ezan sesi ve köpek uluması

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  4
 Yazar  Mesaj
Benimyaw
Birgün gelecek Dönence....Biliyorum

Üye No: 68,590

Tarih: 12 Şubat 2008, 10:51 Tek mesaj gösterimi31

Köpeklerin His duygusu asiri gelismisgendir. Bu Seytan görme meselesini burda okuduktan sonra ilgimi cekti;

Evde bazen otururken durup dururken kalkip Bos Duvara bakarak hirlamaya basliyo. Eskiden ilgimi cekmezdi ama bunlari okududuktan sonra tirsmaya basladm yani.....

Şok

Üye No: 119,782

Tarih: 25 Nisan 2008, 09:52 Tek mesaj gösterimi32

Ezan Vakitlerinde Uluduğuna Bende Şahidim...İşyerimde Hemen Camın Önünde,Her Vakitte Mutlaka Uluyan Bir Köpeğimiz Var..Bazen Öyle Bir Siniyorum Ki Yatsı Ezanı Vakitlerinde..Genelde Yalnız Oluyorum Odada İster İstemez Üreperio İnsan Ki Köpeklerin Bizlerin Göremediği Şeylri Gördüğünü Ve Hissettiğini Biliyorum Yani Duymuştum

aşka dair ne var ne yoksa al giderken...
işime yaramaz...
bana yaramaz.......

Bana SuSaCaK KaDaR BeN,KoNuŞaCaK KaDaR SeN LaZıM DiYoRuM...SeN oLmUYoRsUn;BeN SuSup KaLıYoRuM.......
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
efex61
Hamiş
TurkBoard Fan

Üye No: 60,954

Tarih: 13 May 2008, 21:09 Tek mesaj gösterimi33

Değişik paylaşım ve muhabbet (:

Üye No: 128,017

Tarih: 29 Haziran 2008, 21:25 Tek mesaj gösterimi34

dünyadaki bütün canlilar özellikle hayvanlar 24 saat boyunca allaha zıkır ederler bunlardan en azını eşekler yabar oda 24 saat içinde beşbin kere allah der arkadaşim...kopeklerde allahın ismini duydukları zaman tepkısını böyle gösteriyorlar

Üye No: 128,017

Tarih: 29 Haziran 2008, 21:37 Tek mesaj gösterimi35

ALLah'ın Yüce Resûlü Buyurmuşlardır ki!..Eşek Anırdığında ve Köpek Havladığında veya(uluduğunda) ALLah'a Sığının ve Dûa Edin!..Çünkü; ONLAR, SİZLERİN GÖRMEDİKLERİNİZİ GÖRÜYORLAR ve DUYMADIKLARINIZI DUYUYORLAR!..diye Buyurmuşlardır..

Mevlâna Celâleddin-i Rûmi
(k.s) Hz.leri de Buyuruyorlar ki!..
Eşek (3) Şeyden Dolayı Anırır!..
1)- Şeytan-ı Aleyhillâneyi Görür ve Onun İçin Anırır!..(ZATEN BU HADİS-İ ŞERİFTE ZİKREDİLMİŞTİR)
2)- Karnı Acıktığı İçin Anırır!..
3)- Cinsel İlişki Arzuladığı Zaman!..diye Buyurmuşlardır..

Hasan-ı Basri (Rh.a) Hz.leri de Şöyle Buyurmuşlardır..

KÖPEKTE, KAFADA BULUNUN GÖZLERİN DIŞINDA (3) GÖZ VARDIR Kİ!..Bu Gözlerle Şunları Seyreder ve Haber Alır!..

1)- Cinler Alemini Seyreder!..
2)- Kabirde ki Sorgu ve Sûali Seyreder!..(ZATEN BU KONUDA DA HADİS-İ ŞERİFLER MEVCUT)
3)- Yangın, Sel, Deprem Gibi Afetleri Önceden Sezer ve Bazılarınında Gelişini Seyreder ve Havlayarak veya Uluyarak Bildirmek İster

Antipatik soytarı

Uzaklaştırıldı
Üye No: 70,341

Yasaklandım

Tarih: 30 Haziran 2008, 02:17 Tek mesaj gösterimi36

Çoğu kez karabasanlarla uyanıyorum ter içinde.
Geçen hafta,ilk defa bir köpekle uyuyayım dedim.
Sabah 5 sularında,rüyamda cin ile konuşuyorum ve boğuşuyorum.
Bu ilk değil.
Kalkamadım,dilim tutuldu ve o sırada köpek havlamaya başladı.
Uyandığımda,suratımı yalamaya başladı.
Muhtemelen,bana rüya diye empoze edilen o varlığı gördü.
Halbudur ki;köpeklerin içgüdüleri oldukça yüksek.
Ve gözlerinde perde yoktur.
Bu nedenle göremediğimiz herşeyi görür ve hissederler.
Ayrıca ezan sesinden işkillenmezler,hoparlördeki yüksek frekansın kulaklarındaki hassasiyeti tırmaladığından ötürüdür havlamaları.
Bu tabii bilimsel,dinsel yönü ayrıdır.
Köpekler rüya görebilirler diye de rivayet edilir ki yüksek olasılıkla onaylıyorum şahsımca.
Not-Not: 
Bizim köpek rüya görüyor yine,kollar bacaklar oynuyor : )

وأنا أحبك

Pardon,yalnızlıkla oldu.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Sphisnks
Antipatik soytarı

Uzaklaştırıldı
Üye No: 70,341

Yasaklandım

Tarih: 30 Haziran 2008, 02:49 Tek mesaj gösterimi37

O değil de asıl merak ettiğim konu şu:
Geçen gün Çeşme meydanına indik.
Fayton atlarının koşmasıyla,köpeklerin atların önüne geçip hırlamasına tanık oldum.
Atlar koştukça,köpekler daha çok saldırıyordu.
At ile köpek arasındaki bu münakaşayı seyredaldım.
Nedenini merak ettim doğrusu.
Bir fikri olan var mı acaba?

وأنا أحبك

Pardon,yalnızlıkla oldu.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mariah

Üye No: 127,244

Tarih: 30 Haziran 2008, 02:58 Tek mesaj gösterimi38

« GülPembe » demiş ki:
Ilginç degil gerçek.

Ezan okunuldugunda köpeklerin yaptigi bir$ey bu. Bende gördüm... Bildigim kadariyla hayvanlar bizlerin göremedigi in, cin, ruhlari görebiliyorlarmi$. Belki ezan okunuldugunda bu varliklar da ortaliktan kayboluyorlardir vs.. ve köpeklerde e$lik ediyordur bilmiyorum yani. Bu sadece benim atip tutmam Ama bennn

Ama ezan okunurken uluduklari gerçek. Rüya gördükleri hakkinda hiç bir bilgim yok ama etraftan duyduklarima göre rüya görebiliyorlarmi$ ve o sirada i$te insanlar nasil sayikliyorsa onlarda benzer $eyler yapabiliyormu$ Hıhı

katıLıorum güLpembeye çünkü bende duymuştum bunu hatta ben kopekLerin mezarda kabir azabı çekenLerin sesLerini duydukLarını da duymuştum ...ne kadar gerçek biLemicem Hıhı
mutsuzluk

Üye No: 10,510

Tarih: 27 Ekim 2008, 16:24 Tek mesaj gösterimi39

köperkler genelde sabah ezanı okunurken ulurlar bu bir çeşit ibadettir. acıklaması sudur. yeryuzunde insan oğlundan baska cins varlıklarda vardır bunlara siz in cin şeytan peri v.s. dersiniz. insanlar bu yaratıkları göremezler çünkü allah tarafından gözlerine perde gelmiştir. köpeklerde bu perde allah tarafından yoktur. ve sabah ezanı okundugu zaman butun varlıklar yeryuzunden gokyuzune yukselirler ve kopeklerde bunları gordukleri icin ulurlar...

Hayat Bu Olmasaydı !

Üye No: 81,726

Tarih: 04 Kasım 2008, 15:44 Tek mesaj gösterimi40

ilginç.. Füüü üüü üü

Bırak beni kendim giderim
ardımdan ağlamasanda olur
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  4
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz