Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 21 Haziran 2006, 23:08 Tek mesaj gösterimi1

22 Haziran 2006 - Perşembe
KOÇ
Sizin için çarpan kalpleri gözardı etmemelisiniz. Kimin için para harcadığınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Kafa karışıklığı hafızanızda sorun yaratabilir. Kendinizi çevrenizdeki koşullara ve sizin dışınızdaki değişkenlere bağımlı hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Aşk Yaşamı: Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aşk grafiğiniz, gün boyunca, inişli çıkışlı olabilir.

İş Yaşamı: Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Daha çok yeni yöntemlerle çalışacaksınız ve yeniliklere kendinizi tamamen açmış durumdasınız.

Dikkat: Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz.

BOĞA
Hislerinizde değişimler olabilir. Dengenizi korumalısınız. Olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirecektir. Çevrenizle uyum halinde olmanız ilişkilerinizi güçlendirecektir.

Aşk Yaşamı: Beklediğiniz bazı sonuçların istediğiniz doğrultuda olması güven hisssetmenizi sağlayacak. Bekarsanız, hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.

İş Yaşamı: Kendinizi uzun vadede güvende hissedebileceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz. Çeşitli zararlara karşı dikkatli olmakta ve fikirlerinizi sessizce hayata geçirmeye çalışmakta fayda var.

Dikkat: Ailenize daha fazla zaman ayırmalısınız.

İKİZLER
Sorunlar ve çözümler için uygun bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirmek istemeyebilirsiniz. Hayatınıza girecek yabancılar ve sizi meşgul edecek yeni uğraşlar sözkonusu olabilir. Parasal konularla ilgili düşüncelere yoğunlaşabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizde dikkat çekici yakınlaşmalar gündeme gelebilir.

İş Yaşamı: Kafanızdaki bir fikri hayata geçirecek enerjiye sahip olmanıza rağmen, sizi engellemek isteyen dış güçler olabilir. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız.

Dikkat: Yerinizde saymayın. Harekete geçmelisiniz.

YENGEÇ
Genel olarak iyi hissedeceksiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri hesaplayın. Düşüncelerinizi açıklamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. İç dünyanızda yoğun bir değişim isteği içindesiniz ancak buna gerçekten hazır olup olmadığınıza karar vermelisiniz.

Aşk Yaşamı: Etrafınıza yaydığınız güven duygusu, sizi aranılan kişi yapacak. Duygusal ilişkilere girmekte zorlanabilirsiniz.

İş Yaşamı: Akılcı yaklaşımlarınız sayesinde, ihtiyacı olanlara çözüm üretebileceğiniz aktif bir gün. Kendinizi iyi ifade edecek ve düşüncelerinizi olumlu olarak yansıtabileceksiniz.

Dikkat: Gereksiz tartışmalara girmeyin.

ASLAN
Olayları bağımsız değerlendirmeye çalışmalısınız. Maddi açıdan rutin bir dönemdesiniz. Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalısınız. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirecektir.

Aşk Yaşamı: Sizin için çarpan kalpleri gözardı etmemelisiniz. Enerjinizi yanlış kullanmamaya özen gösterin.

İş Yaşamı: Sizden daha deneyimli kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız.

Dikkat: Elinizde olanların değerini bilmelisiniz. Daha fazlası, herkese mutluluk getirmez.

BAŞAK
Çevrede olup bitenlerin farkında olmanız, günün getireceği fırsatların gözünüzden kaçmamasını sağlayacaktır. Düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacaksınız. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Sağlıklı düşünmeye çalışmalı ve hayatınızı şekillendirebilecek teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.

Aşk Yaşamı: İlginç tesadüfler yaşayabilir, kendinizi ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Duygusal ve zihinsel geriliminizi kontrol altına almalısınız.

İş Yaşamı: Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız. Yoğun çalışmalarınızın karşılığını şu sıralar alabilirsiniz.

Dikkat: Geçmişi değerlendirmeden gelecek konusunda karar vermemeye çalışın.

TERAZİ
Bazı önemli işlerinizle bugün ilgilenebilirsiniz. Sorunlarınızı gizlemek yerine, arkadaşlarınızla paylaşarak çözüm yoluna gitmelisiniz. İsteğiniz dışında olabilecek gelişmelerden olumsuz etkilenmemeye çalışmalısınız. Çevrenize karşı anlayışlı ve duyarlı davranacaksınız ancak tam olarak anlaşılamayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. İlişkiniz hakkında rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler olabilir.

İş Yaşamı: Çalışmalarınızda doğru bir yol izleyerek isteklerinize ulaşabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz planları uygulamak için uygun bir gün.

Dikkat: İçinizden geldiği gibi davranmak çevrenizdekileri incitebilir.

AKREP
Sorunlar ve çözümler için uygun bir gündesiniz. Beklenmedik ve sıra dışı arkadaşlıklara girebilirsiniz. Hayatınızın merkezine kendinizi oturtacağınız günler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler.

Aşk Yaşamı: Hislerinizde değişimler olabilir. Dengenizi korumalısınız. Bugün, birlikte olduğunuz insanları tatlı dilinizle kolayca etkileyebileceksiniz.

İş Yaşamı: Gereksiz bulduğunuz bazı işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir gün.

Dikkat: Yakınlarınıza karşı anlayışlı ve yapıcı davranmalısınız.

YAY
Enerjinizi doğru kullanarak, adım adım ilerlerseniz beklediğniz hedeflere ulaşacaksınız. Bazı konularda seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz ancak ani karar vermemeye çalışmalısınız. Bazı endişeleriniz ya da sizi huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Alacağınız bazı kararlar sizin için olumlu olacaktır.

Aşk Yaşamı: Yumuşak yaklaşımınız ve hayır denemeyecek tekliflerinizle günü ve geceyi siz belirleyebilirsiniz. Hayal gücünüz iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.

İş Yaşamı: Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılar konsantrasyonunuzu bozabilir.

Dikkat: Yerinizde saymayın. Harekete geçmelisiniz.

OĞLAK
Genel bir kaygısızlık içine girebilirsiniz ancak ayrıntılara olan ilginizi kaybetmiyorsunuz. Geleceğe yönelik boş hayallere kapılıp, gereksiz yere yanlış kararlar vermemeye dikkat edin. İlginç teklifler alabilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Yumuşak yaklaşımınız ve hayır denemeyecek tekliflerinizle günü ve geceyi siz belirleyebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız ve faaliyetlerinizin artması yaşamınızda sizin için önemli olacaktır.

İş Yaşamı: İki konuyla birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Farklı beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.

Dikkat: Paniğe kapılmadan hareket etmeye çalışın.

KOVA
Çevrede olup bitenlerin farkında olmanız, günün getireceği fırsatların gözünüzden kaçmamasını sağlayacaktır. Sorumluluklar biraz huzursuzluk yaratsa da başarıya yakınsınız. Çevrenizdeki insanlara şüpheyle bakabilir, kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları görmeye ve iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Aşk Yaşamı: İlişkilerde risk almak konusunda cesaretli davranabilirsiniz. Aşk grafiğiniz, gün boyunca, inişli çıkışlı olabilir.

İş Yaşamı: İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. Duygularınız güçlü ve düşünceleriniz üzerinde etkili olacaktır.

Dikkat: Düşüncelerinizi kabul ettirmek için baskıcı davranışlardan kaçının.

BALIK
Özellikle yakın çevrenize vereceğiniz tepkilerde yumuşak ve anlayışlı olmalısınız. İlişkilerde risk almak konusunda cesaretli davranabilirsiniz. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Amaçlarınıza ulaşmanız kolay yoldan olmayacaktır ancak mücadele etmeyi bırakmayın.

Aşk Yaşamı: Bazı değişikliklere özlem duyacaksınız ancak girişimde bulunmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Tepkilerinizdeki aşırılık sonradan pişman olmanıza neden olabilir.

İş Yaşamı: Gün boyunca performansınızda azalma hissedebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız ve faaliyetlerinizin artması yaşamınızda sizin için önemli olacaktır.

Dikkat: Harcamalarınızda tutumlu, duygularınızda cömert davranmalısınız.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz