Dolunay Hayatımızı Nasıl Etkileyecek?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
rüzgar
kırmızı
TurkBoard Fan


Kayıt: 17.04.2010
Üye No: 183,645
Şehir: véndétta
Offline
Tarih: 02 Ağustos 2012, 12:12 Tek mesaj gösterimi1  Kova burcunda gerçekleşen dolunayın sosyal aktivitelerde daha etkin bir süreçte olacağımızı gösterdiğini, bireysel olanla kolektif olan arasında bir kutuplaşmanın da işaretçisi olduğunu belirten öner Döşer, Aslan burcunun kişisel otoriteyi, Kova burcunun ise kolektif otoriteyi temsil ettiğini ve karşıt açının çekişme-rekabeti ifade ettiğini söylüyor.

  Ancak otorite çekişmelerine açık olacağımız bu birkaç günlük süreçte, bu karşıtlığa uyumlu açılar yapacak olan Jüpiter işin zorluğunu nispeten yumuşatıyor. Kendimizi ifade ederken başkalarını da göz önüne almamız, toplumu ilgilendiren konulara daha duyarlı olmamız gerekiyor.

  Ünlü astrolog, dolunay esnasında Ay-Güneş karşıtlık yapmakta olduğunu ve bu yüzden gergin etkilerin söz konusu olabileceğini belirtiyor. Bu dolunay için de genel olarak doğru olmakla birlikte, dolunay derecesine Jüpiter'in altmış ve yüz yirmi derecelik uyumlu açılarda bulunması, dolunaydan sonra Ay'ın ilk açısını Jüpiter ile yapacak olması bu dolunayın yapıcı, yaratıcı ve olumlu sonuçlar ortaya çıkartabilecek özellikte olduğunu gösteriyor.

  Sosyal aktiviteler artacak

  06: 27'de Kova burcunda gerçekleşen dolunayın sosyal aktivitelerde daha etkin bir süreçte olacağımızı gösterdiğini ve bireysel olanla kolektif olan arasında bir kutuplaşmanın da işaretçisi olduğunu söylüyor ve ekliyor; "Aslan burcu kişisel otoriteyi, Kova burcu ise kolektif otoriteyi temsil eder ve karşıt açı çekişme-rekabeti ifade eder. Otorite çekişmelerine açık olacağımız bu birkaç günlük süreçte, bu karşıtlığa uyumlu açılar yapacak olan Jüpiter işin zorluğunu nispeten yumuşatacak. Kendimizi ifade ederken başkalarını da göz önüne almalı, toplumu ilgilendiren konulara daha duyarlı olmalıyız.

  Yapıcı yaratıcı ve olumlu sonuçlar

  Dolunay esnasında Ay-Güneş karşıtlık yapmaktadır ve bu yüzden gergin etkiler söz konusu. Bu dolunay için de genel olarak doğru olmakla birlikte, dolunay derecesine Jüpiter'in altmış ve yüzyirmi derecelik uyumlu açılarda bulunması, dolunaydan sonra Ay'ın ilk açısını Jüpiter ile yapacak olması bu dolunayın yapıcı, yaratıcı ve olumlu sonuçlar ortaya çıkartabilecek özellikte olduğunu gösteriyor. Dolunayın ardından Ay-Jüpiter üçgeni kesinleşiyor. Bu açı çok olumlu sonuçlar doğurur. Her türlü yeni risklere girişmek, asil ve etkin kişilerle görüşmek, profesyonel kişilerle görüşmek açısından uygun. Bu şartlarda sabah saatlerinde ağırlıklı olarak yapıcı ve olumlu etkiler mevcut diyebiliriz."

  Finansal konularda olumlu enerjiler var!

  Akşam saatlerinde ise Ay-Mars üçgeninin olumlu etkilerinin de devreye girmesiyle efor ve güç gerektiren işleri çözüme ulaştırabileceğimiz, cesaretimizi arttırıcı etkilerin öne çıkacağı saatler geçirebileceğimizi sözlerine ekleyen öner Döşer, gün boyunca etkin olacak Güneş-Jüpiter altmışlığının gelişime ve genişleme şansımızı arttıracağını, finansal konularda olumlu enerjiler getireceğinin de müjdesini veriyor. Yani bu açının olumlu etkilerini eğitim ve yayıncılık, seyahatler ve yabancılarla ilişkiler, turizm, hukuk ve adalet, din ve inançlar, felsefi temalar ve kişisel gelişim alanlarında görebiliriz.

_________________
.. .

Her şeyi geç
gece başını yastığa koyduğunda
gördüğün yüz onun yüzüyse; seviyorsun bitti.


.. .
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz