Ağustos Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
rüzgar
kırmızı
TurkBoard Fan


Kayıt: 17.04.2010
Üye No: 183,645
Şehir: véndétta
Offline
Tarih: 01 Ağustos 2012, 12:58 Tek mesaj gösterimi1


  Koç:

  Bu ay çok yoğun olacaksınız ve yaşamınızdaki değişikliklere ayak uydurma durumunda kalacaksınız. 1 Ağustos'ta Jüpiter Kova Dönencesi Dolunayı'yla 11. Sosyalleşme Evinize girdiğinde ilişkileriniz, çevrenizdeki insanlarla çok güçlenecek. 2 Ağustos tarihinde Güneş ve Jüpiter'in yaratacağı 60 derecelik açı sizi günü yaşamaya zorlasa da 8 Ağustos tarihine kadar tüm planlarınıza sadık kalmak durumundasınız. Planlara ara vermek veya onları sürekli değiştirmek kimseye yarar getirmez, bunu unutmamalısınız.

  Fırsatları değerlendirin

  3 Ağustos'ta ortaya çıkabilecek bir fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Aklınızdan geçenler her şeyi gayet tabii ki gerçekleştiremezsiniz ancak elinizden gelenin en iyisini yapmak durumundasınız. Merkür'ün 5. Romantizm ve Kişisel İfade Evinize girmesiyle yaratıcılığınız içgüdülerinize yansıyacaktır. Bugün bundan sonra ne yapmak istediğiniz konusunda hayal kurmalısınız. 9 Ağustos'ta Venüs ve Neptün'ün aynı doğrultuda oluşu esnasında duygularınızın sizi kontrol etmelerine izin verebilirsiniz. 11 Ağustos 'a kadar gelecek planlarınız konusunda fazla üzülmemeli ve hayal kurmalısınız. Satürn'ün Mars ile beraber 7. Evinize girdiği 15 Ağustos tarihinde özel ilişkilerde duyduğunuz heyecanı azaltabilir. 17 Ağustos'a kadar ilişkilerinizde sevdiklerinize karşı olumlu davranmaya çalışsanız bile Venüs-Plüton ikilisinin 4. Güvenlik Evinizdeki konumları işinizi zorlaştıracaktır. Ev ve ailenizdeki gerilimin yüksek oluşu nedeniyle bu alanlarda yakın vadeli geleceği tahmin etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak Yeniayın 5. Yaratıcılık Evinizi harekete geçirmesi 18 Ağustos tarihinde sabrınız ve sükûnetinizi korumanız halinde sizi başarılı kılabilir. 19 Ağustos tarihinde Satürn ve Plüton'un 10. Statü Evinize girmesi ve yaratacakları dik açı sizin çevrenizdeki otoritenizi arttıracaktır.

  Kontrolü ele alıyorsunuz!

  Güneş'in Mars ile 60 derecelik açıya girdiği 20 Ağustos tarihinde artık her alanda kontrolü ele alabilirsiniz. Ancak otorite kullanırken saldırganlıktan uzak kalmalısınız. Otorite kolay suiistimal edilen bir güçtür ve herkes otorite kullanma yeteneğine sahip değildir. Bu nedenle konumunuzu iyi düşünmelisiniz. 29 Ağustos 'ta işyerinizde üstünüze düşen tüm görevleri yerine getirecek kapasiteye sahip olacaksınız. Ancak bugün oluşacak Güneş-Plüton birlikteliği onlara Uranüs'ün katılımıyla yaptıklarınızı beklenmedik sonuçlara taşıyabilir, dikkatli davranın! 31 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Balık Dolunay'ı sizi gerçeklerden kaçmaya teşvik etse de Merkür'ün Başak Dönencesi'ne girişi mantığınızı kullanmayı kolaylaştıracaktır.


  Boğa:

  Geleceğiniz sadece etrafınızda gördüğünüz dünyadan ibaret değildir ve hayaller insanın gelecek için geniş vizyon edinmelerini sağlar. Bu ay siz de aktif ve kararlı davrandığınız bir sürece gireceksiniz. 2 Ağustos tarihinde Güneş ile Jüpiter'in bulunacakları 60 derecelik açı, özellikle ev veya aile yaş. yeni bir perspektif kazandıracaktır. Kendinizi küçük görmeniz en küçük eleştiri karşısında bile savunmaya geçmenize neden olabilir. Her duyduğunuzu ciddiye almayın ve insanları değerlendirirken insaflı davranın

  Romantik duygular ortaya çıkıyor

  7 Ağustos'ta Venüs'ün Yengeç burcunda 3. İletişim Evinize girmesi özel diyaloglar başlatmanıza neden olabilir. Başkalarının gereksinimlerini samimiyet ve içtenlikle dinlemeye başladığınızda o kişi ile olan yakınlığınız artacaktır. 8 Ağustos'ta Merkür'ün yapacağı ani dönüş, özellikle aşk, aile ve yaratıcılık konularında şimdiye kadar çözülememiş problemleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Venüs ve Neptün dik açısı 9 Ağustos'ta romantik duygular ve hayalleri zirveye taşıyacaktır. Bugün duygusal Boğa Dolunay'ı yaş. tat katacaktır. Kendinize vakit ayırıp arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmeye, güzel bir yemek yemeye veya doğaya zaman ayırmaya bakın. 15 Ağustos tarihinde Yengeç burcundaki Venüs Plüton'a karşı konum aldığında herkesin sinirleri gerilecek. Mars-Satürn bağlantısı işyerinizde strese neden olabilir. Bugün ev veya işyerinizde ani karar verip harekete geçmekten uzak durmalısınız. Bugünlerde maddi yaşamınız ve aşk hayatınızda ortaya çıkan problemleri günlük yaş. anlam katan monoton işlerinizi yaparken çözebilirsiniz.

  Sırlara dikkat!

  16 Ağustos'ta açığa çıkacak sırlar en güçlü ilişkileri bile sarsabilir ancak aynı zamanda bu sırların açığa vurulmaları gerçeklerin tespitine de yardımcı olacaktır. 21 Ağustos tarihinde Güneş'in Başak burcuna girişi yaratıcı projeler ve yeni aşklar hakkında size cesaret verecektir. Kendinizi sunumunuzu rafine hale getirerek diğer insanları etkileyebilirsiniz. Olduğunuz gibi kabul etmelerini istemek yerine biraz çaba harcayarak çevrenizdekilere pek çok şey katabilirsiniz. 23 Ağustos tarihinde Mars'ın Akrep Dönencesi'ndeki 7. İlişkiler Evinize girişi ilişkilerinizde az ile yetinmenizi önleyecektir. Etrafınızdaki kişiler fazla talepkâr olabilirler ancak insanlarla ilişki kurma yeteneğiniz, gereksiz dostlarınızdan kurtularak gelecekte çok yararlı olabilecek ilişkilere başlamanızı sağlayacaktır. Ayın 29'unda sağlığınızın daha çok ilgiye ihtiyacı var. Daha çok dinlenmelisiniz. Rahatlamaya çalışın ve yüksek enerji seviyenizi koruyun. Ay sonunda içinde bulunduğunuz aşk ilişkisi kuvvetlenecek ve sevgilinizle daha uyumlu hale geleceksiniz.

  İkizler:

  1 Ağustos'ta Kova Dolunay'ının 9. Macera Evinizde görülmesiyle birlikte bu ay yaşamınız sürpriz dolu değişikliklerle sürecek. Bugün geleceği düşünmekten bugünü düşünmeye fırsat bulamayacaksınız. Yalnız içinde bulunduğunuz iyimserlik yanlış varsayımlar, yanlış anlamalar veya yetersiz hazırlıklar nedeniyle kötümserliğe dönebilir. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. 2 Ağustos'ta Aslan Güneş'inin Jüpiter ve Venüs ile karşılaşması sizi dikkatinizi dağıtacak zevklere sürükleyebilir. 3-4 Ağustos tarihlerinde zevklerinizi tatmin peşinde koşarken enerji ve zamanınızı boşa harcayabilirsiniz. Bu sorumsuz davranışların sonuçlarından kurtulmak için kendinizi disipline etmelisiniz. 8 Ağustos'ta Merkür'ün Aslan Dönencesi'ne girmesiyle karmaşık ve hızlı yaşamınızı düzene koymanız kolaylaşacak. Sözleriniz içinde bulunduğunuz iyimser ruh halinizi yansıttıkça diğer insanlar da size olan olumlu gelişmeleri görecekler.

  Mantık ağır basıyor

  9 Ağustos'ta Venüs'ün 7. Kendi Değeriniz Evine girmesiyle aşk veya para konularında kendinize fazla güvenerek kendinizi kandırmamalısınız. Mantığınızı kullanın ancak hayallerinizin size rehberlik yapmalarına da izin verin. Anahtar gezegeniniz Merkür'ün geri çekilme hareketine başladığı 14 Temmuz tarihinden itibaren yaşamınızı düzene sokmaya çalışıyorsunuz. 14 -15 Ağustos döneminde kendinizi duygularınızın yaşadığı fırtınalar ve aşk konusunda tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu süreçte değişken durumların içinde kendine sağlam ve istikrarlı bir yer bulamamak korkusuna kapılabilirsiniz. 15 -16 Ağustos tarihlerinde Uranüs ve Plüton'un Yengeç Dönencesi'ndeki zıt konumları kıskançlık ve aşırı sahiplenme duyguları içine girdiğinizde sizi aşkın zor yüzüyle tanıştıracak. 15 Ağustos devam eden problemlerle yüzleşmenizin ölçüleceği bir sınav günü olacaktır.

  Gerçeklere odaklanın

  17 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Aslan Yeni Ay'ı sonunda karanlıktaki bilinmeze yolculuk için gösterdiğiniz cesaretinizi sizi başarıya taşıyacak yola ışık saçarak ödüllendirecektir. 24 Ağustos'ta gerçekler ötesi Neptün ile karşılaşacak olan Güneş ve Venüs birlikteliğinde neyin gerçek neyin hayal olduğunu anlamak çok zor olacak. Hayal kapasitenizi yaratıcılık konusunda kullanmayıp kısa vadeli zevkler ve gerçekleşmesi zor planlar için kullanmanız halinde yaşama ve gerçeklere odaklanmanız imkânsız olur. 24 Ağustos'ta oluşacak Mars-Neptün dik açısı sizi geçici zevkler yerine manevi aydınlanmaya yönlendirecektir.

  Yengeç:

  Bu ay Mars ile ilişkili gerçekleşecek üç Ay hareketi sizi çok üretken yapacak. 1 Ağustos tarihinde 8. Derin Paylaşım Evinizde gerçekleşecek Kova Dolunay'ı Mars'ın Terazi Dönencesi'ne girişiyle size çok farklı insanlarla çalışma fırsatı tanıyacak. 2 Ağustos'ta ise Güneş-Venüs yarım kare konumlanması esnasında çıkabilecek kavgalardan uzak durmalısınız. Bugün diğer insanların eleştiri oklarından kendinizi korumalısınız. 3 Ağustos'ta oluşacak Mars-Neptün konumlanması sizi evde çıkacak bir huzursuzluk nedeniyle çok yorabilir. Ancak içinde bulunduğunuz stres enerjisini yaratıcı bir projeye aktarabilirseniz çok başarılı olabilirsiniz.

  Üzüntüler geçiyor

  7 Ağustos tarihinde burcunuza girecek olan Venüs üzüntülerinizi bir kenara bıraktığınızda, yaşamın çok zevkli olacağını size hatırlatacaktır. Kendi değerinizi iyi bilmeniz ve çevrenize sevgi ile yaklaşmanız, iş yerinizde değerinizi çok arttıracak. Tabii ki bu herkes size istediğinizi verecek demek değil. Ancak içinde bulunduğunuz ortamdan zevk alarak çalışmanız, sizi aranılan iş arkadaşı haline getirecek. 9 Ağustos'ta dönüş yapan Merkür hissettiklerinizi açıklamanıza fırsat verecek. Aşk, para veya takdir kazanmak için yapacağınız girişimlerin 6 Eylül tarihinden önce gerçekleşmeleri gereklidir.

  İlişkilerinizdeki durumlar netleşiyor

  15 Ağustos'ta gerçekleşecek sert Venüs-Plüton karşılaşması size ilişkide olduğunuz biriyle hangi konumda olduğunuzu açıkça gösterecek. Unutmayın ki büyük bağlantılar yaparken nezaket işe yaramadığı gibi insanları manipüle etmek de güveni sarsar. Mars'ın 16 Ağustos'ta Satürn ile gireceği konum ne zaman başlayıp ne zaman durmanız gerektiğini size öğretecek. Bu iki kozmik konumlanma sert gözükseler de size yarım kalmış işlerinizi 17 Ağustos tarihinden önce bitirmeniz için gerekli netliği sağlayacaklar. 22 Ağustos'ta Güneş'in Başak Dönencesi'ndeki 3. Evinize girmesiyle bilinciniz açılacak ve kararlı davranacaksınız. Aynı gün oluşacak Merkür-Jüpiter konumlanması iletişim yeteneğinizi arttıracak. 23 Ağustos'ta Mars'ın Akrep Dönencesi'ndeki 5. Romantizm ve Aşk Evinize girmesiyle enerjiniz artacak ve derinleşecek. İçinde bulunduğunuz sakin yoğunluk başkalarının size güçlü yanıt vermelerine neden olacak.

  İster eğlence peşinde olun isterseniz yaratıcı bir proje için çalışın bugün etrafa saçtığınız enerji lazer kadar kuvvetli ve hedef seçici olacak. 24 Ağustos'ta ifade etmek istediklerinizin anlaşıldığını kontrol etmek için gerekli soruları, gerekli kişilere sormaktan kaçınmamalısınız. 26 Ağustos'ta insanları zorlayıcı gözükmeden istediğiniz yöne sevk edebileceksiniz. Bugün en zor problemleri ve hassas ilişkileri yönetecek yetenek ve esnekliğe sahipsiniz. Yaratıcı bir proje için yapacağınız işbirliği, içgüdü ve hayallerinizin madde boyutuna geçmelerine yol açacaktır.

  Aslan:

  Bu ay şimdiye kadar kat ettiğiniz yol, beklentilerinizi yükseltmiş olsa bile taşıyabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Ağustos ayında hedeflerinize ulaşabilmek ve iyi hissetmek için ilgi alanınızı daraltıp belli konulara odaklanmalısınız. 1 Ağustos tarihinde Kova Dolunay'ı 7. Ortaklıklar Evinizde yer alırken, ortaklarınızdan biri mutsuz veya soğuk görünebilir. Ancak Güneş'in Jüpiter ile gireceği konum 2 Ağustos'ta sevdiklerinize talep ettikleri özgürlüğü vermenize olanak sağlayabilir.

  Aşk kapıda!

  14 Temmuz'da geri çekilme sürecine giren Merkür, bu hareketini 7 Ağustos tarihinde sonlandırdığında karşınızdakilere karmaşık mesajlar verebilirsiniz. 7 Ağustos'ta burcunuza giren Merkür, 9 Ağustos tarihinde oluşacak olan Venüs-Neptün 120 derecelik açısı çevrenizdekileri yaratıcı hayallerinizle etkilemenize olanak sağlayacak. Bugün samimi olmanız halinde çok güzel ve tatlı yeni bir aşka başlayabilirsiniz. İçtenliğinizi kaybetmeniz halinde gelecekte hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 15 Ağustos'ta Yengeç Dönencesi'ndeki Venüs'ün Plüton ile yaratacağı dik açı, iş ve özel yaşamlarınızda tansiyonu arttıracaktır. Benzer bir dik açı ve benzer sonuçlar 16 Ağustos tarihinde Venüs ve Uranüs arasında da yaşanacak.

  Problemler çözülüyor

  Bugünlerde hedeflere doğru ilerleyemediğinizi sanarak köşeye kısılmış hissedebilirsiniz. Hatta küçük problemler bugünlerde sinirlenmenize neden olabilirler. Ancak 17 Ağustos tarihinde burcunuzda Güneş ve Satürn'ün alacakları pozisyon, problemleri temizleyecek ve planlarınıza kaldığınız yerden devam etmenize olanak sağlayacak. 24 Ağustos'ta Güneş'in 2. Özgüven Evinize girmesiyle yanlış anlaşılabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizden çok şeyler beklediğini sanabilirsiniz. 24 Ağustos'ta Mars-Neptün konumlanmasıyla kendinizi iyi ifade edebilir ve rüyalarınızı sözlere dökebilir hale geleceksiniz. 29 Ağustos tarihinde Başak Güneşi 2. Kişisel Kaynaklar Evinize girdiğinde enerjiniz her şeyi yapmanıza el verir hale geldiğinde, çevrenizde dikkate alınır hale geleceksiniz. Merkür ve Satürn birlikteliğine bugün güvenin ve fikirlerinizi korkusuzca savunun. Çünkü sizi bugün yenebilecek kimse yok. 31 Ağustos'ta 8. Değişim Evinizde ortaya çıkacak olan Balık Dolunay'ı artık odaklanmaktan uzaklaşarak daha esnek davranmanızı gerektirebilir. Bugün kendinize uyguladığınız katı kuralları biraz gevşeterek yaşamın tadını çıkartmalısınız.

  Başak:

  Ağustos ayında geçmişteki hatalarınızı düzeltmeyi bırakarak geleceğe yönelmeniz sayesinde yaşamınız normale dönecek. Yaşamınızı zenginleştirecek bir yolculuğa çıkarken atacağınız her adımdan emin olmanız gerekmez. Ağustos Kova Dolunay'ının sizin özel ve iş yaş. katacağı net görüş açısı ile başlayacak. 1 Ağustos'ta Mars, Uranüs ve Jüpiter sizi yüksek hedeflerinize doğru ilerlemeye teşvik edecek. Yeni yetenekler ve ilgi alanları, eski alışkanlıklarınızı yıkmada size yardımcı olarak ruhen ve fiziksel yenilenmenize imkân verecek.

  İlişkileriniz güçleniyor

  8 Ağustos'ta sorgulayıcı Merkür'ün Aslan Dönencesi'ne girmesi aklınızda bulunan önemli bir sorunu alıp götürecek. Eskiden kalma işleri bitirip bitirmediğinize bakmaksızın bugün kendinizi iyimserlik içinde bulacaksınız. Önünüzdeki birkaç hafta içinde yeni fikirleri eyleme koymadan durup düşünmeniz ve iyice değerlendirmeniz gerekiyor. 9 Ağustos'ta Venüs'ün Neptün ile gireceği mutlu birliktelik, duyguları düşüncelerin önüne geçirecektir. Bugün arkadaşlarınız size güzel ve yeni deneyimler yaşatacaklar, ilişkileriniz eski problemleri unuttuğunuzda daha da güçlenecekler. Bugün anı yaşamalısınız. 15 Ağustos'ta 2. Gelirleriniz Evinizde ortaya çıkacak olan Mars-Satürn birlikteliği size zor bir maddi problem getirebilir. Bugün kısa vadeli düşünmemelisiniz. Derhal giderlerinizi kısmak yerine uzun vadede size yüksek getiri sağlayacak bir yatırıma girişmelisiniz. Stresli Venüs-Plüton konumlanması size bugün kârdan çok zarar getirecek olsa bile moralinizi çok bozmayın. Bu durumda yüzeysel bakış yerine derinlere inerek yeni kaynaklar bulmalı ve maddi, manevi doyuma ulaşmalısınız.

  Başarı fırsatını kaçırmayın!

  22 Ağustos'ta Güneş'in burcunuza girişi ile yaşamınız aydınlanacak ve yeni umutlar yeşerecek. Bugün Merkür-Jüpiter'in oluşturacağı akıllı beraberlik sizi daha iyi plan yapmaya ve daha iyi iletişim kurmaya zorlayacak. Ancak 24 Ağustos'ta Güneş'in 7. Evinizde Neptün'e zıt konuma girmesi mantık gücünüzü azaltabilir. Kararlarınız ve yargılarınızı iyi tanımadığınız kişilere duyacağınız ilgi olumsuz etkileyebilir. İlişkilerde yaşayacağınız zararları, ufak hataları göz ardı ederek düzeltebilirsiniz. 29 Ağustos'ta Güneş'in Plüton ile yaratacağı 120 derecelik açı, olumsuz bir durumu olumlu hale getirmenize yardımcı olabilir. Bazı insanların yenilgi gördükleri durumları siz başarı fırsatı olarak kabul edebilirsiniz. Eski yeteneklerinizi tekrar harekete geçirerek yaratıcı projelere atılabilir veya diğer insanları harekete teşvik edebilirsiniz. Yaşama olan olumlu yaklaşımınızı devam ettirmeniz halinde bu ay hak ettiğiniz ödülleri alacak ve sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz.

  Terazi:

  Ağustos ayı 5. Aşk ve Yaratıcılık Evinizde oluşacak olan Kova Dolunayı ile kendinize dürüst davranmanızı sağlayacak. 1 Ağustos'ta 9. Seyahat Evinizde Jüpiter'in bulunması seyahat planlarınızın hayatınızı değiştirecek bir maceraya dönüşmelerini sağlayabilir. Bu ay yaşamınızda heyecan, endişe, güçlenme, hayal kırıklığı ve tatmin duygularının tümünü yaşayabilirsiniz. Bir duyguya odaklanmak yerine yaş. bir bütün olarak bakmalısınız.1 Ağustos'ta Kova Dolunay'ı ile çevrenizde sosyal ve girişken bir insan haline geleceksiniz. İçinizdeki enerjinin arttığını 2 Ağustos'ta Güneş ve Jüpiter 60 derecelik açısı ile fark edeceksiniz. İkizler burcundaki yönetici gezegeniniz Venüs'ün Güneş'le alacağı dik açı, sizi katılacağınız partilerin yıldızı yapacaktır.


  Romantizm ve yaratıcılık bir arada!

  7 Ağustos'ta Venüs'ün Yengeç Dönencesi'ne girişiyle fikirlerinizi kendinize saklayarak korunabilirsiniz. 6 Eylül tarihine kadar 10. Kariyer Evinizde kalacak olan Venüs sizi daha fazla sosyalleşmeye zorlayabilir. 9 Ağustos'taki Venüs-Neptün konumlanması sizin baktığınız her yerde romantizm ve yaratıcılık fırsatları görmenizi sağlayacaktır. Bugün hayallerinizi gerçekleştirmek sizin elinizdedir. Merkür'ün son üç haftadaki geri çekilme hareketini bitireceği 8 Ağustos'ta hayallerinizi çevrenizdekilere rahatlıkla anlatmanız mümkün olacak. 15 Ağustos'ta korkunç Mars-Satürn karşılaşmasıyla planlarınıza bazı engeller çıkabilir, ilerlemeniz yavaşlayabilir veya bu yavaşlama sayesinde üretkenliğinizi arttıracak odaklanma yeteneğine kavuşabilirsiniz. Bugün korkularınız ve kıskançlığınızın sağduyunuzun önüne geçmelerini engellemeniz halinde problem yaşayabilirsiniz. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle sürtüşmeye girmek yerine 10. Statü Evinizde Venüs'e karşı konum alan Plüton'un diplomatik gücünden yararlanmalısınız. Bu şekilde güçlü ortaklıklar ve dayanışmalar yaratabilirsiniz.

  Çevrenizden destek var

  16 Ağustos'ta Venüs'ün Uranüs ile 7. Evinizde yaratacağı dik açı ile beklenmeyen gelişmeleri olumlu hale getirebilirsiniz. 17 Ağustos'ta ise 11. Sosyal Bağlantılar Evinizde gerçekleşecek olan Aslan Yeni Ay'ı planlarınıza çevrenizden büyük destek bulmanızı sağlayacaktır. Merkür'ün Plüton ve Uranüs ile karşılaşacağı 27-28 Ağustos tarihlerinde gardınızı korumalısınız. Güneş'in Plüton ile 29 Ağustos tarihinde oluşturacağı 120 derecelik açı sizi güçlendirecektir. 30 Ağustos'ta 6. İş Evinizde oluşacak olan Balık Dolunay'ı işyerinizdeki endişelerinizin dağılmasına olanak sağlayacaktır. Endişelerden kurtulmanız sizin işyerinizdeki önceliklerinize odaklanmanızı sağlayarak başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.


  Akrep:

  Akreplerin yaşamlarında sağlamak istedikleri kontrol için bu ay özel yaşamlarıyla iş hayatlarını dengelemeleri gerekecektir. Bu ay başarıya ulaşmak için standartlarınızı iyi ayarlamalısınız ve bu standartları yakalayacak sürate çıkabileceğinizden emin olmalısınız. Yaşamda başarı ancak mükemmel karışımlar ve ayarlar sayesinde kazanılır. 2 Ağustos'ta kendinize olan güven eksikliğiniz ve geleceğe ait umutlarınızı belli ölçüde yitirmiş olmanız sizi istikrarsız bir yaşam tarzına sürükleyebilir. Yine de küçük eleştirilere karşı anlayışlı davranmanız halinde bugün oluşacak Güneş-Venüs yarım kare konumu, size iş dünyanızda geniş bir bakış açısı sağlayabilir.

  Eğitim ve seyahat olanaklarını değerlendirin

  3 Ağustos'ta yaratıcılık ve duygusallık davranışlarınıza yansıyabilir. 7 Ağustos'ta Venüs'ün Yengeç Dönencesi'ndeki 7. Evinize girmesiyle yaş. yeni girecek olan biri size yeni eğitim ve seyahat olanakları sunabilir. 8 Ağustos'ta özellikle işyeriniz ve kariyer yaşamınızda kullanabileceğiniz pek çok önemli bilgiye ulaşacaksınız. Bu bilgileri oldukları gibi kullanmak yerine filtreleyerek kullanmanız gerekecek. 9 Ağustos'ta kalbiniz sevgi ve sanatsal arzularla dolacak ve bu duygular sizi sınırlarınız ya da limitleriniz içinde kalmanız halinde 14 Ağustos'ta çok başarılı kararlar almanıza yardımcı olacak. Bugün iş yerinizde çıkabilecek sürtüşmelere hazırlıklı olmalısınız. 18 Ağustos'ta Venüs-Plüton birlikteliği, çıkaracağı finansal problemlerle ilişkilerinizde ve işyerinizde çalkantılara neden olabilir. Bu nedenle bugün size çok pahalıya mal olan bir ilişkinizi veya ortaklığınızı gözden geçirmelisiniz. Bu ilişkilerinizde uzlaşma sağlayamamanız halinde ısrarcı olmayın ve yeni ilişkiler veya ortaklıklara yönelin.

  Değer yargılarınızda değişikler yaşayacaksınız

  16 Ağustos'taki Venüs-Uranüs dik açısı ilişikleriniz, ortaklıklarınız veya değer yargılarınızda büyük değişikliklere neden olabilir. Bugün aşk için büyük riskler alabilecek durumdasınız ancak risk almadan önce yaşayacağınız aşkın sonuçlarını iyi değerlendirmelisiniz. Her aşk bir yatırımdır ve pek çok ümitle başlayan bir yatırım bazen iyi değerlendirilmediği durumda, zaman ve enerji kaybına neden olduğu gibi insanlarda büyük üzüntü ve yıkımlara da neden olabilir. 19 Ağustos'ta Satürn-Plüton konumlanması size yaşamınızda ve kariyerinizde büyük işleri başarmanın yöntemini göstereceklerdir. Bu yöntemleri kullanmanız halinde iş ve özel yaşamınızın geleceği için sağlam temeller atabilirsiniz. Takım Oyunu oynamakta göstereceğiniz büyük çabalar karşısında 20 Ağustos'ta oluşacak Mars-Jüpiter birlikteliği size büyük sorumluluklar yıkabilecek iyimserliğe neden olabilir. Dikkatli olun! Bu durumda hissedeceğiniz heyecanı doğru hedeflere yönlendirin. Güneş-Plüton konumu 29 Ağustos tarihinde kavga etmeden başkalarını yönlendirmenizi sağlayacak kozmik enerjiyi size verecek. Bugün iyi algılama yeteneğiniz, amaçlarınıza olan sadakatiniz ve enerjinizi önemli yerlere harcama beceriniz ile çok başarılı olabilirsiniz.


  Yay:

  Ağustos ayında Teraziler yaşamlarına tat ve zevk katacak faaliyetleri düşünmenin onları gerçekleştirmekten kolay olduğunu unutmamalı. Zevk ve eğlence herkes gibi sizin de hakkınız ancak sabırsız olup kendinizi ve çevrenizi üzmemelisiniz. 1 Ağustos'ta açık fikirli Kova Dolunay'ı 3. İletişim Evinizi aydınlatacak. Tabii ki bu gelişme bu ayın sizin için çok yoğun olacağını gösteriyor. Bu Dolunay'ın Jüpiter ile alacağı konum sizin özgüveninizi çok arttıracak. 2 Ağustos'ta Güneş-Jüpiter konumu ilişkilerinizde size büyük kolaylık sağlayacak ve sizi rahatlatacak. Ancak Mars ve Neptün'ün 3 Ağustos'ta 4. Ev İşleri Evinizde alacakları konum ev cephesinde bazı problemleri ortaya çıkaracak.

  Yanlış anlamalara dikkat!

  4 Ağustos'ta Merkür'ün geri çekilme hareketine başlamasıyla yanlış anlaşmaları önlemek için konuşmadan önce iyi düşünün ve planlarınıza sadık kalın. 14-16 Ağustos tarihlerinde görülecek olan zorlu Uranüs-Plüton dik açısı Güneş-Venüs ikilisiyle karşılaştığında duygularınız tamamen açığa çıkacak. Bir ilişkide yaşadığınız sıkıntılar sizi maddi zevklere itebilir. 14 Ağustos'ta 11. Sosyal İlişkiler Evinizde bulunacak Mars-Satürn ikilisi sizin arkadaşlarınızdan karışık mesajlar almanıza yol açabilir, iyice dikkatli davranın! 17 Ağustos tarihinde Jüpiter-Güneş buluşması size kendi planlarınızı uygulayabileceğiniz güzel bir rota çizecektir. Artık planınızı harekete geçirebilirsiniz. 20 Ağustos'ta üstünüze fazla sorumluluk almadığınız takdirde, tüm işlerinizi zamanında bitirebileceksiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey: Kendinizi olduğunuzdan fazla görmemek. 22 Ağustos'taki Merkür-Jüpiter karşılaşması sizde kibir yaratabilir. Mütevazılık konusunda Güneş size ne kadar yardımcı oluyorsa 24 Ağustos'ta Neptün o kadar zorluk çıkaracaktır. Bu tarihte Neptün sizi pratik yaklaşımınızdan uzaklaştırabilir, çok dikkatli olmalısınız! Ancak 23 Ağustos tarihinde burcunuza girecek olan Mars kafanızı karıştırarak yanlış yola sokacak fantezilerden uzaklaştıracaktır. 10. Kariyer Evinizde yükselecek olan Güneş size 29 Ağustos'ta iş yaşamında hedeflediğiniz her şeye kavuşma fırsatı tanıyacak.

  Sağduyunuzun sesini dinleyin

  30 Ağustos'ta Güneş-Uranüs ikilisi size derhal müdahale etmenizi gerektirecek bir problem yaratabilir. Şansınıza 31 Ağustos'ta Balık Dolunay'ı içinizden gelen sağduyunuzun sesini dinlemeniz halinde bu problemi çözmenizi sağlayacak. İnsanın içinden gelen sağduyu sesi aslında yaşamın her alanında dinlenmesi gereken tavsiyelerde bulunur. Ancak pek çok kişi sağduyu yerine başkalarının söylediklerine inanmayı veya doğruluğu bilinmeyen kaynaklardan edindiği bilgilere güvenmeyi tercih eder.  Oğlak:

  8. Ortak Paylaşım Evinizde canlılığın yaşanacağı Ağustos ayında Oğlaklar için maddi konular öncelik kazanacak. 1 Ağustos tarihinde yaşanacak olan Kova Dolunay'ı parasal konuları merkeze çekecek. Bugün beklenmedik finansal fırsatlara karşı gözlerinizi açık tutmalısınız. Yüksek getiri sağlamak için her zaman ilgilendiğiniz alanların dışına yatırım yapmanız akıllıca olacaktır. Her zaman sizinle aynı görüşte olan kişilerle birlikte olmak yerine size gerektiğinde doğruları söyleyecek kişileri yaş. katmalısınız. 3 Ağustos'ta Mars-Neptün konumlanması sizi karmaşaya sürüklese bile en kaotik durumları düzene sokacak yeteneğe sahipsiniz. Bugün Güneş'in Satürn ile alacağı konum sayesinde karmaşık veya net olmayan fikirlerden bile güzel projeler üretebileceksiniz. Uyumlu Venüs'ün Yengeç Dönencesi'ndeki 7. Ortaklıklar Evinize 7 Ağustos'ta yapacağı ziyaret, yumuşak yanınızı seven pek çok kişiyle tanışmanıza neden olacak. Başkalarının dertlerini dinleyerek çok anlamlı bir ilişki başlatabilir veya gelecekte çok karlı bir ortaklığa girebilirsiniz.

  Parlak yatırımlara dikkat!

  8 Ağustos'ta Merkür'ün 8. Evinize girişi gelecekteki parlak yatırımlar için bir süredir durmuş olan müzakereleri tekrar başlatabilir. 15 Ağustos'ta oluşacak sert Mars-Satürn ve Venüs-Plüton birliktelikleri, istediklerinizi elde etmek için çok yüksek bedel ödemenize neden olacak. Ancak karlı yatırımları önceden tespit etme yeteneğiniz sayesinde kısıtlı bir bütçeyle bile güzel paralar kazanabileceksiniz. 16 Temmuz'da belirsizlik ve tutarsızlıklar ilişkilerinizi zedeleyebilir veya maddi zararlara neden olabilir. Ancak 17 Ağustos tarihinde ortaya çıkacak olan Aslan Yeniayı size cesur ortaklıklara girmenizi ve bu ortaklıkta başarılı olmanız için gerekli insan ve planları sağlayacaktır. 22 Ağustos'ta Başak Dönencesi'ndeki 9. Yüksek Zekâ Evinize girecek olan Güneş, pratik düşünme yeteneği sağlayacak. Bugün karmaşık gibi görünen bir yolculuğu Merkür ve Satürn sayesinde kolaylıkla planlayacaksınız. Çok sevdiğiniz prensipleri uygulamanız halinde bugün geleceğe uzanabilirsiniz. Oğlaklar çok iyi öğrenciler olduğu kadar çok da iyi öğretmendirler. Geleceğe yapacağınız yolculuğunuzda bu özelliklerinizi kullanacaksınız.

  İlişkilerdeki problemler aşılıyor

  28 Ağustos'ta alacağınız haberlerin sizi paniğe sürüklemesine izin vermeyin! Bugün ortaya çıkacak olan Merkür-Uranüs birlikteliği aklınıza mantıksız veya saçma fikirleri sokabilir. Beyninizin orijinal fikirler üretmesi sayesinde bugün ilişkilerinizde yaşayacağınız problemleri aşmanıza olanak sağlayacaklar. 29 Ağustos'ta Güneş-Plüton ilişkisinin problemlerin kaynağına inmenizi sağlayan etkisi sayesinde düşünceleriniz netleşecek ve iletişim kabiliyetiniz artacak. Bugün ayrıca yaş. düzen verecek ve tartışmalarınızda doğru yönü saptayacaksınız.


  Kova:

  Kovalar için bu ay 1 Ağustos tarihindeki Dolunay ve 5. Evlerinde olacak Jüpiter sayesinde çok zevkli ve eğlenceli başlayacak. Kendinize ve amaçlarınıza İnandığınız sürece bu ay karşınıza çıkacak tüm zor işler çocuk Oyuncağı gibi gelecek. Dolunay sizi çevrenizde ön plana çıkararak duygularınızı yoğunlaştıracak. 1 Ağustos'ta kendinize duyduğunuz güven ve girişimcilik ruhunuz, Jüpiter'in İkizler ve Mars'ın Terazi dönencelerine girmeleriyle tavan yapacak. Bugün en ilginç düşüncelerinize ve en idealist amaçlarınıza bile çevrenizden destek bulabileceksiniz. 2 Ağustos'ta Güneş'in Jüpiter ile yaratacağı 60 derecelik açı, özgüveninizi bulutların üzerine taşısa da egonuzun diğer insanların duygularıyla oynamasına izin vermeyin. Bugün çevrenizden egoist yaklaşımınız yüzünden göreceğiniz tepkiler sizi yalnızlığa itebilir.

  İstikrarlı kararlar alın

  9 Ağustos'ta geniş hayal gücünüz ve başkalarına verdiğiniz değer, sizi maddi ve manevi açılardan zenginleştirebilir. Bugün Venüs'ün 6. İş ve Neptün'ün 2. Para Evinizde olacağı düşünüldüğünde, yaratıcılığınız ve sadakatinizin size büyük getiri sağlaması çok normaldir. 15 Ağustos'ta Satürn'ün Mars ile 9. Yüksek Gerçekler Evinizdeki buluşmasıyla yaşamınızda saçmalığa yer kalmayacak. Bugün hedeflerinizi koruyarak ve sözlerinize sadık kalarak fazla ilerleyemezsiniz. Ayrıca yaşamınızda istikrar sağlamanız gerekli. 16 Ağustos'ta Venüs ve Uranüs yüzünden geçici zevkler karşısında kendinizi aciz ve korumasız hissedebilirsiniz. 17 Ağustos tarihinde güvenilir ve gerçekçi dostlarınız size yardım ederek kendinizi tüketmenizi önleyecekler. 19 Ağustos'ta ise Yeni Ay'ın Aslan Dönencesi'ndeki 9. Ortaklar Evinize girmesiyle iş arkadaşlarınız veya ortaklarınız size her türlü konuda destek verecek.

  İlişkiler düzeliyor

  20 Ağustos'ta gerçekleşecek Mars-Güneş 60 derecelik açısı ve Mars-Jüpiter yarım kare konumu sizin yaşam hızınızı ayarlamanızı zorlaştıracak. Bu enerji dolu konumlanmalar sizi kendinizi tüketir hale getirebilir, dikkatli olun! 22 Ağustos'ta Merkür-Jüpiter konumu ve Güneş'in Başak Dönencesi'ne girişi ile yaşamınızda mantığın yeri sağlamlaşacak. Daha önce fazla ileri giderek bozduğunuz ilişkilerinizi veya yaptığınız hataları bugün mantığınızı dinleyerek düzeltme şansınız var. Bu fırsatı kaçırmayın! 28 Ağustos'ta düşünce tarzınız insanları sizin gerçeklikle olan temasınızı kaybettiğiniz düşüncesine sürükleyebilir. Merkür'ün Uranüs ile alacağı yarım kare konumundan kaynaklanan bu durum, aslında sizin düşüncelerinizin çevrenizdekilerin çok ilerisinde olduklarını gösteriyor.


  Balık:

  Ağustos ayı Balıklar için maneviyat ve duygularını geliştirecekleri bir süreç olacaktır. 1 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan ilk Dolunay 12. Kutsal Değerler Evinizde yer alacak. Bugün ruhunuz zenginleşecek ve hisleriniz çok kuvvetlenecek. Hayal kurmanın en büyük amacı bilinçaltınızdaki bilgileri su yüzüne çıkararak gerçek yaşama taşımak olmalı. 3 Ağustos'ta 8. Özel İlişkiler Evinizde Bulunacak olan Mars'ın Neptün'e karşı alacağı konum çabalarınızın dağılmalarına ve amaçlarını kaybetmelerine neden olabilir. Bugün yapacağınız romantik bir kaçamak uzun vadeli bir ilişki istememeniz halinde gayet iyi olabilir.

  Sınırları iyi çizin

  4 Ağustos'ta en akla yakın fikirleri bile inceden inceye düşünüp değerlendirmeden harekete geçmeyin. Sizi anlamak istemeyen kişilere bugün fikirlerinizi açıklamak için vakit harcamayın. 15 Ağustos'ta Mars-Satürn birlikteliğinin 8. Derin Paylaşımlar Evinizde oluşmasıyla ilişkilerinizde sınırlarınızı iyi çizmekten kaçınmamalısınız. Bugün Venüs-Satürn konumu arzularınızı kaynama noktasına taşıyabilir. Ancak arzularınızı gerçekleştirmeye çalışmadan, Oyunun kuralarını iyi öğrenin. Finansal konularda başkalarından bilgi saklamanız veya ortaklarınızla yapacağınız tartışmalar size zarar verebilir. İleriye hareket etmeden önce her konuyu iyice çalışın ve çevrenizdekilerde güven yaratın. 20 Ağustos'ta çok sert olmamanız halinde amaçlarınıza uygun kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Bugün iyimserliğiniz sınırlarının ötesine taşsa bile motivasyonunuz açısında çok üstün bir konumda bulunacaksınız.

  Hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz

  22 Ağustos'ta mantık düzeyiniz normale dönecek ve tekrar güvenilir insanlarla ilişkiye gireceksiniz. Bugün ayrıca ifade ve anlama yetenekleriniz de çok güçlü olacak. Neptün ile Güneş-Venüs ikilisinin girecekleri konum 24 Ağustos tarihinde sizi gerçeklerin ötesine bakmaya zorlayacaktır. Kararlarınız pek pratik olmasalar da bugün hayal gücünüzü öldürmemelisiniz. 26 Ağustos tarihinde en tuhaf ve akıl dışı hayalleriniz bile değerlendirmeye değer olacaklardır. 31 Ağustos'ta tarihinde Dolunay Güneş'e karşı alacağı konumla inançlar ve maneviyat yaşamınızda gerçekler ile maddiyatın önüne geçecek. Bugün manevi gücünüz sayesinde omuzlarınızdaki ağır yükten kurtulacaksınız. Geçmişteki hatalarınız yüzünden kendinizi affettiğinizde geleceğe daha emin adımlarla ilerleyebileceksiniz ve size inanan ortaklar bularak hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

_________________
.. .

Her şeyi geç
gece başını yastığa koyduğunda
gördüğün yüz onun yüzüyse; seviyorsun bitti.


.. .
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ayk
Bu hayat yordu beni.
Emektar


Kayıt: 26.05.2005
Üye No: 11,370
Şehir: GüZeL ÜlKeMiN hErHaNgİ bİr YeRi
Offline
Tarih: 01 Ağustos 2012, 15:22 Tek mesaj gösterimi2

Alıntı:
Daha çok dinlenmelisiniz.


Bu hayat beni yormuştu zaten...
_________________
Bayraksızlar bayraksızlar
Yere düşse bayrak sızlar
Nerden bilsin kıymetini
Soysuz sopsuz bayraksızlar

Ülkemin askerinin polisinin şehit olmasına sebep olanlar da aynı acıları yaşasınlar.
İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
rüzgar
kırmızı
TurkBoard Fan


Kayıt: 17.04.2010
Üye No: 183,645
Şehir: véndétta
Offline
Tarih: 02 Ağustos 2012, 00:12 Tek mesaj gösterimi3

hımm Füüü üüü üü
_________________
.. .

Her şeyi geç
gece başını yastığa koyduğunda
gördüğün yüz onun yüzüyse; seviyorsun bitti.


.. .
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mavi...
Hüzünbaz


Kayıt: 14.04.2012
Üye No: 197,512
Offline
Tarih: 02 Ağustos 2012, 10:17 Tek mesaj gösterimi4

kim bilir Tiryaki
bel
ki
.
.
.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz