Tek mesaj gösterimi  Başlık: En popüler 6 kısa saç modeli 
Yazar Mesaj
La vié
Bölüm Yöneticisi
Bölüm Yöneticisi


MesajTarih: 10 Ağustos 2012, 15:12    Mesaj konusu: En popüler 6 kısa saç modeli Alıntıyla Cevap GönderSaçları kısa kestirmek cesaret ister. Özellikle maskülen denecek kadar kısa modeller söz konusu ise... Son zamanların en çok tercih edilen 6 kısa saç modeli..Klasik kesim

Emma Watson'ın kısa saçı, yaramaz sokak çocuklarını andırmıyor mu? Çok sevimli ve yaşı küçülten bir saç kesimi.

Bu kesim düz saçlılar (ince veya kalın) için harika bir seçim. Ayrıca yüz şekline göre de özelleştirilebilir. Oval veya kare yüzlüler için kesime daha çok kat eklenebilir.
Yumuşak kesim

Halle Berry'nin karışık uzunluktaki - rastgele kesilmiş gibi görünen- kısa kesimi, dalgalı ve kıvırcık saçlılar için çok ideal. Ayrıca bu kesim elmacık kemiklerinin görünümünü yumuşatıyor ve gözleri ortaya çıkarıyor.Rock'çı kesim

Evan Rachel Wood versiyonu kesim, enseye doğru katlı katmanlar ve yanlarda kulak hizasında kesilmiş kısa saçlardan oluşuyor. Üstler ise uzun ve gelişigüzel kesilmiş gibi görünüyor. Kesinlikle seksi bir model!

Bu saç, hafif dalgalı veya düz saçlar için uygun olabilecek bir model. Kıvırcık saçlılar bu modelden kesinlikle uzak durmalı.
Karışık kesim

Ashlee Simpson'un saçı alın, ense ve yanlarda farklı uzunlukta kesilmiş. Elle bile kolayca şekil verilebilir. İnce ve uzun yüzlüler için ideal. Kare ya da uzun bir yüzünüz veya bukleli bir saçınız varsa, bu modelden kaçının.

Bu kesimin en zor yanı, her ay kuaför ziyaretini zorunlu kılması...Uzun perçemli kesim

Vanessa Hudgens'ın elmacık kemikleri etrafında toplanmış saçlar var çünkü bu yuvarlak bir yüz için ideal kesim.

Kalın telli, kıvrımlı ve düz saçlılar bu kesimi rahatça kullanabilirler.Yuvarlak kesim

Cate Blanchett'in tercihi yuvarlak kısa kesimden yana. Bu kesim çene çizgisini yumuşatıyor ama yuvarlak bir yüzü vurguluyor. Uzun yüzlüler ve düz saçlılar için süper bir kesim.

pudra
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM