Doğduğunuz Gün Aşkınızı Anlatıyor

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 82,236

Tarih: 05 Mart 2012, 14:29 Tek mesaj gösterimi1

Doğduğunuz güne göre aşktaki kişiliğiniz belli oluyor.

Hesaplaması için;

Örneğin ayın 4ünde doğduysanız, kişisel numaranız “4″ demektir.

Eğer çift rakamlı bir günde, örneğin 15inde doğduysanız, numaranız “6″ 1 + 5 = 6,
Ayın 29 unda doğduysanız, kişisel numaranız “2″ 2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2 oluyor.

Bencil birler

Doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü “Hep ben, hep ben!” diyorsunuz. Bu bencil yapınız, insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

Romantik ikiler

Romantizm, sizin için en başta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.

Flörtçü üçler

Flört tam sizin için. Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor. Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden, asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi meşgul ediyor. Bu eğiliminizle, hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.

Tutkulu dörtler

Çok romantik ve tutkulu bir insansınız. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. Daha doğal ve rahat davranarak ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

Değişken beşler

Rüzgar gibi değişkensiniz ve sizin bu yapınıza ayak uydurabilecek bir sevgiliye ihtiyacınız var. Hayatınızdaki her kişi ayrı bir macera. Aşk konusunda çok sabırsızsınız ve önünüze gelen herkesle birlikte olma eğiliminiz var.

Şefkatli altılar

Çarşafların arasında çok yeteneklisiniz ve birine aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz. Mantığınızla değil, kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatınızda hiç olmazsa bir kez, kırdığınız bir kalbi onarmaya çalışın.

Hayalci yediler

Sevdiğinize tapıyor, onun kendini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz. Hayal kurmayı seven bir insansınız. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceğiniz bir erkeği tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.

Oyuncu sekizler

Çevrenizi büyülüyorsunuz. Sevdiğiniz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda şanslı görüyor. Aşkta kontrolü elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz. Bu yüzden etkileme gücünüzü ve zekanızı kullanın.

Cömert dokuzlar

Çok verici bir insansınız. Ödülünüzse, eşinizi mutlu görmek. Yumuşak ve oyunlar oynamaktan hoşlanan bir insandan çılgın ve vahşi bir yaratığa dönüşebiliyorsunuz. Çok çabuk sinirleniyorsunuz, neyse ki bu siniriniz kısa sürede yatışıyor

haber365

Cry StaL

Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
victory
|| no me ames ||
Emektar

Üye No: 31,805

Tarih: 05 Mart 2012, 14:33 Tek mesaj gösterimi2

ben 7'yim ama hiç erkek tercih etmiyorum yow yow Ama bennn Füüü üüü üü Çok Mutlu

eci
Bölüm Yöneticisi

Tarih: 05 Mart 2012, 14:35 Tek mesaj gösterimi3

vic Çok Mutlu
pardon bayanlar bölümüne taşıorum (: Utandı

Cry StaL

Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
victory
|| no me ames ||
Emektar

Tarih: 05 Mart 2012, 14:37 Tek mesaj gösterimi4

Çok Mutlu yok yav cinsiyet yerine hepsinde partner yazsa herkes yer bence Çok Mutlu Çok Mutlu

eci
Bölüm Yöneticisi

Tarih: 05 Mart 2012, 14:46 Tek mesaj gösterimi5

demek 7 sana uydu Ama bennn Çok Mutlu

Cry StaL

Eskitilmemiş...

La vié
victory
|| no me ames ||
Emektar

Tarih: 05 Mart 2012, 15:10 Tek mesaj gösterimi6

evet sorma cinsiyet tutsa gerisi doğru gerçi Çok Mutlu Çok Mutlu

eci
Bölüm Yöneticisi

Tarih: 05 Mart 2012, 18:07 Tek mesaj gösterimi7

benim de 7 ,uydu da.. Tiryaki

Cry StaL

Eskitilmemiş...

La vié
SeyfillicA
Üç nokta(...)
TurkBoard Fan

Üye No: 28,152

Tarih: 05 Mart 2012, 20:47 Tek mesaj gösterimi8

Benim ki de gercekten uydu lakin bir tanıdığımın ki ne de bakmamla şok oldum (: Bu kadar mı uyar yaa,ona daha çok şaşırdım Şok

Punky Punky Punky

Üye No: 198,002
Gizli

Tarih: 19 Eylül 2012, 17:12 Tek mesaj gösterimi9

Alıntı:
Romantik ikiler

Romantizm, sizin için en başta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.

Yeapp... Utandım Karşımızdakine de fırsat vermek lazım, son cümle.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mavi...
Hüzünbaz

Üye No: 197,512

Tarih: 19 Eylül 2012, 18:39 Tek mesaj gösterimi10

8 Tiryaki

Mutlu edeceğim yokluğunu...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz