ezan sesi ve köpek uluması

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  5
 Yazar  Mesaj
agnostic

Üye No: 29,688

Tarih: 03 Aralık 2008, 13:50 Tek mesaj gösterimi41

köpeklerin in cin peri meri gördüklerini sanmıyorum bu denli in cin gördüklerini ortaya çıkmalarının sebebi genelde köpekler mezarlığa giremezler girmek istemezler çünkü ölü kokusunu çok net bi şekilde alabilirler ve bu onları ürkütür rüya ya gelince veteriner olan bir arkadaşım var ve onun gibi bir çok arkadaşıda köpeklerin rüya gördüğünü söylüyorlar bizim gibi bir çok hayvanda rüya görebilir
benimde bir köpeğim vardı uyurken elleri ayakları hiç rahat durmazdı Çok Mutlu

TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 52,684
Gizli

Tarih: 03 Aralık 2008, 17:20 Tek mesaj gösterimi42

Eskişehir'de, Afyon yolu çıkışında solda bir mezarlık var, içi köpek dolu. Çok Mutlu
Ordaki görevliler besliyor.

Rüya olayında pek bilgim olmasa da benim de tahminim gördükleri yönünde. Benim köpeğim 10 yaşına geldi ve hala uyurken (özellikle de yanında ben varsam) elleri kolları oynar arada ve kendi kendine hırladığına bile tanık oldum.

Emektar

Üye No: 99,287

Tarih: 03 Aralık 2008, 17:33 Tek mesaj gösterimi43

başlık bana deprem öncesini hatırlattı (:

Ben hala her şeyi sana anlatacakmış gibi biriktiriyorum.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
silvioo

Üye No: 10,816

Tarih: 06 Mart 2009, 05:17 Tek mesaj gösterimi44

Ezan sesi sürekli olan ve yanık bir şekilde okunan bir ses kopeklerin dikkatini cekiyor..
12 yildir kopek besliyorum sürekli seslerde benmde kopegim uluyor ornegin evde telefon (her odada bi telefon var) uzun süre caldiginda coklu ve sürekli bi ses oluyor ve kopegim uluyor..
normal yani. o kopegi biraz daha uzaklaştirin cami hoparlorunden tepkileri azalicaktir yada kaybolucaktr..

Üye No: 57,618

Tarih: 09 Mart 2009, 09:39 Tek mesaj gösterimi45

bende Sivas kanqallıyım her Sene gittiğimde evet eZan okununCa uluolar Çok hoŞuma gidio zaten kanqal köpeklerine haStayım giZemine geLinCe inan ne deSem yalan olur ama anneannem hoCaya danışmıŞ Allah die uludukLarınıı vs. acıklama yaptığını söylemiş

Musée Dé Louvré

Uzaklaştırıldı
Üye No: 114,447

Yasaklandım

Tarih: 01 Ağustos 2009, 13:18 Tek mesaj gösterimi46

arkadaşlar ben bütün yıllarımı sivasta geçiren doğup büyüyen birisi olarak ( tabi hala sivastayım Gülücük) burdaki köpeklerin neredeyse hepsi ezan okunurken ulurlar burd abu normal karşılanır çünkü köpeklerde kendi dillerince zikretmeleri olarak bilinir . nasıl her canlı şükr ediyorsa allaha burda köpeklerde böyle şükrediyor.
ezan a bu tepki birincisi dediğiniz gibi tilkiler ayağa kalkarlar bu bir saygı dır ezana iç güdüsel bir olaydır bu nasıl bir karınca ne yapacağını bilmeden hep kendisine verilen özellikle işinden şaşmadan yapıyor buda allahın bir hikmetidir arkadaşlar ...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
MaSo

Üye No: 128,651

Tarih: 10 Kasım 2009, 17:47 Tek mesaj gösterimi47

« Tutsak Melek » demiş ki:
« AKINCI » demiş ki:
ALLah'ın Yüce Resûlü Buyurmuşlardır ki!..Eşek Anırdığında ve Köpek Havladığında veya(uluduğunda) ALLah'a Sığının ve Dûa Edin!..Çünkü; ONLAR, SİZLERİN GÖRMEDİKLERİNİZİ GÖRÜYORLAR ve DUYMADIKLARINIZI DUYUYORLAR!..diye Buyurmuşlardır..

Mevlâna Celâleddin-i Rûmi
(k.s) Hz.leri de Buyuruyorlar ki!..

Eşek (3) Şeyden Dolayı Anırır!..
1)- Şeytan-ı Aleyhillâneyi Görür ve Onun İçin Anırır!..(ZATEN BU HADİS-İ ŞERİFTE ZİKREDİLMİŞTİR)
2)- Karnı Acıktığı İçin Anırır!..
3)- Cinsel İlişki Arzuladığı Zaman!..diye Buyurmuşlardır..

Hasan-ı Basri (Rh.a) Hz.leri de Şöyle Buyurmuşlardır..

KÖPEKTE, KAFADA BULUNUN GÖZLERİN DIŞINDA (3) GÖZ VARDIR Kİ!..Bu Gözlerle Şunları Seyreder ve Haber Alır!..

1)- Cinler Alemini Seyreder!..
2)- Kabirde ki Sorgu ve Sûali Seyreder!..(ZATEN BU KONUDA DA HADİS-İ ŞERİFLER MEVCUT)
3)- Yangın, Sel, Deprem Gibi Afetleri Önceden Sezer ve Bazılarınında Gelişini Seyreder ve Havlayarak veya Uluyarak Bildirmek İster

+

+
agusto23

Üye No: 198,265

Tarih: 14 Aralık 2012, 16:15 Tek mesaj gösterimi48

ezan okunurken köpeklerin ulumasının anlamı ölüleri çağırıyor Şok
maosxs
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 52,684
Gizli

Tarih: 15 Aralık 2012, 01:27 Tek mesaj gösterimi49

Ohoo unutmuştum ben bu konuyu. Çok Mutlu

Bahsi geçen köpeğim 14 yaşını doldurmak üzere ve kulakları artık normal sesleri duymuyor. Çok ince sesleri duyabiliyor sadece. Yaştandır diyor veteriner. İyi ki el işaretleri kullanarak eğitmişim kendisini; el kol hareketiyle de anlaşabiliyoruz.

Emektar

Üye No: 11,370

Tarih: 15 Aralık 2012, 02:09 Tek mesaj gösterimi50

İlginç bir başlık olmuş...

Soysuz sopsuz bayraksızlar

Ülkemin askerinin polisinin şehit olmasına sebep olanlar da aynı acıları yaşasınlar.
İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  5
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz