Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 30 Haziran 2006, 23:13 Tek mesaj gösterimi1

1 Temmuz 2006 - Cumartesi
Koç
Endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Keyifli, rahat bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişilerle beraber olabilir, hoş sohbetler yapabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini önemsemeyerek kendi bildiğinizi yapma eğiliminde olabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacaktır. Eğlence, hareket ve aşk, gününüzü tanımlayacak kelimeler olabilir.

İş Yaşamı: Sistematik düşünerek işlerinizin üstesinden zorlanmadan geleceksiniz. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.

Dikkat: Günlük hayatın koşturmacası içinde kendinize bakmayı ihmal etmeyin.Boğa
Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Aceleci davranmamanızda fayda var.

Aşk Yaşamı: İlişkilerde karşılıklı saygının önemli bir faktör olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Küçük bazı fedakarlıklarınız sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

İş Yaşamı: Sizin için keyifli olabilecek haberler alabilirsiniz. Hedeflerinizi ve geleceğe yönelik beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz.

Dikkat: Doğrularınızı sorgulamaktan çekinmeyin.İkizler
Bazı önemli işlerinizle bugün ilgilenebilirsiniz. Para konusunda ince hesaplar yapmamaya çalışın. Maddi anlamda fazla esnek davranmanız uzun vadede başınızı ağrıtabilir. Sabırlı ve olumlu tutumlarınız yardımıyla iyi geçebilecek bir gün.

Aşk Yaşamı: Karşınızdakini dinlemek, sizi olgunlaştıracak, ilişkinizi de vazgeçilmez kılacaktır. Olayların gelişimine kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

İş Yaşamı: Harcamalarınızda kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Anlık arzularınız maddi anlamda sizi sarsabilir. Karşınıza çıkacak fırsatları görmeye ve iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Dikkat: Başkalarında öğrenebileceğiniz çok şey olduğunu unutmayın.Yengeç
Sorunlarınızı gizlemek yerine, arkadaşlarınızla paylaşarak çözüm yoluna gitmelisiniz. Sizden daha deneyimli kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. İnsanlarla iletişimde zorlanabilir, kendinizi yabancı hissedebilirsiniz. Davranışlarınızı kontrol altına alamayabilir ve kırıcı olabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Mizah yeteneğinizle olaylara başka açılardan bakarak keyifli ortamlar yaratabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz konuları gündeme getirebilir, konuşma ortamı yaratabilirsiniz.

İş Yaşamı: İş ilişkilerindeki sıcakkanlı tavırlarınızla karşınızdakini etkiliyorsunuz. Olaylara karşı gergin tutumlar alabilir ve çevrenize karşı kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz.

Dikkat: Düşüncelerinizi kabul ettirmek için baskıcı davranışlardan kaçının.Aslan
Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu başarı kazanmanızı sağlayacak. Yaratacağınız rahat ve konforlu ortamlara arkadaş bulmakta zorlanmayacaksınız. Günlük sorunlardan uzaklaşmak için hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi sıkmadan, mantıklı manevralarla halledemeyeceğiniz iş yok gibi.

Aşk Yaşamı: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız.

İş Yaşamı: Olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Çalışkanlığınız ve kendinize hakim tutumunuzla pek çok şeyi halledebilirsiniz.

Dikkat: Kendinizi etrafınızdan soyutlamak size birşey kazandırmayacaktır.Başak
Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Dostlarınızla buluşacak onlarla keyifli vakit geçireceksiniz. Hayata güleryüzlü yaklaşmanız güzel sonuçları beraberinde getirecek. Çevrenizde gelişen olaylara içinizden geldiği gibi tepki verebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Dürüstlüğünüzden ödün vermeyin. Böylelikle ilişkinizin temelleri sağlam atılmış olacaktır. Aşk grafiğiniz, gün boyunca, inişli çıkışlı olabilir.

İş Yaşamı: Kimin için para harcadığınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Birtakım görüşlerinizde değişiklikler olabilir ve yeni hedeflere yönelebilirsiniz.

Dikkat: Yapmanız gereken işleri ihmal etmeniz sonradan daha uğraştırıcı olabilir.Terazi
Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Başkaları ile samimi ilişkiler içine girerken daha uyumlu, bununla beraber ölçülü davranmanız sizi için daha iyi olabilir. Bir konuda karar vermeniz gerektiği takdirde çok dikkatli düşünmelisiniz. Bugünlerde istirahat düzeninizi korumanız ve beslenmenize dikkat etmeniz iyi olacaktır.

Aşk Yaşamı: Hislerinizde değişimler olabilir. Dengenizi korumalısınız. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz.

İş Yaşamı: Üretken bir dönemdesiniz. Yaratıcı fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilir, onların tepkilerini almak isteyebilirsiniz.

Dikkat: Küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.Akrep
Yakın çevrenizden dengesiz davranışlar görebilirsiniz. Çevrenizdeki kimseler için faydalı olacağınız durumlar olabilir, bunları gözardı etmemelisiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sağlıklı düşünmeye çalışmalı ve hayatınızı şekillendirebilecek teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.

Aşk Yaşamı: Duygusal gerginliklerinizi ikili ilişkilerinize yansıtma ihtimaliniz var. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri hesaplayın.

İş Yaşamı: Çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Beklenmedik durumlar planlarınızda değişikliğe yol açabilir.

Dikkat: Yönetme güdüsüyle hareket etmemeye çalışın.Yay
Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Aceleci davranmamanızda fayda var.

Aşk Yaşamı: İlişkilerde karşılıklı saygının önemli bir faktör olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Küçük bazı fedakarlıklarınız sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

İş Yaşamı: Sizin için keyifli olabilecek haberler alabilirsiniz. Hedeflerinizi ve geleceğe yönelik beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz.

Dikkat: Doğrularınızı sorgulamaktan çekinmeyin.Oğlak
Yeni girişimlerde bulunmak için bir süre daha beklemelisiniz. Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan uğraşlarla vakit geçirebilirsiniz. Arzu ettiklerinizin peşinden koşmaktan, onlarla ilgili hayaller kurmaktan vazgeçip, elde ettiklerinizle mutlu olacaksınız. Bugün bir yakınınızın davranışı sizi derinden üzebilir.

Aşk Yaşamı: Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Çevrenizden aldığınız olumlu etkilerle, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Projelerinizi ele alırken fazla dağılmamaya özen göstermelisiniz.

Dikkat: Elinizde olanların değerini bilmelisiniz. Daha fazlası, herkese mutluluk getirmez.Kova
İlişkilerde risk almak konusunda cesaretli davranabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında belirsizlikler hissetmeniz kaygılanmanıza neden olabilir. Düşündüğünüz şeyleri uygulamak için vakit kaybetmeyin. Enerjinizi size faydası olmayacak işler için harcayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Duygularınızı kontrol etmeye çalışırken hatalar yapabilirsiniz.

İş Yaşamı: Açık olmanız ve pozitif enerjiniz bugün size önemli bir kapı açabilir. İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir gün.

Dikkat: Gözleriniz konusunda daha hassas davranmalısınız.Balık
Herhangi bir konuda başa geçebilir ve kafanızdaki hayalleri gerçekleştirebilirsiniz. Gününüz keyifli ancak yorucu geçebilir. Şu sıralar yaratıcı bir fikir ya da eşya dikkatiniz çekebilir. Güne gergin bir başlangıç yapabilirsiniz ya da bazı olaylar canınızı sıkabilir.

Aşk Yaşamı: Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Gün boyu oradan oraya koşuşturup durmanız mümkün. Yaratıcı fikirleriniz etrafınızdakilere hayat verecektir.

Dikkat: Para harcayarak insanları etkileme yoluna gitmemelisiniz.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
NeverLand
umutkan
Emektar


Kayıt: 16.10.2005
Üye No: 32,658
Şehir: Deli Çoban
Offline
Tarih: 30 Haziran 2006, 23:15 Tek mesaj gösterimi2

Hıhı eva tesekkürler ..

kayboldun Füüü üüü üü
_________________
sıfırnoktası.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mavigibiyim
Canın Sağolsun
Canın Sağolsun


Kayıt: 26.12.2005
Üye No: 42,192
Şehir: Yitik Zamanlar
Offline
Tarih: 30 Haziran 2006, 23:19 Tek mesaj gösterimi3

bugünde bişey yok Of yaa
noldu eva iki gündür
kaynağı mı değiştirdin
tamam ya morda yakışıyo Füüü üüü üü
iyi kötü bişey yazsın eskisi gibi

 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Pocahontas
Fahri İnsan


Kayıt: 06.02.2006
Üye No: 48,036
Şehir: Markasi
Offline
Tarih: 30 Haziran 2006, 23:27 Tek mesaj gösterimi4

tutucak sanırım bugün Üzgünüm

teşekkürler
_________________
Anlamaz olgun adamdan ham adam
Söz hem az , hem öz gerek vesselam
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 30 Haziran 2006, 23:28 Tek mesaj gösterimi5

kaynak ayni yav Üzgünüm
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz