Tek mesaj gösterimi  Başlık: Dünya Sağlık Örgütü açıkladı! İşte virüsün tamamen 
Yazar Mesaj
betterol
Pano Yöneticisi
Pano Yöneticisi


MesajTarih: 16 May 2020, 01:43    Mesaj konusu: Dünya Sağlık Örgütü açıkladı! İşte virüsün tamamen Alıntıyla Cevap Gönder

Dünya Sağlık Örgütü açıkladı! İşte virüsün tamamen biteceği tarih


Dünya genelinde milyonlarca insana bulaşan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan corona virüsü salgını için bilim insanlarına çalışmaların tüm hızıyla devam ediyor. Alınan önlemler sonrası vaka ve ölüm sayılarında ciddi şekilde düşüşler yaşanırken, birçok ülkede normalleşme adımları atılmaya başlandı. Çalışmalar devam etse de şu ana dek virüs için kesin bir çözüm veya aşı bulabilmiş değil. Geçtiğimiz senenin sonunda ortaya çıkan corona virüsü için en merak edilen sorulardan biri de virüsün ne zaman biteceği... Dünya Sağlık Örgütü konu ile alakalı bir son dakika açıklamasında bulundu. İşte çok merak edilen bu sorunun yanıtı...
DSÖ Acil Durumlar Birimi Başkanı Dr. Mike Ryan corona virüsü mücadelesinde önemli açıklamalar yaptı.
Yapılan açıklamada, corona virüsün HIV gibi kalıcı olabileceğini belirtildi. Tüm dünyanın gözü kulağı aşı ve tedavi çalışmalarından gelecek olumlu habere çevrilmişken, DSÖ açıklamasında virüse karşı en büyük umutlarının tüm dünyanın eşit şekilde yararlanabileceği "çok etkili" bir aşının bulunması olduğunu da belirtti. İşte, corona virüsü ne zaman biter? Corona virüsü geçecek mi? sorusunun cevabı.


CORONA VİRÜSÜ NE ZAMAN BİTECEK?
Dünya corona virüsü salgınına ilişkin çare ararken, Dünya Sağlık Örgütü'nden kritik açıklama geldi. DSÖ Baş Bilim İnsanı Soumya Swaminathan corona virüsü (Covid-19) kontrol almanın 5 yıl sürebileceğini söyledi.

Son dakika: Dünya Sağlık Örgütü açıkladı! İşte virüsün tamamen biteceği tarih
Dünyayı etkisi altına alan corona virüsüne karşı hem aşı hem de ilaç bulma çabaları sürüyor.

Son dakika: Dünya Sağlık Örgütü açıkladı! İşte virüsün tamamen biteceği tarih
Dünya Sağlık Örgütü'nden (DSÖ) konuyla ilgili kritik açıklama geldi. DSÖ'nün video konferans yoluyla düzenlediği basın toplantısında konuşan DSÖ Baş Bilim İnsanı Soumya Swaminathan corona virüsü kontrol altına almanın 4-5 yıl sürebileceğini söyledi.
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder