Burçların Gidip Görmesi Gereken Yerler

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 13.06.2007
Üye No: 82,236
Şehir: Bulut '
Offline
Tarih: 06 Eylül 2012, 09:58 Tek mesaj gösterimi1
Burçlara göre seyahat ederken göz önünde bulundurmanız gerekenler...

Koç


Aktivitenin yüksek olduğu, sıcak iklime sahip şehirler sizin için uygun. Yaşayacağınız bölgede açık hava sporları yapılacak yerler olması önemli. Havada nem oranı yüksek olan yerlerde hastalanabilirsiniz, Antalya örneğin. Yurtdışı için İrlanda, Şili, Kenya, Malezya, Singapur, Yunanistan ve Meksika uygundur.

Boğa

Yerleşik yaşamı seviyorsunuz ve değişiklikten fazla hoşlanmıyorsunuz. Yer değiştirme kararını iyi düşünerek vermelisiniz. Bitki örtüsü ve suyun bol olduğu ılıman iklimdeki nemli şehirler sizin için uygundur. Yurtdışı seyahatleri için de Arjantin, Güney Afrika ve soğuk olsa bile Norveç ile Japonya.

İkizler

Metropol insanı olduğunuz için sıkıcı olmayan şehirleri tercih etmelisiniz. İstanbul örneğin bir Terazi burcu şehri olmasına rağmen Ay’ı İkizler burcunda olduğundan İkizler ruhuna hitap eder. İzlanda, Mısır, Norveç, İtalya, Brezilya ve Finlandiya seyahatlerinden haz duyabilirsiniz.

Yengeç

Kendinizi nerede güvende hissederseniz aslında orada mutlusunuz. Yaşadığınız yerleri radikal kararla pek değiştirmezsiniz. Uyum ve öğrenme yetenekleriniz vardır. İçgüdüsel olarak nemli ve sulu alanlarda, yerel olarak geleneklerine, inançlarına yakın olan insanların yoğunlukta olduğu şehir ve bölgelerde mutlu olabilirsiniz.

Aslan

Sosyal yaşamı ve aktivitesi yüksek olan, lüks ve konforlu yerleri tercih etmelisiniz. Yüksek nemli yerler sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Tatile gittiğiniz yerlerde sinema, tiyatro ve animasyonlar gibi genel aktivitelerden hoşanırsınız. Birçok Aslan oyunculuk yeteneğini tatil sırasında rahatça açığa çıkarır.

Başak

Değer yargılarına çok önem veriyorsunuz. Bu yüzden marjinal kültürlerin bulunduğu yerlerde kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Birçok Başak aslında doğduğu yerden daha uzak yerlerde yaşamak ister. Araştırma yapmayı tercih etseniz de sizi en çok mutlu edebilecek aktivite aslında doğa düzenlemeleri ile ilgili olabilir.

Terazi

Sizin için coğrafyadan çok orada yaşayan insanlar önceliklidir. Anlaşabileceğiniz, yaşamın güzelliklerini paylaşabileceğiniz ve yalnız kalmayacağınız metropoller sizi mutlu eder. İstanbul Terazi burçları için gene Terazi burcu olan bir şehirdir. Çin, Malezya, Rusya ve özellikle Singapur’da akla gelebilecek her türlü aktiviteyi mutlulukla gerçekleştirebilirler.

Akrep

Doğayı ve insanları yakından tanıdığınız için korkmadan her yerde yaşama şansına sahipsiniz, özellikle Türkiye’nin her şehri size uygundur. Denizin ya da bir su havzasının olmadığı bir yerde mutlu olamazsınız. Güney Afrika, Hindistan, Macaristan, Avusturya ve Japonya ilginizi çekebilir.

Yay

Özgür bir insansınız. Karavan ya da teknede yaşayabilirsiniz. Sıcak, yüksek binalarla dolmamış ve yeşil alanı bol minik şehirler size göre... Adalara bayılırsınız. Yurtdışında her aktiviteye katılabilir ve dolu dolu dönebilirsiniz. Tabii dönmek isterseniz!

Oğlak

Doğanın vahşi yanını seven bir yanınız var. Bu nedenle örneğin dağ manzaralı şehirler size çok uygundur. Araziden taş ya da fosil toplamayı, toprakla ilgili gizemleri çözmeye baylırsınız. Venezuella, Romanya, Avustralya, Yeni Zelanda ya da el değmemiş doğası, yürüyüş yolları olan dağlık ülkeler size uygundur.

Kova

Sıradışı, orijinal veya bilimsel anlamda çekiciliği olan yerler sizin için uygun. Bilime, kültür farklılıklarına, özgürlüğe ve hoşgörüye sahip, insancıl olan her yerde rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Dünya üzerinde Amerika, İsvire, Norveç, İsveç ve Avustralya’yı önerebiliriz.

Balık

İyimser olduğunuz için her yere uyum sağlayabilirsiniz ama su kenarı olmazsa olmazlarınızdandır. Metropoller sizi mutlu etmez çünkü metropollerde fazlaca bulunan bencillik canınızı sıkar. Amerika ve Avustralya başta olmak üzere, Tibet, Hindistan ve Sharm El-Sheikh tatil için size çok uygun
haber365
_________________

Cry StaL


Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Sea.Kayıt: 05.07.2012
Üye No: 197,760
Şehir: Hamburg.
Gizli


Uyarı : 1

Tarih: 06 Eylül 2012, 10:02 Tek mesaj gösterimi2

Kova

Sıradışı, orijinal veya bilimsel anlamda çekiciliği olan yerler sizin için uygun. Bilime, kültür farklılıklarına, özgürlüğe ve hoşgörüye sahip, insancıl olan her yerde rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Dünya üzerinde Amerika, İsvire, Norveç, İsveç ve Avustralya’yı önerebiliriz.


tamam hemen gidiyorum yow yow
_________________
dünya tersten bakınca güzel.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ayk
Bu hayat yordu beni.
Emektar


Kayıt: 26.05.2005
Üye No: 11,370
Şehir: GüZeL ÜlKeMiN hErHaNgİ bİr YeRi
Offline
Tarih: 06 Eylül 2012, 11:08 Tek mesaj gösterimi3

Alıntı:
Yerleşik yaşamı seviyorsunuz ve değişiklikten fazla hoşlanmıyorsunuz.


Alışmayagöreyim bir yere...
_________________
Bayraksızlar bayraksızlar
Yere düşse bayrak sızlar
Nerden bilsin kıymetini
Soysuz sopsuz bayraksızlar

Ülkemin askerinin polisinin şehit olmasına sebep olanlar da aynı acıları yaşasınlar.
İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz