Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 20 Haziran 2006, 23:08 Tek mesaj gösterimi1

21 Haziran 2006 - Çarşamba
KOÇ
Yeni kararlar alabilir ve hızlı bir şekilde uygulamak isteyebilirsiniz. Moral iniş çıkışları yaşayabileceğiniz gibi konuları istediğiniz gibi net düşünemeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Bugün, çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz kadar siz de çevrenizi etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama gitmek ve çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatında bulacağınız huzur, iş hayatınızı da olumlu etkileyecektir. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak.

İş Yaşamı: Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir. Mesleki açıdan duygularınızı harekete geçirecek gelişmeler olabilir.

Dikkat: Sinirlerinize hakim olmaya çalışın.

BOĞA
Bugün sosyal aktivitelerinizin oldukça arttığı bir gün olacak. Kendi halinizde olmaktan oldukça zevk alabileceğiniz günler. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz. Kendinizi toparlamayı ve yeni amaçlara yönelmeyi başaracaksınız.

Aşk Yaşamı: Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İş Yaşamı:Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. İsteğiniz dışında olabilecek gelişmelerden olumsuz etkilenmemeye çalışmalısınız.

Dikkat: Otoriter tavırlardan kaçının.

İKİZLER
Herkesi tatmin edebilecek yapıcı çözümleriniz, arkadaşlarınızın kötü enerjilerini boşaltmalarına yardımcı olacaktır. Çocuklarla ilgili küçük bir problem yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızın sizi takdir etmesi güveninizin artmasını sağlayacak. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir.

Aşk Yaşamı: Mutlu bir beraberlik, yaşamın her alanında tatmin olmanıza yardımcı olacaktır. Kafanızdaki bazı soru işaretleri ve şüpheler sizi yanıltıyor olabilir.

İş Yaşamı: Zorlandığınızı düşündüğünüz zamanlarda arkadaşlarınızdan yardım almalısınız. İnsanları eleştirirken sert olmanız çevrenizden tepki almanıza neden olabilir.

Dikkat: Sizi gerçek dünyadan uzaklaştırabilecek maddelere karşı bilinçsiz yaklaşmayın.

YENGEÇ
Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalısınız. Başkalarının hislerine ve gereksinimlerine karşı ilgisizlik duyabilirisiniz. Herhangi bir konuda başa geçebilir ve kafanızdaki hayalleri gerçekleştirebilirsiniz. Küçük ayrıntıları kaçırmamaya ve yeni bir alanda yatırım yapmamaya dikkat etmek sizi karlı çıkaracaktır.

Aşk Yaşamı: Duygusal beklentilerinizin artacağı bir gündesiniz. Eski sevgilinizle ilgili duygusal baskı hissedebilirsiniz.

İş Yaşamı: Zihinsel yorgunluğunuzu dindirmek için hayatınızda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün önemli olan bazı işleri rayına oturtmak için ilk adımları atacaksınız.

Dikkat:Gözünüzün önündeki güzellikleri farketmelisiniz.

ASLAN
Sosyal alanda hareketlenme olabilir. Yeni beklentilerle beraber planlarınız da değişebilir. İyi niyetinizi suistimal etmek isteyenler olabilir. İnsanlara fazla cömert davranırsanız, sizi olduğunuzdan güçlü görebilirler.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacaktır. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir.

İş Yaşamı: Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık davranacaksınız. Alacağınız bir teklif karşısında kararsız kalabilirsiniz.

Dikkat:Sabırlı ve seçici olmanızda fayda var.

BAŞAK
Sizin için önemsiz olsa bile, çevrenizde yaşanacak gerginlikler canınızı sıkabilir. Doğruluğuna inandığınız konularda başkalarının olumsuz tavırlarının sizi engellemesine izin vermememlisiniz. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmalı ve olumsuz etkilerden uzak durmalısınız.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatında bulacağınız huzur, iş hayatınızı da olumlu etkileyecektir. Küçük bazı fedakarlıklarınız sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

İş Yaşamı: Çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Kafanızdaki bir fikri hayata geçirecek enerjiye sahip olmanıza rağmen, sizi engellemek isteyen dış güçler olabilir.

Dikkat:İlişkilerde herşeyi karşı taraftan beklemekten kaçının.

TERAZİ
Yaratacağınız rahat ve konforlu ortamlara arkadaş bulmakta zorlanmayacaksınız. Birtakım görüşlerinizde değişiklikler olabilir ve yeni hedeflere yönelebilirsiniz. Değişikliklere daha kolay uyum sağlayabileceksiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir.

Aşk Yaşamı: İlişkiniz hakkında rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler olabilir. Duygusal olarak ilginç olaylar yaşamak sizi şaşırtmasın.

İş Yaşamı: İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin. Olayları değerlendirirken önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.

Dikkat:Sinirlerinize hakim olmaya çalışın.

AKREP
Olaylara ve kişilere karşı tepkilerinizde sakin olmaya çalışmalısınız. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. Evinizde ve günlük yaşamda kısıtlı ve donuk davranabilrsiniz. İnsanlarla iletişimde zorlanabilir, kendinizi yabancı hissedebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: İlişkilerinizde çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haber varsa, bugün ulaşabilirsiniz.

İş Yaşamı: Düşüncelerinizi hızlı ve etkin bir şekilde ifade edebileceksiniz. Düşüncelerinizi açıklamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Dikkat:Ne istediğinizden emin olmalısınız.

YAY
Kendi halinizde olmaktan oldukça zevk alabileceğiniz günler. Olayları abartmama doğrultusunda vereceğiniz çabalar, mutlu olmanızı sağlayacaktır. Yaşlılarla anlaşmakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak zorluklarla yılmadan mücadele etmeniz, sizi daha da güçlendirecektir.

Aşk Yaşamı: Duygusal hayatınızda dalgalanmalar olabilir. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz.

İş Yaşamı: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Keyifli, rahat bir gün geçireceksiniz.

Dikkat:Başkaları için yaşamaktan vazgeçmelisiniz.

OĞLAK
Sizin için önemsiz olsa bile, çevrenizde yaşanacak gerginlikler canınızı sıkabilir. Harcama konusundaki dengesizliğiniz zaman zaman sizi zor duruma düşürebilir. Çalışkanlığınız ve kendinize hakim tutumunuzla pek çok şeyi halledebilirsiniz. Gündelik sorunlarla uğraşırken enerjinizi boşa harcamamalısınız.

Aşk Yaşamı: Hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde daha açık kalpli olun ve gecelik ilişkiler kurmaktan kaçının.

İş Yaşamı: Para konusunda ince hesaplar yapmamaya çalışın. İşle ilgili konular biraz huzursuzluk yaratsa da başarıya yakınsınız.

Dikkat: Fazla çalışarak sağlığınızı ihmal etmeyin.

KOVA
Duygusal anlamda, etkileneceğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama çok hızlı uyum sağlayabiliyorsunuz. Aceleci davranmamanızda fayda var. Planlarınız değişebilir ve fikirleriniz etrafınızdakiler tarafından fazla uçuk karşılanabilir.

Aşk Yaşamı: Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olmalısınız. Kafanızı meşgul eden konuları çözmek için yavaş davranırsanız, zarar görebilirsiniz.

İş Yaşamı: Karşılaşabileceğiniz problemlerle mücadele etmek size zor gelmeyecektir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Dikkat:Bir anda parlamanız mümkün.

BALIK
Olaylara ve kişilere karşı tepkilerinizde sakin olmaya çalışmalısınız. Dürüst olmanız iç huzurunuzun daimi olmasını sağlayacaktır. Konuşma ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olacaktır. Bugün, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz ile aniden karşılaşabilir ve onunla geçmişe dair hoş sohbetler yapabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz ve cevap vermeniz, ilişkileriniz açısından önemli olacaktır.

İş Yaşamı: Bazı önemli işlerinizle bugün ilgilenebilirsiniz. Mesleğiniz konusunda mücadele etmek için hazırsınız ve gücünüzün farkındasınız.

Dikkat: Başkaları için yaşamaktan vazgeçmelisiniz.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Yurek
.: Adige Phşaşe :.
Emektar


Kayıt: 29.11.2005
Üye No: 38,235
Gizli
Tarih: 21 Haziran 2006, 10:25 Tek mesaj gösterimi2

Dikkat:Sinirlerinize hakim olmaya çalışın.

Denerim Üzgünüm

Teşekkürler Evacım Öpücük

_________________
ve ben daha çok güvenin yerine özgürlüğü sevdim.
Güvensizlik içinde bile özgürlüğün insana daha çok yakıştığına inandığım için...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz