2013 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 13.06.2007
Üye No: 82,236
Şehir: Bulut '
Offline
Tarih: 26 Aralık 2012, 12:05 Tek mesaj gösterimi1


KARİYER

2012’de, hayatınızda o kadar çok şeyi değiştirdiniz ki, değişiklik yapmayı planlasaydınız bu kadarı olamazdı. 2013 yılının ilk aylarında gelirinizi korumak için mücadele etmeye devam edebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili planlarınız ise herkesi şaşırtacak türden. Şubat - Mart ayları, yeni sizi planlamak için çok doğru bir zaman olacak.

Eleştiriye açık olmadığınızı hatırlatalım. Bu yüzden de kendi adınıza kurmak istediğiniz işinizi, son dakikaya kadar kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederim. Her zaman ön planda olmayı ve dikkat çekmeyi seviyorsunuz, eleştiri almak size göre değil.

2013, hayatınızda oturtamadığınız birçok şeyi oturtmak için de doğru bir yıl olacak. Özellikle Nisan-Mayıs ayları, hem siz, hem aileniz için yeni ve birbirinize bağlı olacağınız bir dönemin başlangıcı. 2013 yılı, sizin için aile demenin, var olmak demek olduğunu bilecek ve ona göre desteğini sizden esirgemeyecek.

Uranüs 2009 yılından bu yana, hayata dair birçok konuda farklı karar almanızı sağladı. 2013 ortalarında Uranüs’ün olumlu açıları sayesinde, evlilik, ev alma, şehir değişikliği, yurt dışı bazlı sektörler gibi konularda artış gözlemleyebilirsiniz.

Eylül ve Ekim aylarında, sağlığınız ile ilgili konularda ve aldığınız kararlarda; ne yaparsanız yapın daha dikkatli olmaya çalışın. Unutmayın siz kaybetmeye alışık değilsiniz.

19 Ekim de burcunuzda gerçekleşecek gölgeli Ay tutulmasının etkisiyle seçimlerinizle geleceğinizi şekillendirme fırsatı bulabilirsiniz.

2013 yılında, yurt dışı ile kurduğunuz tüm bağlantıların kazanca dönüşmesi sizi ayrıca şaşırtabilir. Aslında, güneşin doğuşundan batışına kadar çalışabilen bir yapıya sahip olduğunuz için; kazançlarınızın artmasına pek şaşırmamalısınız.

AŞK

Sizin kadar kimse sevgi arsızı olamaz. Dünyaya gelme sebebiniz, aşk ve tutku. Son derece tutkulu, cazibeli, akıllı, neşeli, yaşam dolu ve sıcakkanlısınız. Sonsuz fiziksel ve ruhsal enerjinizle, aşk hayatınıza renk katıyorsunuz.

Siz, beğenilmekten büyük zevk alıyorsunuz. Sevildikçe sevilmek, içinizi açıyor adeta; sevgi arsızı olmak size yakışıyor. Yalnız belirtelim, ne kadar çok sevilseniz ve sevseniz de; özgürlüğünüzden hiçbir zaman taviz vermeyeceksiniz.

Yeni yılda, 2012 yılının sonlarındaki belirsizlikten çok hızlı bir şekilde kurtuluyorsunuz. 2012, sizi aşk konusunda olmadık sınavlara tabi tuttu; büyüdünüz. Şimdilerde daha dengeli sever oldunuz.

2013 Mayıs-Haziran aylarında, hayatınızla ilgili önemli kararlar alırken; asla geri dönüp bakmayacağınızı şimdiden vurgulayalım. Güçlü kişiliğiniz sayesinde, sorunların üstesinden gelirken; sevgilinize ve ailesine olabildiğince dikkatli davranacaksınız.

Bu yıl, sinirlendiğinizde ortalığı birbirine katan tavrınızın geride kaldığını fark edeceksiniz. Evliliği, hayattan zevk almak, paylaşmak olarak gören karakteriniz; yeni yılda aradığını bulacak. 2013 yılında kalbiniz asla hayal kırıklığına uğramayacak benden söylemesi.

TAVSİYE


2013 yılında biraz daha hayatınıza ve kendinize zaman ayırın. Bir yerlere yetişme, hem kariyer, hem de aşk hayatınızdaki yoğunluk esnasında, kendinizi ihmal etmeyin ki tüm bu olumlu gelişmeleri yaşayacak enerjiniz olsun; hepsine yetişebilin.

ÖNERİ


Bugüne kadar karşınıza çıkan engelleri aşmakta hiçbir zorluk yaşamadınız. Yapamayacağınızı vurguladıklarında ya da sizin adınıza peşin hükümlü olduklarında tabii. Bunların hiçbirine gerek duymayın, siz misilleme ile bir şeyler yaptırılacak biri olmamalısınız. Yeter ki istediğiniz zaman kendinizi daha iyiye taşıyacağınız rezervleriniz olduğunu fark edin.

_____________________________________________________
_____________________________________________________
KARİYER

Bu yıl, gelecekle ilgili daha kaygılı olabilirsiniz. Her zaman güvende olma isteğiniz, bu kaygılara neden olabilir. Aslında siz, kararlı, sakin ve serinkanlı bir kişiliğe sahipsiniz. Bu niteliklerinizi hatırlayın ve kaygılarınızdan kurtulun.

Sakin ve huzurlu yapınızla, başınıza gelebilecek zorlukları alt edebilirsiniz. Olaylar karşısında, rahat davranabilen tarzınızı koruyun.

Ortaklı gelir kaynaklarınızla ilgili belirsizliklere, miras veya satışlarla ilgili sorunlara şimdiden hazır olun. Unutmayın 2012 yılının sonlarında, ertelediğiniz veya sabır gösterdiğiniz ne varsa; 2013 yılının başlarında karşınıza çıkabilir.

Aile bireylerinizin hayatlarındaki değişiklikler, evlilikler, doğumlar; ilişkilerinizi daha fazla ısıtacak. Başarılı iletişimler kurabilir, kalabalık aile toplantılarına katılabilirsiniz.

Kendinize ait bir iş kurmak istiyorsanız, Nisan ayını beklemenizi tavsiye ederim. İçe dönük kişiliğiniz, bu yıl Venüs’ün olumlu açıları sayesinde biraz daha kırılacak. 10 Mayıs da burcunuzda gerçekleşecek halkalı Güneş tutulmasının etkisiyle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Dışa dönük ve daha sosyal olabileceksiniz. Hayatın önemini, önceliklerinizin yerini; Ağustos ayında tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Hayatınızda heyecan verici olaylar yaşayacağınızı, size şimdiden temin edebileceğimizi söyleyebilirim. Harekete ve değişikliğe hazır olun.

Baskın kişiliğiniz, 2013 yılında da ön planda. Ona diyecek sözümüz yok, ta ki 2013 yılının Ekim-Kasım aylarına kadar. Tutulmalardan etkilenen bir yapınız olduğu doğru 10 Mayısta burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması ani kararlar vermenize sebep olacak. İnsanları bazen alttan almaktan daha fazla şeyler gerektiğini öğreneceksiniz.

Saygı gören kişiliğiniz, bu yıl daha çok ön plana çıkacak; bunu şimdiden vurgulayalım. 2013 yılının en keyifli dönemi, sizin için Nisan-Mayıs aylarında yapacağınız yatırımlar veya girişimler olacaktır. Bu yıl konuşulmaya hazır olun.

AŞK

İlk aşkınız olan ailenize bu yıl biraz uzak kalacaksınız gibi görünüyor. Şimdiden bu durumu vurgulayalım. Kazanmak kelimesinin anlamını yerine getirebilmek için var gücünüzle çalışacaksınız. Yoğunluk ve koşturmaca içinde geçecek günleriniz var.

2013 yılının ortalarından itibaren seyahat etmeye ve farklı sektörlere merak duyabilirsiniz.

Sizin en büyük özelliklerinizden biri de mucizeler yaratmayı seviyorsunuz. Dokunduğunuz her şeyi güzelleştirmek istiyor ve bunu da başarıyorsunuz.

Ağzınızın sıkı olduğunu bilmeyen yok. Hal böyle olunca hayat arkadaşınıza büyük sorumluluk düşüyor. İlişkide özverinin ne demek olduğunu bu yıl öğreneceksiniz.

2013 yılının size öğreteceği çok şey var. Şanslı olduğunuz detay ise bunu kaybetmeden yaşamanız. Unutmayın aşk, karşılıklı anlayış ve özveri var olduğu sürece yaşayabilir.

Siz aşkta çok sadıksınız, yaşama sevginiz, aşka bakışınızı daima taze tutuyor. Fakat biraz daha anlayışlı olabilseniz, aşk sizden yana.

TAVSİYE

Lütfen eleştiriyi, size kötü insansın demekle eş değer almayın. Bazen sadece sizin iyiliğiniz için de söylenen şeyler olabilir.

ÖNERİ
Kazanmak, başarı elde etmek tabii ki insanı çok mutlu eder fakat bu koşturmaca içerisinde ailenize de zaman ayırabilseniz hiç fena olmaz. Unutmayın iş hayatında başarılı olmak için ailenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca Venüs’ün olumlu açıları sayesinde, biraz kırılabilen içedönük yapınızın üstesinden gelmeye çalışın.

_____________________________________________________
_____________________________________________________
KARİYER

Mutluluğu ve iletişimi bir arada görmek isteyen tarzınızı anlamakta zorluk çekenler, yeni yıl ile birlikte sizin tarafınızdan rahat edecekler.

Kendi kabuğunuza çekilip ortadan kaybolan karakteriniz, bu tarz hareketlere, bu yıl pek fırsat bulamayabilir. Yoksa küçük oyunlar oynamayı seven kişiliğinizin değiştiğini kimse söyleyemez. Fazla sosyal olacak ve kendinizle baş başa kalamayacaksınız. Hazırcevap ve içinize sığmayan enerjiye sahip olan kişiliğinizle, yeni ortamlara girecek ve sosyalleşeceksiniz.

2013 yılı, siz ona küçük oyunlar oynamadan; sizi şaşırtacak. Çok hareketli geçecek, bu yoğunluğa yetişmeye çalışacaksınız. Hatıra olarak hayatınızda bulundurduğunuz ne varsa bu yıl yenileyeceksiniz. Yanınızda fazladan yüklere ihtiyacınız yok aslında. Hem hafifleyecek, hem de bazı konularda gereksiz katı kararlar aldığınızı göreceksiniz.

Rüzgar nereye eserse şeklinde değişebilen tavrınızla, konudan konuya atlamakta ve yoğunluk içinde yaşamakta zorlanmayacaksınız.

Aile bireylerinizle ilgili küçük sorunları büyütmemek sizin elinizde unutmayın. Adaletli davranışlarınız, aile bireylerini mutlu edemeyecektir şimdiden söyleyelim. Çünkü siz ailenize karşı verici olmanın sonsuz olabileceğini öğreten kişisiniz. Şimdi böyle bir konuda adalet dağılımı yaparsanız, 2011 yılındaki problemlere geri dönebilirsiniz.

AŞK

Kâbuslar görmenize gerek kalmadı desek yine de sizi ikna edemeyebiliriz. Siz, yaşamadan hiçbir şeye ikna olmayan bir karaktere sahipsiniz. Biraz güvenmeyi deneseniz hiç fena olmaz.

Tutku ve hayal gücünüzü besleyecek, gözlerinizin içinin güleceği günlere şimdiden hazır olun. Mutluluk çok uzak değil. Sevdiklerinizle birlikte ahenkli bir yaşam sürmeyi arzulayan yapınızla, mutluluğu doya doya yaşayacaksınız.

Sabırsız kişiliğinizi, Mayıs-Haziran aylarında kontrol altında tutmaya çalışın. Yoksa iletişimsizlik yüzünden ilişkiniz belirsizliğe düşebilir. Bunu kendinize yapmayın çünkü sizin hayatta en nefret ettiğiniz şeydir belirsizlik.

Siz, yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazsınız. Hep geniş bir çevreye sahip olmak, fikir alışverişinde bulunabileceğiniz insanlarla beraber olmak istersiniz. Kendinizi mutsuz etmemek ve çevrenizdeki kalabalığı kaybetmemek için, onlarla kurduğunuz iletişime daha çok önem verin. Sabırsız davranışlarınızla, onların sabrını zorlamayın.

Tatlı sözlerinizle ve zarif tavırlarınızla, çevrenizde kırdığınızı düşündüğünüz arkadaşlarınızın gönlünü almakta zorlanmazsınız. Unutmayın, siz sosyal çevrenizle ruhunuzu besliyorsunuz.

TAVSİYE

Lütfen sabırsız ve içe dönük yapınızı değiştirmeye çabalayın, göreceksiniz böyle hayat daha kolay olacak.

ÖNERİ

Ailenize karşı çok verici oluşunuz size bir şey kazandırmıyor, sonsuz anlayış da bazen sorunlara neden olabilir unutmayın. Hayatta, zamanında verilen yerinde tepkiler de gerekebilir. Ayrıca bazı şeyleri akışına bırakın, belirsizlik sizi bu kadar huzursuz etmesin; kendinize ve hayata biraz zaman tanıyın. Göreceksiniz böylelikle hem kendinizi, hem de çevrenizi rahatlatabilecek ve sağlıklı iletişimle mutlu olabileceksiniz.


_____________________________________________________
_____________________________________________________

KARİYER


Öncelikle kendinizle anlaşma yapmanız gereken bir yılın kapınızda olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz yıllarda küçük büyük demeden her detay için kendinizi üzdünüz ve suçladınız. Yeni yıla yeni kararlar alırken, bu mücadeleyi en başa koymanızda fayda var. Bu size iyi gelecek.

Çevrenizdeki herkese korumacı yaklaşırken, yeni yılda, kendinize de iyi davranmayı ihmal etmeyin.

Sınırlanamaz kişiliğinize bir söz söylemesek de 2013 yılının ilk aylarında dikkat etmeniz gereken hususlar olduğunu iyi biliyorsunuz.

Yaz aylarını sevseniz de Kış aylarının hayatınızda hep farklı bir yeri oldu. Ne demek istediğimi gayet iyi anladığınızı umuyorum. 25 Haziran-19 Temmuz tarihlerinde burcunuzda Merkür gerilemesi gerçekleşecektir. Bu dönemde yanlış anlamalar, alınganlıklar ve işlerinizde aksamalar yaşanabilir. Önemli olan bu dönemde kesin kararlar almamaya çalışmanızdır.

Her zaman pratik bir zekâya sahipsiniz. Ama bu yıl bir farklılık gösterip, dış dünyaya karşı daha sakin; kendinize karşı da daha yumuşak davranacaksınız. Unutmayın, keskin sirke küpüne zarar veriyor.

Siz, küçük ya da büyük her olayda; verdiğiniz ani tepkilerle tanınıyorsunuz. Bu tavrınız, hem çevrenizdeki insanları hem de sizi çok zorluyor ve üzüyor aslında. Yeni yılda en çok dikkat etmeniz ve düzeltmeniz gereken yönünüz, işte bu kadar sert olmanız; hayata ve kendinize karşı. Adeta sert bir kabuk örüyorsunuz. 2013, bu kabuğu kırmak için çok uygun bir yıl olacak.

AŞK

Elde edilmekten ve sıradanlaşmaktan sizin kadar korkan biri daha olmayabilir. Ulaşılır olmayı engellemek için, her zaman bir koruma duvarına sahipsiniz. Aslında bunun altında, aşırı hassasiyet, duygusallık ve yumuşaklık yatıyor. İncinmekten koktuğunuz için, kendinizi garantiye almak istiyorsunuz.

İstediklerinizin aksine bazen o kadar farklı davranıyorsunuz ki, sevdikleriniz; gerçekten istediğiniz bu mu diye düşünmeden edemiyor. Kendinizi daha doğru ifade etmeye çabalasanız sizin için çok iyi olur.

Duygularınız, medcezir gibi hareket halinde her zaman; belki de kendinizi yanlış ifade etmenize sebep oluyor bu duygu geçişleriniz. Sakin ve dingin hissettiğiniz zaman bile, dışarıdan sinirli ve gergin gözükebiliyorsunuz.

Aşk zoru sever, bunu geçtiğimiz yıllarda bolca kendinize yaşattınız. Kendinizi üzmek ve zorlamak, size bir şey katmayacaktır; sizden çok şey alıp götürecektir. Şimdi güvenme ve sahiplenme zamanı.

Duygularınızı her zaman yoğun yaşadığınız için, aşkı da zorlaştırıyorsunuz çoğu zaman.

2013 yıllarının ilk aylarında 25 Haziran-19 Temmuz burcunuzda gerçekleşecek Merkür gerilemesi bilinenin aksine iletişiminiz ve ilişkilerinizi güçlendirecek. Aşkla umutlar birleşince, ancak sizin gibi zor ikna olan birinin ayakları yerden kesilebilir. Korkmayın ve güvenin, 2013 sizin kaygılarınızı biliyor.

TAVSİYE

Her konuda kendinize bu kadar yüklenmekten vazgeçin. Bu tavrınız hiçbir işe yaramadığı gibi, size zarar da veriyor.

ÖNERİ

Hayata daha güvenli bakın ki beklentilerinizi yaşayabilin. Yeni yılda rahatlayın ve kendinizi de biraz rahat bırakın. Ayrıca yakın çevrenize karşı isteklerinizi daha doğru yansıtmanızı tavsiye ediyoruz. Sizi yanlış anlayabilirler ve yanlış iletişime sebebiyet vermiş olabilirsiniz. Daha açık olmak görün ki size iyi gelecek.


_____________________________________________________
_____________________________________________________
KARİYER


Kim demiş ki siz sabredemezsiniz diye. 2012 yılının başlarından bu yana o kadar çok şeye sabrettiniz ki sizden beklenen güç gösterilerini yapacak o kadar çok fırsat varken, sabırla yolunuza devam ettiniz. 2013, sizden çok şey öğrenecek.

Siz, gücü temsil eden bir burçsunuz. Buna rağmen, güç gösterilerinden uzak; sakin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz.

Şimdiden bilginize, olgun ve gözlemci olmayı başarmak; kimse için kolay olmayacak. Ama siz bunları zaten biliyorsunuz. Sabrınız ve sakinliğinizle, geçtiğimiz yıla damganızı vurdunuz diyebiliriz.

Yeni yılın ilk dört ayında, yeni başlayacağınız her türlü konuda hızla öne çıkacak ve takdir göreceksiniz. Buna şaşırmamalı, siz yönetmeyi ve hakim olmayı çok seversiniz. Bu iktidarı kaybetmemek için de var gücünüzle çalışırsınız.

Bu yıl bir ilke daha imza atıp kendiniz için, eğitim olsun, iş kurmak olsun; bireysel yatırımlar yapabilecek, bunlar için gerekli sermayeyi yaratacaksınız.

2013 yılının sonunda, oturup geçmişe göz atmayı unutmayın çünkü kendinizle gurur duyacağınız çok detay olacak.

AŞK

Her konuda olduğu gibi bu konuda da sizi kimsenin anlamadığını düşünüyorsunuz. 2012 yılının ortalarından bu yana tüm ilişkilerden kendinizi çekmiştiniz. 2013 ortalarından itibaren daha sakin bakmaya başlayabilirsiniz.

Eleştirel tavrınız az da olsa yumuşayacak yeni yılda. Aslında en çok kendinizi üzüyorsunuz. Bilmeniz gereken en önemli detay ve huyunuz diyebiliriz. Kendinize bu kadar yüklenmeyin. Hemen de alınmayın. Ama isterseniz mükemmeli yakalayabilecek anlayışa ve romantizme sahipsiniz, bunu da bilin. Yeter ki sizi kendi halinize bıraksınlar.

Siz, başınızda görünmez tacınızla dolanırsınız etrafta; kalabalık içinde fark edilirsiniz. Yeni yılda, kendinize güvenin ve eleştiri oklarınızı kullanmamaya çalışın.

Kolay değil, 2012 sizi çok yordu. Sevgilinizle ilişkinizde sizin de yeni bir şansa ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Hiçbir şey için geç kalınmış olduğunu düşünmeyin ve harekete geçin. Mutluluğunuzu inşa etmek sizin elinizde unutmayın. Cesaretli olun ve fırsatları kaçırmayın.

Siz, aşk filmlerinin baş kahramanısınız her zaman. Sıcak, romantik ve ateşli tavırlarınızla; güzel aşk başlangıçları yapabilirsiniz. Yetkin konuşma yeteneğinizle güzel şiirler okuyarak, yeni doğabilecek aşk fırsatlarını değerlendirin.

TAVSİYE

Anlaşılmaz olduğunuzu düşünmek, sizi yalnız bırakır. Bunu kendinize yapmayın ve yaşadığınız durumları her insanın yaşayabileceğini aklınıza getirin.

ÖNERİ


Geçtiğimiz yıl sizi fazlasıyla yordu ama şöyle bir arkaya bakmak ve düşünmek iyi gelecek, kendinize olan güveninizi perçinlemek hiç fena olmaz. Unutmayın aşırı hassas ve alıngan olmak, hayatı zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. Ne kendinizi yorun, ne de size değer veren insanları._____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

2012 yılının son aylarında, Venüs’ün desteğiyle birçok konuda sorumluluk aldınız. Yeni yılın ilk aylarında, duygusal Başak’lar, sorumluluğunun altında ne yapmaları gerektiğini daha ciddi düşünmek zorunda kalacaklar.

Yaşam kaliteniz, yaşadığınız alan, kişisel yatırımlarınız da bir o kadar artıyor. Hatta eskisine oranla daha olumlu ve yapıcı bir tutum sergileyebileceksiniz.

Astrolojik olarak çalışmayı temsil ediyorsunuz. Siz, çalışıp ürettikçe, var oluğunuza inanıyorsunuz. Yaşam kalitenizi sürekli arttırabilen kişiliğinize şaşırmamalı.

2013 yılında aslında tek yapmanız gereken, aralarda es vermek. Yani durup dinlenmeniz gerekiyor. Hatta Mayıs-Haziran aylarında, sağlığınıza daha özen göstermenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde zor bir Yaz geçirebilirsiniz.

Mükemmeliyetçi tavrınızdan ödün vermek istemeseniz de, yoğun günlerde daha yavaş hareket etmeye çalışmalısınız.

Kendinize bir iyilik yapın, 2013’te kaybetme korkunuzu yenmeye çalışın. Artık görün, hayattan çok şey öğrendiniz. Hiçbir şeyiniz olmasa bile, içinizden gelen başarma duygusunun önüne hiç kimse geçemez.

2013 yılının hayatınızda önemli bir yeri olacağını şimdiden belirtelim.

AŞK

Kendi içinizde kaygılarınız var. Geçmişte yaşadıklarınızdan kopmanız ve geleceğe bakmanız gerekiyor. Geçmişe takılıp kalmak, hem size, hem de ilişkinize zarardan başka bir şey getirmeyecektir. Yaşadığınız sorunlar geldi ve geçti, artık yaşanacak günlere yoğunlaşmanız size çok iyi gelecek.

Siz çok mağrur ve ince duygulusunuz. Duygularınızı kolay kolay dışa vuramıyorsunuz fakat kaygılarınızı kendi içinizde yaşamanız, özel ilişkilerinize zarar verebilir.

Yakın çevreniz pek anlayamasa da, evlilik ve çocuk konularına alakanız günden güne artıyor. Sorumluluk almak ve bir aile kurmak, ilginizi çekiyor olmalı.

Güveninizi kazanmak kolay değil ama bunu başarabilen insan, rahat edecektir. İlişkiniz gün geçtikçe güçlenecek ve güzelleşecektir.

Duygusal Başak’lar güvenecek, kaybetme korkusundan kurtulacak ve istediklerini elde edecekler. Yaşadıkları alan genişleyecek. Gelen yeni yıl sizin yılınız olacak.

TAVSİYE

Kendi içinizdeki kaygılarınızdan ve kaybetme korkunuzdan kurtulun. Hayat daha yaşanılası olacak.

ÖNERİ

Artan sorumluluklarınız karşısında, çok programlı ve sistemli olmanız faydanıza olacaktır. Bu koşturmacada kendinizi sakın ihmal etmeyin, unutmayın her şeyin başı sağlık. Kaygılarınızdan kurtulun, yeni yıl size çok verici davranacak; hem başarı, hem güven duygusunun verdiği mutluluk sizi bekleyecek._____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

Tüm sınavları geride bıraktınız. Özellikle Satürn, size kazanmanın zorluklarını geçtiğimiz yıllarda bolca tecrübe ettirdi. 2013 yılından beklentiniz yüksek olsun, çünkü yılın ilk günlerinden itibaren size elinden geleni yapmak için seferber oldu.

Siz hayatınız boyunca huzurlu yaşamak istersiniz. Başarıyla geçtiğiniz sınavlarla, bu dingin yaşamı elde edebileceksiniz. Sizin için hayat, güzellik ve uyum demektir. Elde edeceğiniz kazanımlarla, uyum ve huzuru bir arada görebileceğiniz bir yılı karşılayacaksınız.

Kazançlarınız artarken, kendinize ait yaşam alanınızda da büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Alım satımlarla dolu bir yıl sizi bekliyor. Gayrimenkullerinizle ilgili büyük düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kendi yaşam alanınızı baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Hatta yurtdışı veya şehir dışına çıkmak gibi fikirleriniz var ise bunlar 2013 yılında hiç de uzak değil.

Kariyer hayatınızı, uzun bir yolculuk gibi düşünün şimdi. Daha az yorulduğunuz, konforlu bir yolculuk gibi düşünün. Zaman sizin için akmaya başladı, bu fırsatları kaçırmayın derim.

AŞK

Bitişler ve başlangıçlarla dolu bir yılı geride bıraktınız. Biraz yorucu olmuş olabilir fakat hayatınızı ne kadar değiştirdiğinizi anlatmaya kelimeler yetmez.

İlgiyi sizin kadar seven bir insan olamaz. Bu yıl bu konuda hiç eksiklik hissetmeyeceksiniz. Hem kendinizi formda hissedecek, hem de çevrenizdeki insanların hep ilgi odağı olacaksınız. Sevgiliniz hiç olmadığı kadar sizin üstünüze düşerken, yılın başlarında kıskançlık krizleri yüzünden gereksiz problemler yaşayabilirsiniz. Bu kadar ilgi odağı olmuşken, ufak tefek problemleri büyüterek; gerginlik yaratmayın.

Aşk sizin için güzelliği temsil ediyor. Çocuksu yanınız, aşkta daima ilgi odağı olma isteğinizi perçinliyor adeta. Hayranlık uyandırmayı seviyor ve daima peşinizde koşulmasını istiyorsunuz. Doğuştan güçlü bir çekim alanına sahipsiniz.

Kendinizi ifade ederken, karşınızdaki insanlara meydan okumaya bayılıyorsunuz. Fakat kendinizi doğru anlatmaya çalışırken, kırıcı olabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Daha yumuşak, daha dingin diyaloglar kurmak hayrınıza.

TAVSİYE

Fazla ilgi sizi şaşırtmasın. Huysuzlanacağınıza, bu durumun keyfini çıkarmaya bakın.

ÖNERİ

Kıskanç olmamaya, dingin ve sakin diyalogla doğru bir iletişim kurmaya davet ediyorum sizi. Hayatınızda gelişen tüm ilerlemeleri, bu gereksiz olabilecek tavırlarınızla geriletmeyin derim._____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

2013 yılına sizin kadar sıkı giren bir burç olmadığını vurgulayalım. Satürn, 2014 Ekim’ine kadar size türlü türlü oyunlar oynayabilir. Alacağınız sorumluluklar, sizi yorabilir. Fakat bir yere ait olma duygusunu sevdiğiniz için, sorumluluk almaktan hiçbir zaman kaçmayacaksınız. 25 Nisan’da burcunuz da gerçekleşecek parçalı Ay tutulması ile geleceğinize yönelik seçim yapmanız gerekebilir.

İş kurabilirsiniz fakat büyümek için daha fazla çalışmanız gerekecek. Aslında yaşamınızı bir kat daha yukarı taşırken, birden fazla sorumluluk alacağınızı hatırlatalım. 20 Ekim - 9 Kasım tarihlerinde Merkür’ün burcunuzda hareketi sırasında geleceğinize dair adımlar atarken kesin kararlar vermemeye çalışın. Kararlarınızda gerileme sonrasında değişiklik olabilir.

Yılın ortalarında, gurur yapmanızı gerektirecek olaylar yaşasanız da siz siz olun taktik üretin ve 2013’te hiçbir şeyi kaybetmemeye çalışın. Hemen kaygıya kapılmayın, yükselirken dikkatli olmaktan bahsediyoruz. Sizi, mücadeleyle karışık elde ettiğiniz hızlıca geçen bir yıl bekliyor. Bu yoğunluğa hazır olun.

Siz, agresif tavırlarınızla tanınırsınız. Yükseğe tırmanırken, bu sinirli hallerinizi bastırmaya çalışın ve elde ettiğiniz kazançları koruyabilin.

Eğer tatille ilgili uzun planlar yapıyorsanız, şimdiden bir rezervasyon yapmayın. Tavsiyem, planlarınızın esnek olmasına özen gösterin. Sonra zor durumlarla karşılaşmayın.

AŞK

2011 yılından bu yana başınızda kavak yelleri esiyor desek yerinde olur. Burcunuz gereği tutkulu ve sahiplenerek seven kişiliğiniz, 2013 yılıyla beraber daha da fantastik bir hal alıyor.

Aşk sizin için sadece üç kelimeden oluşmuyor. 2013 yılında, aşk için nelerden vazgeçtiğinizi; kalbinizdeki yerinin aslında hayatınızın her bölümünü ilgilendirdiğini göreceksiniz. Aşkı, yaşamınızın her alanına taşımayı seviyorsunuz. Yoğun ve tutkulu tavrınız, her anlamda kendini gösteriyor.

Aşkta sizi tanımlayan tek kelime aslında tutku olabilir. Hayatınızı, tutkularınız üzerine kurmayı seversiniz. Adeta tutku denizinde yüzersiniz ve bunu gözlerinizden de belli edersiniz.

Hem tutkulu, bir o kadar da duygusalsınız. Duygusal zekanız çok gelişmiştir. Aşkta yaşadığınız olumsuz olayları, zihninize kaydeder ve hiç unutmazsınız. Acısını çıkartırsınız eninde sonunda. 3 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkisiyle aşk hayatınızda köklü değişim sağlayacak kararlar alabilirsiniz. Evlilik planları yapabilirsiniz.

Büyük hedefleriniz var. Taşınmak, ev almak, sizin zevklerinizden oluşan kendinize ait bir dünya yaratmak isteyecek ve bunu 2013 yılında uygulayacaksınız.

TAVSİYE


Başkalarının ne düşündüğünü önemseme devriniz kapandı. Sırf kendi zevklerinize ve kendi stilinize göre bir dünya kurmaya çalışırken, sevgilinizi bir kenara bırakmayın. Onu da dinleyin. Unutmayın, siz bu ilişki için çok bedel ödediniz.

ÖNERİ

2013’te alacağınız sorumluluklar sizi yormasın. Sakinliğinizi koruyarak hiçbir şey kaybetmemeye bakın. Unutmayın sizi yoğun ve koşturmacalı bir yıl bekliyor. Bunu kendi lehinize çevirmek elinizde, sakin ve kararlı durarak tabii.
_____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

2012’nin sonlarında yaşadığınız garip ve anlamsız duygulardan kurtulacaksınız. 2013 yılının ilk dört gününde rahatlayacaksınız.

Aslında bu duyguları hissetmenize şaşırmamalı çünkü ruhunuzun bir tarafı her zaman huzursuzdur.

Kendinizi geliştirebileceğiniz hatta eğitimini alacağınız yeni bir sektöre girebilirsiniz. Kimsenin desteğine ihtiyacınız olmadığını biliyoruz. Bunu, yeni yılda sevdiklerinize göstermek için ayrı bir çaba sarf edecek olan sizsiniz.

Eleştirilerin keskinliğinden çok, 2013 yılında daha alıngan olacağınızı söyleyelim. Huysuzluk yapacağınız tarihler, yeni yılın son dört ayı olduğunu düşünürseniz; planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Böylece hem kendinizi, hem de sevdiklerinizi yormamış olursunuz.

Aslında siz çok sevecen bir yapıya sahipsiniz. Neşeli ve enerjik tavırlarınızla, her zaman dikkat çekmeyi bilirsiniz. Bu yüzden, huysuz ve asık suratlı olmak yerine; kendiniz gibi olmaya çabalayın.

Ailesel olaylar, yeni yılın ilk aylarında sizi biraz yorsa da Bahar’la birlikte Jüpiter’in de desteğiyle; daha yapıcı olabileceksiniz. 25 Mayıs da burcunuzda gerçekleşecek gölgeli Ay tutulması ile hayatınızda köklü değişimler yapabilirsiniz.

Hatırlatalım, siz üretmezseniz, tüketirsiniz. 2013 yılında kendinize birçok aktivite bulacaksınız. Bu da size yenilenmiş bir zihin olarak dönecek.

AŞK

Yay burcu için 2013 yılının kolay ve keyifli geçeceğini vurgulasak da ilişkilerde zorlanmayacakları anlamına gelmiyor.

Siz kıskanç bir kişiliğe sahipsiniz. Paylaşmak ne kelime, kaygılandırılmaya bile tahammülünüz yok.

Ayrıca bazen patavatsız da olabiliyorsunuz. İlişkilerinizde kimi zaman zorlanmanızın sebebi de, bu tavrınız olabilir.

2013 yılında en çok ihtiyacınız olan şey destek. Bunu partnerinize baştan belli ederek, tüm yılın koşturmacasının üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Bu yüzden, sevgilinize karşı daha nazik olmaya çalışın.

Yılın ilk dört ayında, bekâr Yay burçları için evlilik gözüküyor diyebiliriz. Evlilik planları yapabilir, bu yolda adımlar atabilirsiniz.

Kaygılı olmak size göre değil, emin adımlarla isteklerinize ilerleyin.

Siz, doğal bir zarafete sahipsiniz. Doğanın size verdiği bu zenginliğe güvenin ve ikili ilişkilerde, duruşunuzu netleştirin.

TAVSİYE


Duyarlı kimliğinizin altında, iyi bir eleştirmen de yatıyor. İyi bir gözlemci olduğunuzu, bu yıl tekrar fark edebileceksiniz. Bu özelliğiniz, size çok avantaj sağlıyor. Kazanacaklarınızı, biraz da gözlemci yanınıza borçlu olacaksınız.

ÖNERİ

Bu kadar kıskanç olmayın. Bu özelliğinizden dolayı, ilişkilerinizi zora sokmayın. Biraz rahatlayın ve karşınızdaki insana güvenin. Unutmayın aşırı kıskançlık zararlıdır._____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

Macera dolu bir yıla hazır olun. Yeni yıl size, yeni planlar ve yeni teklifler getirecek. Plüton sayesinde, son üç yılda hayatınızda değişmeyen hiçbir şey kalmadı.

Kariyerinizle ilgili kaygılarınızdan kurtulun. 2013 yılının ilk aylarında, askıya alınmış projelerinizden hızlı bir şekilde dönüşler olacak. Kendinizi yenileyeceksiniz, stilinizden kilonuza kadar birçok değişimi yaşayacaksınız. 2012 yılından çok şey öğrendiniz. Kime nasıl davranacağınızı iyi biliyorsunuz.

Yılın ilk çeyreğinde, alacağınız destekleri asla yadsımayın. 2013’ün Yaz aylarında, kurduğunuz güçlü ilişkilere ihtiyacınız olacak.

Yılın ortalarında yapacağınız değişiklikler, sizin için bir hayli kazançlı olacak. İş yerinizde ya da yönettiğiniz markada, bir hayli yenilikler yapılacak. Bu durum da sizin bir kademe yükselmenize neden olacak.

Kariyerinde başarı elde etmek, yükselmek; herkesi mutlu eder ama sizi bir başka mutlu ediyor. Çünkü başarı sizin için çok önemli, her zaman, apayrı bir duygu. Buna çok önem veriyorsunuz.

Kariyer ve tanınmışlık simgesi, sizi astrolojik olarak anlatabileceğimiz iki kelime. Hem başarılı olmak, hem de daima gözde olmak istiyorsunuz. Bunu elde etmek ve sürdürebilmek için, var gücünüzle çabalarsınız.

Aileye vakit ayırmak, onlarla seyahat etmek; sizi mutlu ediyor. Ama en büyük keyfiniz, ailenizdeki insanlara jestler yapmak. Özellikle onların yaşam alanlarına düzenlemeler yapmak, yenilikler getirmek; herkesi mutlu edecek.

AŞK

Hiçbir şeyin sonsuz olmadığına inanan ticari bir kafanız olsa da aşka inandığınız zaman yapamayacağınız şey yok. 2012 yılında aşka ne kadar kırgın olsanız da, yeni yıl için ve gelecek yıllar için söyleyebileceğimiz en belirgin konu; aşka huzur verecek olmanız.

Yılın ilk aylarında tam aksini düşünseniz de, yılın ikinci yarısından itibaren; burcunuzda ilerleyen Plüton size hayattan keyif almayı ve her konuda huzur vermeyi vaat ediyor. Size, huzur vermek için uğraşan insanları vaat ediyor.

Kaderci yönünüzden çok gerçekçi bakış açınız baskın durumda. Fakat 2013 yılının son çeyreğinde, kadere kulak vereceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Paniğe kapılmayın, sizi üzmeyecek ama düşündürecek olduğu kesin.

Siz klasik bir güzelliğe sahipsiniz. İş hayatınızdan aşka vakit ayırabilirseniz, güzelliğiniz gibi klasik ve huzurlu bir aşk yaşarsınız.

Aşkta huzur ve dinginlik isteme sebebiniz, biraz da geçmişe bağlılığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca siz sağlamcı da olduğunuzdan, aşkta heyecan değil; güven ve istikrar beklersiniz.

TAVSİYE

Hayata kaygıyla bakmayın. Bu bakış açınız, kaybetmenize neden olur ki, siz daima başarı isteyen bir yapıya sahipsiniz.

ÖNERİ
Aşka küsmeyin, yeni yılda size çok verici davranacak unutmayın. Aşkın verdiği huzuru yaşarken, arada da kadere kulak vermeyi ihmal etmeyin._____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

Geçtiğimiz sene hep geri planda kaldınız. Cesur olmayan davranış ve kararlarınız, size hem zaman, hem de kariyer anlamında kayıplar yaşatmış olabilir. Üzülmeyin, gelecek yeni yılda, cesaretinizle ön plana çıkacaksınız. Alacağınız büyük kararlar sayesinde, 2013 yılı size ilerleme vaat ediyor.

Siz sosyal ve kariyer anlamında, yaşamda hayret verici yeniliklerle ortaya çıkabilecek bir yapıya sahipsiniz. Bu yüzden rezervlerinize güvenin ve hayatta geri planda kalmamaya çalışın.

Kariyerinizdeki güzel gelişmeler, hayatınıza her anlamda kazanç getirecek. İnatçı ve asi kişiliğiniz, bu kazanımlarınızı arttırmakta; size yardımcı oluyor diyebiliriz.

Geçtiğimiz yıl, geri planda kalan tutumunuz nedeniyle; kendinize güveninizde de sorunlar yaşamış olabilirsiniz. 2013’te attığınız cesur adımlarla, egonuzu da besleyeceksiniz. Kendinize güveniniz tazelenecek, emin adımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Kariyerinizde ilerleme kaydetmenizde, alışılmışın dışında projeler üretebilen yaratıcı zekanızın da çok faydası olacak.

AŞK

Kariyerinizdeki güzel gelişmeler, özel yaşantınıza da yansıyacaktır. Yeni kararlar alabilirsiniz. Evlilik kararı, bu güzel ve radikal kararlardan birisi olabilir. Evinizi de değiştirebilirsiniz. Gelecek yeni yılda taşınmalar, yaşam tarzınızda değişiklikler olabilir.

Fakat unutmayın önemli değişiklikler, olumsuz da olabilir. Uzun soluklu bir ilişkinizi sonlandırabilir ya da boşanma kararı alabilirsiniz.

Radikal değişimler sizi yorabilir ama yolunuzdan dönmeyeceksiniz bunu da belirtelim. Ayrılık kararı alarak, yaşadığınız mekânı değiştirebilirsiniz. Yeni yılda yeni yaşam alanları sizi bekliyor.

Aslında değişimler yaşadığınız bu dönemde, zorlanmamanız gerekir çünkü siz sürekli değişim içinde olabilen bir insansınız.

TAVSİYE


Aldığınız radikal kararların arkasında durun. Korkmayın ve unutmayın, bu kararlar size her anlamda kazanç getirecek.

ÖNERİ


Hayat, geri planda kalanları bazen göremeyebilir. İleri yöndeki adımların her daim seninle olsun ki olumlu geri dönüşleri yaşayabil, keyfini çıkarabil.

_____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

Yeni yılın ilk altı ayı, şans sizinle olacak. Önemle belirtelim ki sizin için kıymetli olan ve kariyerinizi etkileyecek olan adımlarınızı, ilk altı ayda atmalısınız. Yeni yatırımlar, yeni sektörlere girişimler; 2013’ün ilk altı ayında sizinle olsun.

Yaratıcı yönünüz, yeni girişimler yaparken size çok yardımcı olacaktır. 22 Şubat 17 Mart tarihlerinde burcunuzda Merkür gerilemesinin etkisiyle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Önemli kararlarınızı bu tarihlerde almamaya özen göstermeniz sizin için yararlı olacaktır.

Siz, bütün burçların özelliklerinden bir parçayı içinizde taşırsınız. Dolayısıyla, çok yönlü bakış açısına sahipsiniz. Yaratıcı olma konusunda, bu yönünüzden faydalanıyorsunuz.

2013 yılının son altı ayı, kariyer anlamında sizi zorlayabilir. Kayıplar yaşamamak için bize kulak vermenizi tavsiye ederiz çünkü büyük yatırımların sonucu büyük kayıplar da olabilir unutmayın.

Siz, eli çok açık bir mizaca sahipsiniz. Paranızı har vurup, harman savurmanız olası. Yaratıcılığınız sayesinde, iyi para kazanırsınız ama kazandıklarınızı yatırıma çevirme konusunda biraz çalışmanız gerekiyor. Büyük yatırımlar yaparken, kazançlı çıkabilmek için; profesyonel bir yardıma başvurabilirsiniz.

Ayrıca, çok güçlü olan sezgilerinize de arada bir güvenmeyi deneyebilirsiniz. Sezgilerinizin gösterdiği yolda, kariyerinizle ilgili kararlarınızı uygulayabilirsiniz.

İlk altı ayda adımlarınızı atıp, son altı ayda beklemeye geçerek; yaptığınız yatırımların meyvesini toplayabilirsiniz.

AŞK

Kariyerinizdeki ilk altı ay ve son altı ay durumları, özel hayatınıza da yansıyabilir. İlk altı ayda, sizin için sorunlar çok görünmüyor diyebiliriz. Fakat yeni yılın son altı ayında, aldığınız radikal kararların ağırlığı; sizi zorlayabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyoruz. Aşırı kilo kaybı yaşayabilirsiniz. Bu yüzdendir ki yeni yılın son altı ayında, sıkı diyetler kesinlikle önermiyoruz.

Uzun soluklu bir ilişkiden çıkmak, bünyenizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi çok güçsüz hissedebileceğiniz bu zamanlarda, az miktarda vitamin takviyesi önerebiliriz.

Siz zaten narin bir yapıya sahipsiniz. Duygularınız yüzünüze yansır çoğu zaman. Zor zamanlarda, bünyenizi bu yüzden çok zorlamamalısınız.

Duygularınızı paylaşabileceğiniz birilerinin olması, sizin için çok önemlidir. Bu dönemde, yalnız kalmayın ve ailenizin desteğine başvurun.

Aşk hayatınızda olumsuzluklar yaşasanız da siz muhteşem aşıklarsınız. Hayalleriniz çok büyük ve aşktan beklentiniz de büyük olmalı her zaman.

TAVSİYE

Yeni yılın son altı ayında, ‘her şeyin başı sağlık’ diyebileceğiniz günler kapınızda olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

ÖNERİ

Yine son altı ayda yaşayabileceğiniz zor dönemde, yakın çevrenin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönemde, ailenizin desteğine başvurmanızı öneriyoruz. Unutmayın, onlar her zaman koşulsuz ve karşılıksız yanınızda olacaktır. Bu sevgi, sizi güçlendirecek ve çabuk ayağa kalkmanıza yardımcı olacaktır.

_________________

Cry StaL


Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
realdogus
Pos Programmer C/C++
Emektar


Kayıt: 05.06.2005
Üye No: 13,110
Offline
Tarih: 26 Aralık 2012, 12:22 Tek mesaj gösterimi2

« La vié » demiş ki:


_____________________________________________________
_____________________________________________________


KARİYER

Macera dolu bir yıla hazır olun. Yeni yıl size, yeni planlar ve yeni teklifler getirecek. Plüton sayesinde, son üç yılda hayatınızda değişmeyen hiçbir şey kalmadı.

Kariyerinizle ilgili kaygılarınızdan kurtulun. 2013 yılının ilk aylarında, askıya alınmış projelerinizden hızlı bir şekilde dönüşler olacak. Kendinizi yenileyeceksiniz, stilinizden kilonuza kadar birçok değişimi yaşayacaksınız. 2012 yılından çok şey öğrendiniz. Kime nasıl davranacağınızı iyi biliyorsunuz.

Yılın ilk çeyreğinde, alacağınız destekleri asla yadsımayın. 2013’ün Yaz aylarında, kurduğunuz güçlü ilişkilere ihtiyacınız olacak.

Yılın ortalarında yapacağınız değişiklikler, sizin için bir hayli kazançlı olacak. İş yerinizde ya da yönettiğiniz markada, bir hayli yenilikler yapılacak. Bu durum da sizin bir kademe yükselmenize neden olacak.

Kariyerinde başarı elde etmek, yükselmek; herkesi mutlu eder ama sizi bir başka mutlu ediyor. Çünkü başarı sizin için çok önemli, her zaman, apayrı bir duygu. Buna çok önem veriyorsunuz.

Kariyer ve tanınmışlık simgesi, sizi astrolojik olarak anlatabileceğimiz iki kelime. Hem başarılı olmak, hem de daima gözde olmak istiyorsunuz. Bunu elde etmek ve sürdürebilmek için, var gücünüzle çabalarsınız.

Aileye vakit ayırmak, onlarla seyahat etmek; sizi mutlu ediyor. Ama en büyük keyfiniz, ailenizdeki insanlara jestler yapmak. Özellikle onların yaşam alanlarına düzenlemeler yapmak, yenilikler getirmek; herkesi mutlu edecek.

AŞK

Hiçbir şeyin sonsuz olmadığına inanan ticari bir kafanız olsa da aşka inandığınız zaman yapamayacağınız şey yok. 2012 yılında aşka ne kadar kırgın olsanız da, yeni yıl için ve gelecek yıllar için söyleyebileceğimiz en belirgin konu; aşka huzur verecek olmanız.

Yılın ilk aylarında tam aksini düşünseniz de, yılın ikinci yarısından itibaren; burcunuzda ilerleyen Plüton size hayattan keyif almayı ve her konuda huzur vermeyi vaat ediyor. Size, huzur vermek için uğraşan insanları vaat ediyor.

Kaderci yönünüzden çok gerçekçi bakış açınız baskın durumda. Fakat 2013 yılının son çeyreğinde, kadere kulak vereceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Paniğe kapılmayın, sizi üzmeyecek ama düşündürecek olduğu kesin.

Siz klasik bir güzelliğe sahipsiniz. İş hayatınızdan aşka vakit ayırabilirseniz, güzelliğiniz gibi klasik ve huzurlu bir aşk yaşarsınız.

Aşkta huzur ve dinginlik isteme sebebiniz, biraz da geçmişe bağlılığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca siz sağlamcı da olduğunuzdan, aşkta heyecan değil; güven ve istikrar beklersiniz.

TAVSİYE

Hayata kaygıyla bakmayın. Bu bakış açınız, kaybetmenize neden olur ki, siz daima başarı isteyen bir yapıya sahipsiniz.

ÖNERİ
Aşka küsmeyin, yeni yılda size çok verici davranacak unutmayın. Aşkın verdiği huzuru yaşarken, arada da kadere kulak vermeyi ihmal etmeyin._____________________________________________________
_____________________________________________________


Yuh harbiden !
Çoğu şey çok doğru..Resmen beni anlatmış hahahahaha
ve benimde ileriye dönük düşüncelerimde, gerçekleşeceğini umduğum şeylerde,
benle birebir aynı fikirde ..

etkilendim.
_________________
İstanbul
Sitemlerim sana
Bu şarkılarda birkaç nota fazla
Sözlerinde birkaç satır eksik..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 13.06.2007
Üye No: 82,236
Şehir: Bulut '
Offline
Tarih: 26 Aralık 2012, 12:28 Tek mesaj gösterimi3nasıl da dokunmuş kaybetme korkularımın üzerine.. Neutral

mutluluk geliormuş, eh bekliorum .. Aşuk Feysel Puro

_________________

Cry StaL


Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 26 Aralık 2012, 13:48 Tek mesaj gösterimi4

yeni yasam diyor Neutral gidiyormusum buralardan Füüü üüü üü


tesekkurler (;
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
paLpebra
숨
Emektar


Kayıt: 30.05.2005
Üye No: 11,931
Gizli
Tarih: 26 Aralık 2012, 14:14 Tek mesaj gösterimi5

Peki.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
KrizanteM
H ü z ü n b a z
Admin


Kayıt: 16.11.2005
Üye No: 36,755
Offline
Tarih: 26 Aralık 2012, 15:34 Tek mesaj gösterimi6

Kaç gündür açayım bi başlık derken, sen benden önce davrandın ve süper oldu. Eline sağlık.

Ayrıca, hakikaten ne kadar doğru :S
_________________Bazen ben kelimeleri değiştiriyorum yazı oluyor, bazen kelimeler beni değiştiriyor, yazık oluyor..


 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 13.06.2007
Üye No: 82,236
Şehir: Bulut '
Offline
Tarih: 26 Aralık 2012, 15:41 Tek mesaj gösterimi7resimlerini kullandım, izin oldu..

ve güzel oldu.
rica ederim ki.. (:

_________________

Cry StaL


Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
frosty
..:bilinmezlikte:..
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 22.08.2010
Üye No: 189,484
Şehir: Kirmastorya
Offline
Tarih: 31 Aralık 2012, 10:57 Tek mesaj gösterimi8

2013 yılının hayatınızda önemli bir yeri olacağını şimdiden belirtelim.Hadi bakalım Çok Seviyor
_________________Aşk tesadüfleri sever , kader ayrılıkları...

Murathan Mungan
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz