Fen Liseliler Buraya!!!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  3 ...
 Yazar  Mesaj
miss_Lp
........

Üye No: 9,848

Tarih: 03 Kasım 2005, 22:39 Tek mesaj gösterimi21

slm arkadaslar bnde kfl(kayseri fen lisesi)den mezunum.aslına bakarsanız benden cok sey alıp goturdu,belkı lıse daha zevklı gecebılırdı ama olmadı anca sabahlara kadr calısmyla gectıı..hayatımda hıc bu kadar ınekldegımı htrlmaym.ama yınede fl mezunu olmaktanda utanc duymyrm.aldıklarına ragmen getırılerı de oldu bence...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bay_gizemli
Mr. Mysterious sends respects.

Üye No: 5,057

Tarih: 03 Kasım 2005, 23:45 Tek mesaj gösterimi22

« miss_lp » demiş ki:
slm arkadaslar bnde kfl(kayseri fen lisesi)den mezunum.aslına bakarsanız benden cok sey alıp goturdu,belkı lıse daha zevklı gecebılırdı ama olmadı anca sabahlara kadr calısmyla gectıı..hayatımda hıc bu kadar ınekldegımı htrlmaym.ama yınede fl mezunu olmaktanda utanc duymyrm.aldıklarına ragmen getırılerı de oldu bence...
getirileri?
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
tifozy
Ocean_Defender

Üye No: 28,672

Tarih: 03 Kasım 2005, 23:49 Tek mesaj gösterimi23

« bay_gizemli @ Prş Ksm 03, 2005 11:45 pm » demiş ki:
« miss_lp » demiş ki:
getirileri?

soru baya zor.... cwplamak için baya dusunmesi lazım...

ama bana bi getirisi oldu... lise1'deyken ameliyat olmustum... onun masrafından kurtuldum... onun dısında getirisini gormedim Çok Mutlu

Tarih: 04 Kasım 2005, 01:42 Tek mesaj gösterimi24

Çok Mutlu geçmiş olsun... walla benim hayatımı kaydırdı fen lisesi... şu anda kızlarla diyalog kurmakta oldukça zorlanıyorum...

cem yılmaz ın dediği gibi:

25 sene boyunca okursun.. sonra bi 25 sene daha lazımki öğretilenleri unutasın... ancak öle hayatta kalırsın...

hakkaten de öle... sanırım bi 2 sene daha kendime gelemeyecem....
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
miss_Lp
........

Üye No: 9,848

Tarih: 04 Kasım 2005, 11:25 Tek mesaj gösterimi25

« bay_gizemli @ Prş Ksm 03, 2005 11:45 pm » demiş ki:
« miss_lp » demiş ki:
getirileri?

ya bi kere yatılı oldugun ıcın kendı kendıne bsyler yapabılmeyı ogrenıyrsn.ıkıncısı nasıl calıscagını öğreniyrsun..mesela össye calısırken calısma konusunda yada nasıl calısacagım konusunda sıkıntı cekmedım.sımdıde ısıme yarıyo..bunu baska yerdede ögerenebılırdın dıyenler bence calısma tarzlarına bı baksın derim...sosyal acıdan gercekten cok goturulerı oldu.ama bunu ben üni.nin ılk donemınde atlattım..herseye ragmen eglencelı tarafıda wardı(mudurden we hocalardan gızlıce yaptıgımız kacamaklar dusunulurse..Gülücük)flli olmak bı ayrıcalıktır..Wink
tifozy
Ocean_Defender

Üye No: 28,672

Tarih: 04 Kasım 2005, 13:55 Tek mesaj gösterimi26

walla ben hiç bir zaman calişmayı ogrenemedim...

zaten öss'yede calısmadım.... we gayet mutluyum...

bay_gizemli 2 sene içinde tekrar sosyal olabiliosun...hiç merak etme... Çok Mutlu

Tarih: 04 Kasım 2005, 16:40 Tek mesaj gösterimi27

walla aynı şekilde... çalışmayı ben de öğrenmedim... çalışmadım da... fl li olmak dışarıdan bakıldığında sanki ayrıcalıklı görülüyor gibi düşünülüyor.. ama hiç de öle değil... bi büyüklerin bravo filan diyor... ama yaşıtların şu ineğe bak diyor... dışlıyolar genelde.. saygı duyuyolar elbette ama.. o kadar çalışmaya ne gerek var diyolar.. ki haklılar da..

tifozy... bunu duyduğuma sevindim... Çok Mutlu
adil34

Üye No: 34,634

Tarih: 05 Kasım 2005, 22:42 Tek mesaj gösterimi28

Ya ben de 3 sene okudum FLde ama benim ders çalışmak gibi garip alışkanlıklarım yoktu.Son senemde özel okula geçtim.Orası baya güzeldi.Sonradan bizim arkadaslarla dalga geçmeye başladım.En çok da kıyafetleriyle:D Ya bence o kadar da kötü değil.Arkadaşlık ortamı güzel oluyo.Yurttan kaçması falan da çok zevkli tavsiye ederim herkese.....
bay_gizemli
Mr. Mysterious sends respects.

Tarih: 06 Kasım 2005, 13:03 Tek mesaj gösterimi29

doru.. ark. ortamı mükemmeldi.. hatta o kadar mükemmeldi ki... herkes birbirini basamak olarak kullanmaya çalışıyodu... iğrençti...
JAxx

Üye No: 34,762

Tarih: 13 Kasım 2005, 14:15 Tek mesaj gösterimi30

arkadaşlar cok sağolun fen liseleri hakkında artık hiçte iyi düşünmüyorum hayat gözüm genişledi çok teşekkürler.demekki fen lisesinden çıkan kişiler hayat hakkında bilgi sahibi değiller sağolun.

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 28 sayfa) [Bu başlıkta 273 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  3 ...
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz