Duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2
 Yazar  Mesaj
YagmuRTaneSi
..........
Emektar

Üye No: 112,170

Tarih: 06 Mart 2008, 17:10 Tek mesaj gösterimi11

Tebrikler..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
balkız

Üye No: 53,789

Tarih: 06 Mart 2008, 21:24 Tek mesaj gösterimi12

[quote="NeverLand"]Mevlana sen yanlışsın, senin düşüncelerin yanlış senin yolun yanlış sen yanlışsın.

senin gibi bu siteye emek veren ve editörlük yapan bir kişiye bu sözleri hiç yakıştıramadım.. o kadar özlü sözleri olan ve bize mal olmuş mevlanımıza hakarettir bu bence seni buraya editör yaopanlar seni uyarmalılar..yakıştıramadım cok yazık aklı basında şeyler yazın

Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan

Üye No: 14,299

Tarih: 06 Mart 2008, 22:37 Tek mesaj gösterimi13

« balkız » demiş ki:
« NeverLand » demiş ki:
Mevlana sen yanlışsın, senin düşüncelerin yanlış senin yolun yanlış sen yanlışsın.

senin gibi bu siteye emek veren ve editörlük yapan bir kişiye bu sözleri hiç yakıştıramadım.. o kadar özlü sözleri olan ve bize mal olmuş mevlanımıza hakarettir bu bence seni buraya editör yaopanlar seni uyarmalılar..yakıştıramadım cok yazık aklı basında şeyler yazın

Urgan dediğin nedir ki? İstesen bedava verirler.
Darağacını dikmeye ne hacet; "Şenlik var" dedin mi meydana kura'lar.
Eh, kurban edecek can da çok bu dünyada... Lâkin şuçlu da olsa, bi' dünyalık, gönlünü almalı, "Neden?" diye sormalı. Velev ki adına adalet derler. Saygılar

Ekleme: Burada sarf edilen sözler ginux'un çalışmasının önüne geçsin istemem, ama seçilen şiir beni de menfi yönde etkiledi; sırrına eremedim. "Şems'ine olan aşkı ne hâllere varmış" dedirtti. Müstağribâne, meczubâne bir hâl olabilir, fakat böylesi bir perdenin ardına sığınmak...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
NeverLand
umutkan
Emektar

Üye No: 32,658

Tarih: 06 Mart 2008, 22:40 Tek mesaj gösterimi14

bu konuda bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz..Sonuçta fikir benim fikrim yaşam benim yaşamımdır, sizinle aynı görüşte olmayabilriim değil mi ?
lütfen emeğe saygı.
Çünkü resimler harika.

thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 05 Aralık 2012, 23:55 Tek mesaj gösterimi15

Tiryaki

ayk
Bu hayat yordu beni.
Emektar

Üye No: 11,370

Tarih: 08 Aralık 2012, 01:06 Tek mesaj gösterimi16

Mevlana'yı anlamak...

Emeğine sağlık.

Soysuz sopsuz bayraksızlar

Ülkemin askerinin polisinin şehit olmasına sebep olanlar da aynı acıları yaşasınlar.
İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz