8 yeni film vizyonda...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 03 Ağustos 2012, 11:21 Tek mesaj gösterimi1

Bu hafta 8 yeni film sinemaseverlerle buluşacak. '[email protected]' serisinin üçüncü ve son filmi '[email protected]: Bir Cin Vakası' haftanın tek yerli yapımı.

Bu hafta ''[email protected]: Bir Cin Vakası'', ''Baskın'', ''Ne Adam Ama'', ''Bu Gece Benimsin'', ''Eva'', ''Esaret'', ''Gökyüzünde Bir Ayna'' ve ''Tepedeki Ev'' adlı 8 yeni film sinemaseverlerle buluşacak.


[email protected]: Bir Cin VakasıYönetmen: Hasan Karacadağ

Oyuncular: Koray Kadirağa, Nihan Aypolat, Elif Erdal, Perivin Bağdat, İsmail Yıldız, Mete Şahinoğlu, Nalan Örgüt, Elçin Atamgüç

Tür: Gerilim, Korku

Yapım: 2012, Türkiye
Ankara'da yaşayan evli bir çift olan Ceyda T., Sinan T. ve kızları Burcu T. nereden geldiği belli olmayan, bedensiz bir varlığın şiddetli saldırısına uğrarlar. Ankara GATA Tıp Fakültesi'ne müracaat eden ailenin evlerine video kayıt sistemi kurularak, evin takip altına alınmasına karar verilir. Herkes ailenin delirdiğine inanırken kamera kayıtları aksini iddia edecektir..


Baskın (2012)
The Raid: RedemptionVizyon tarihi:
03 Ağustos 2012

Oyuncular:
Iko Uwais (Rama), Doni Alamsyah (Andi), Ananda George (Ari), Pierre Gruno, Yayan Ruhian (Mad Dog), Ray Sahetapy (Tama), Tegar Satrya, Verdi Solaiman (Budi), Joe Taslim (Jaka)

Ekip:
Gareth Evans (Yönetmen), Gareth Evans (Senaryo), Rangga Maya Barack-Evans (Yapımcı), Nathaniel Bolotin (Yapımcı), Todd Brown (Yapımcı), Irwan D. Musry (Yapımcı), Ario Sagantoro (Yapımcı), Nick Spicer (Yapımcı), Aram Tertzakian (Yapımcı)

Puan:
Bu film 5 kullanıcıdan ortalama 6.8 / 10 puan almış. 6.8 / 10

Konu:

Sinema tarihinin en iyi aksiyon filmlerinden biri olduğu şeklinde nam salan THE RAİD / BASKIN, bir özel harekat timinin şehrin merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanın uyuşturucu tüccarı olan sahibini yakalamak için kapıya dayanmasıyla başlıyor. Ancak her bir katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak olmuş bu binaya daha önce hiç baskın düzenlenmemmiştir. Haberin yayılmasıyla ışıklar söndürülür ve çıkışlar kapatılır. Vurucu timdeki polisler kısa bir süre sonra kapana kıstırılır ve acımasızca öldürülür. Hayatta kalan sadece bir avuç polis binada mahsur kalır. Kurtulabilmek için apartmanın en üst katına doğru ilerlemeleri gerekmektedir. 30 katı da ayrı bir cehennem olan binada yüzyılın savaşı başlar. Fenomenel dövüş sahneleriyle olay yaratan gösterildiği her yerde izleyicinin favorisi olmayı başaran BASKIN dövüş filmleri için çıtayı kolay kolay erişilemeyecek bir yere yükseltiyor.


Ne Adam Ama (2011)
What a ManVizyon tarihi:
03 Ağustos 2012

Oyuncular:

Matthias Schweighöfer (Alex), Sibel Kekilli (Nele), Elyas M''Barek (Okke), Mavie Hörbiger (Carolin), Milan Peschel (Volker), Thomas Kretschmann (Jens), Lilay Huser (Okkes Oma), Nora Jokhosha (Laura), Pasquale Aleardi (Etienne), Paul Alhäuser, Cornelia-Claudia Goossens (Restaurantgast), Friedrich Mücke (Arzt), Gregor Schlattmann (Passagier), Gitta Schweighöfer (Frau Schlupp), Katharina Schüttler (Frau am Flugschalter), Nora Tschirner (Junge Frau im Pandakostüm), Theresa Underberg (Stine), Joel Federico Laczlò Wüstenberg (Schüler)

Ekip:
Matthias Schweighöfer (Yönetmen), Matthias Schweighöfer (Senaryo), Doron Wisotzky (Senaryo), Gabriele Bacher (Yapımcı), Marco Beckmann (Yapımcı), Dan Maag (Yapımcı), Michael Schweighöfer (Yapımcı)

Puan:
Bu film 4 kullanıcıdan ortalama 5.5 / 10 puan almış. 5.5 / 10

Konu:

Alex, genç, yakışıklı fakat biraz talihsiz bir öğretmendir. Kız arkadaşı Caroline tarafından terk edildikten sonra artık bir şeyleri değiştirmesi gerektiğini de fark eder. Kendisinden, kadınların ilgisini çekecek, güven veren, modern bir erkek yaratmak zorundadır. Nele ve arkadaşı Okke, Alex’e bu işin püf noktalarını sonuna kadar öğretmeye kararlıdır.


Bu Gece Benimsin (2011)
Tonight You''re MineVizyon tarihi:
03 Ağustos 2012

Oyuncular:

Luke Treadaway (Adam), Natalia Tena (Morello), Mathew Baynton (Tyko), Ruta Gedmintas (Lake), Alastair Mackenzie (Mark), Sophie Wu (Kim), Kari Corbett (Kirsty), Clare Kelly (Justine), Gavin Mitchell , Al Green

Ekip:
David Mackenzie (Yönetmen), Thomas Leveritt (Senaryo), Gillian Berrie (Yapımcı), Brian Coffey (Yapımcı), Wendy Griffin (Yapımcı), Malte Grunert (Yapımcı), Phil Hunt (Yapımcı), Compton Ross (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 6.7 / 10 puan almış. 6.7 / 10

Konu:

“Tutku Nehri” ve “Yeryüzündeki Son Aşk”ın yönetmeni David Mackenzie’nin yönettiği bu sıradışı film, dünyanın en büyük müzik festivallerinden “T In The Park”ta geçen bir aşk ve müzik hikayesi.

Adam ve Morello iki ayrı grubun solisti olan rock yıldızlarıdır ve artık büyük bir problemleri vardır. Adam’ın problemi ünlü bir elektropop grubunun gönülçelen solisti olması, ya da gülbebek supermodel sevgilisi değildir. Onun problem Morello’nun problemidir. Morello’nun problemi de yeni ünlenen post-punk kız grubu y ada bankacı sevgilisi değildir. Onun problemi, ilk defa çok büyük bir festivalde sahne alacakken, çılgın bir rahibin onu tam zıttı biri olan Adam ile kelepçelemesidir. Sahneye çıkmaya saatler kalmıştır, kelepçenin anahtarı kayıptır ama bu zıt ikilinin kalplerinin anahtarları bulunabilecek midir?


Eva (2011)
EvaVizyon tarihi:
03 Ağustos 2012

Oyuncular:
Daniel Brühl (Alex Garel), Marta Etura (Lana Levi), Alberto Ammann (David Garel), Claudia Vega (Eva), Anne Canovas (Julia), Lluís Homar (Max), Sara Rosa Losilla (Prototipo 519 ), Manel Dueso (Profesor ), Ona Casamiquela (Dorotea), Peter Vives Newey (Eric), Jordi Díaz (Médico), Oscar Valsecchi (Camarero), Bernat Saumell (Alumno laboratorio #1), Harris Gordon (Alumno laboratorio #2 ), Ignasi Martín (Niño 519), Javier García

Ekip:
Kike Maíllo (Yönetmen), Sergi Belbel (Senaryo), Cristina Clemente (Senaryo), Martí Roca (Senaryo), Aintza Serra (Senaryo), Sergi Casamitjana (Yapımcı), Francesc Olivares (Yapımcı), Lita Roig (Yapımcı), Jérôme Rougier (Yapımcı), Aintza Serra (Yapımcı), Eric Tavitian (Yapımcı)

Puan:
Bu film 6 kullanıcıdan ortalama 5.2 / 10 puan almış. 5.2 / 10

Konu:

Yıl 2041. Alex (Daniel Brühl) isimli meşhur bir sibernetik mühendisi, Santa Irene''de bulunan Robot Teknolojisi Fakültesi tarafından, çocuk robot projesininin başına geçmesi için çağrılır. Alex''in kardeşi David ve eşi Lana ise, Alex''in Santa Irene''den ayrılmasından sonra kendilerine bir yaşam kurmuş ve Eva isimli küçük kızları ile mutlu bir hayat sürmekte olan bir çifttir. Alex''in Eva ile tanışması ile aralarında özel bir bağ kurulur. Bakalım Alex ile ilginç bir kişiliğe sahip Eva''nın çıkacağı bu garip yolculuk nasıl bir sonla bitecek?


Esaret (2012)
À moi seuleVizyon tarihi:
03 Ağustos 2012

Oyuncular:
Agathe Bonitzer (Gaëlle Faroult), Reda Kateb (Vincent Maillard), Hélène Fillières (Anne Morellini), Noémie Lvovsky (Sabine Faroult), Jacques Bonnaffé (Yves Faroult), Grégory Gadebois (Frank), Marie Payen (Juliette, la femme du train), Margot Couture (Gaëlle à 10 ans), Makita Samba (Timothée), Pascal Cervo (Le médecin de garde), Cyril Troley (Walter), Arnaud Churin (Le contrôleur), Aurélia Hollart (Force de l\''ordre), Thierry Bordes (Force de l\''ordre), Richard Pigree (Force de l\''ordre), Marie-Pierre Neskovic (L\''infirmière), Olivier Abelé (Le chauffeur du car), Marine Noualhaguet (La folle du banc), Maelt Arslan (L\''ouvrier en serviette), Yves-Robert Viala (Le voisin de Sabine), Philippe Labonne (Le voyageur)

Ekip:
Frédéric Videau (Yönetmen), Frédéric Videau (Senaryo), Laetitia Fèvre (Yapımcı), Philippe Grivel (Yapımcı), Michel Klein (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

8 yıl tutsaklıktan sonra Gaelle birdenbire kendisini kaçıran Vincent tarafından serbest bırakılır. Gaelle, gün geçtikçe özgürlüğünü geri almaya, özgürlüğü hisstmeye başlar, fakat bu kez de ailesiyle ve yeni keşfetmeye başladığı hayat ile yüzleşmesi gerekir. Yeni özgür hayatı ona farklı bir bakış açısı sağlar.

Esaret''te kurban ve onu kaçıran kişinin arasındaki uzun süreli ilişkiden, şaşırtıcı şekilde şefkatli ve hatta nefretin eğlenceli bir portresi, kafa karıştırıcı inkar edilemez bir sevginin ortaya çıkışı gözler önüne seriliyor. Esaret, 62. Berlin Festivali’nde gösterilmişti.

Gökyüzünde Bir Ayna (2011)
Kathmandu LullabyVizyon tarihi:
03 Ağustos 2012

Oyuncular:
Verónica Echegui (Laia), Saumyata Bhattarai (Sharmila), Norbu Tsering Gurung (Tsering), Montserrat Alcoverro, Lluïsa Castell, Ferran Lahoz, Aleix Rengel

Ekip:
Icíar Bollaín (Yönetmen), Icíar Bollaín (Senaryo), Victòria Subirana (Senaryo), Anna Cassina (Yapımcı), Luis de Val (Yapımcı), Luis de Val (Yapımcı), Larry Levene (Yapımcı), Larry Levene (Yapımcı), Julio Piedra (Yapımcı), Miguel Antonio Pérez (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Katalan öğretmen Laila, Katmandu’da aşırı yoksullukla ve içler acısı bir eğitim sistemiyle karşılaşır. Oturma izni için anlaşmalı bir evlilik ayarlar, varoşlardaki çocukları eğitmeye yönelik bir projeye girişir. Öğretmen bir arkadaşı ve yeni kocasının yardımıyla Nepal toplumunun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkar.


Tepedeki Ev (2011)
From Kokuriko HillVizyon tarihi:
03 Ağustos 2012

Oyuncular:
Masami Nagasawa (Umi Matsuzaki ), Junichi Okada (Shun Kazama ), Keiko Takeshita (Hana Matsuzaki ), Yuriko Ishida (Miki Hokuto ), Rumi Hîragi (Sachiko Hirokôji ), Jun Fubuki (Yoshiko Matsuzaki ), Takashi Naitô (Yoshio Onodera ), Shunsuke Kazama (Shirô Mizunuma ), Nao Omori (Akio Kazama ), Teruyuki Kagawa (Tokumaru rijichô )

Ekip:
Goro Miyazaki (Yönetmen), Tetsurô Sayama (Senaryo), Hayao Miyazaki (Senaryo), Keiko Niwa (Senaryo), Tetsuro Sayama (Senaryo), Chizuru Takahashi (Senaryo), Tetsuro Sayama (Yapımcı), Toshio Suzuki (Yapımcı), Chizuru Takahashi (Yapımcı)

Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 7.0 / 10 puan almış. 7.0 / 10

Konu:

İlk gençlik dönemi aşkını anlatan dram, beş kişilik bir ailenin en büyük çocuğu olan Umi’nin hayatına odaklanıyor. Kore Savaşı sırasında kaybolan babasının döneceği ümidiyle Umi, her gün deniz kenarındaki evlerinden bir çift flama sallamaktadır. Bu esnada kendini bir de okulda bir öğrenci hareketinin içinde bulacaktır. Bu süreç içinde Jun’a âşık olur, fakat zaman içinde ikilinin arasında kan bağı olma ihtimali ortaya çıkacaktır.

Oscarlı animasyon “Ruhların Kaçışı” (Spirited Away), Oscar adayı “Howl''un Yürüyen Şatosu” (Howl''s Moving Castle), “Komşum Totoro” (My Neihgbour Totoro) filmleriyle tanınan animasyonun büyük ustası Hayao Miyazaki’nin senaryosunu yazdığı "Tepedeki Ev"in yönetmen koltuğunda Miyazaki''nin oğlu Goro Miyazaki oturuyor._________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sLev7n
llll ı lı ıl lıll
Emektar


Kayıt: 07.02.2008
Üye No: 108,499
Offline
Tarih: 03 Ağustos 2012, 11:48 Tek mesaj gösterimi2

[email protected]: Bir Cin Vakası

Paranormal Activity filminden esinlenmiş Füüü üüü üü
belki de kopyasıdır

teşekkürler Saygılar

_________________
Yaşamak : ümitli bir iştir, sevgilim,
yaşamak :
seni sevmek gibi ciddî bir iştir...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Just.
Emektar
Emektar


Kayıt: 19.07.2009
Üye No: 167,535
Şehir: Selanik
Offline
Tarih: 03 Ağustos 2012, 11:57 Tek mesaj gösterimi3

Eva (2011)

bizim eva değil dimi bu Füüü üüü üü Ama bennn
_________________
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 03 Ağustos 2012, 12:09 Tek mesaj gösterimi4

Eva'ya gitmek lazim Hehehehe
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
rüzgar
kırmızı
TurkBoard Fan


Kayıt: 17.04.2010
Üye No: 183,645
Şehir: véndétta
Offline
Tarih: 03 Ağustos 2012, 17:13 Tek mesaj gösterimi5

[email protected]: Bir Cin Vakası

sadece ilki güzeldi..seri yapmayı beceremiyorlar

_________________
.. .

Her şeyi geç
gece başını yastığa koyduğunda
gördüğün yüz onun yüzüyse; seviyorsun bitti.


.. .
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ruhuNnefesi
yedi yıl sonra
TurkBoard Fan


Kayıt: 14.07.2005
Üye No: 19,142
Şehir: in tadı yok
Offline
Tarih: 08 Ağustos 2012, 12:08 Tek mesaj gösterimi6

dabbe 2 kötüydü , bu iyi olsun umarım
_________________
" aheste çek kürekleri , mehtap uyanmasın "
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Kelebeğin Günlüğü
Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan


Kayıt: 13.06.2005
Üye No: 14,299
Şehir: İstanbul, hatta Üsküdar...
Offline
Tarih: 07 Ağustos 2020, 23:43 Tek mesaj gösterimi7

Baktım "Ana Sayfa"da vizyon mizyon deyu bir bölüm var, göz atayım dedim.

Hım, Baskın fenâ durmuyor. Zâten Facebook da "Anılar"dan çekip çıkarmış "Ahan da vaktiyle; bugün; bunu ş'apmışsın." deyu. Artık sekiz sene önce seyrederim ben de.

Haber ve dahi tavsiye için teşekkürler... Saygılar
_________________
"Bugün şâdım ki (ağ)yar ağlar benim için."
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz