Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 24 Haziran 2006, 23:09 Tek mesaj gösterimi1

25 Haziran 2006 - Pazar
KOÇ
Duygusal olarak çelişki içinde olabilirsiniz. Bugün yetenekleriniz aniden dikkati çekebilir ve önemli bir yerden, sizi başarıya ulaştırabilecek bir teklif alabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde küçük meseleleri büyütmemeye özen gösterin. Duygularınızla düşünceleriniz arasında denge kurmayı başaracaksınız.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizle beraber hoşça vakit geçirip eğlenebilirsiniz. İlişkilerde karşılıklı saygının önemli bir faktör olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

İş Yaşamı: İş performansınız sizi tatmin ettiği sürece para konusunda endişelenmeyeceksiniz. Bugün işlerden uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Dikkat: Tecrübeniz sayesinde karşınıza çıkacak engelleri aşabileceksiniz.BOGA
Olayların gelişimi istediğiniz gibi olmayabilir ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Beklediğiniz ödülleri, istediğiniz zamanda olmasa bile, kısa sürede elde edebilirsiniz. Duygularınız güçlü ve düşünceleriniz üzerinde etkili olacaktır. Kendinize her konuda hakim olmaya çalışacağınız ve duygularınızı kontrol altında tutacağınız bir gün.

Aşk Yaşamı: Düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacaksınız. Duygusal ve zihinsel geriliminizi kontrol altına almalısınız.

İş Yaşamı: Olayları bütün olarak ele alabilmeniz ve bu doğrultuda iş dağılımı yaparken zorluk yaşamamanız, üstlerinizin de gözünden kaçmayacaktır. Yoğun çalışmalarınızın karşılığını şu sıralar alabilirsiniz.

Dikkat: İlişkilere başlamadan önce, karşınızdaki insanı daha fazla tanımaya çalışın.
[/bcolor]IKIZLER
Yeni beklentilerle beraber planlarınız da değişebilir. İnsanlarla iletişimde zorlanabilir, kendinizi yabancı hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle beraber olabilir, hoş sohbetler yapabilirsiniz. Bugün insanlara tahammülünüzün çok az olduğu bir gündesiniz.

Aşk Yaşamı: Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler. Duygularınızla düşünceleriniz arasında denge kurmayı başaracaksınız.

İş Yaşamı: Düzenli ve titiz çalışmanız yerinizin sağlamlaşmasına yardımcı olacaktır. İş konusunda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Dikkat: Gerçek dostlarınızı fazla uzakta aramanıza gerek yok.YENGEÇ
Potansiyelinizi yerinde kullanırsanız, istediğiniz mekanda istediğiniz atmosferi yaratabilirsiniz. Zihinsel yorgunluğunuzu dindirmek için hayatınızda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşmanız ve bazı gerginlikler planlarınızda değişiklik yapmayı düşündürebilir. Maddi anlamda girişimlerde bulunurken, olayları kısa vadede ele almamanızda fayda var.

Aşk Yaşamı: Yapacağınız jestler ve küçük sürprizlerle partnerinizin kalbini fethedebilir, ilişkinize yeni heyecanlar katabilirsiniz. Duygusal ilişkilere girmekte zorlanabilirsiniz.

İş Yaşamı: Yoğun çalışmalarınızın karşılığını şu sıralar alabilirsiniz. Farklı beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.

Dikkat: Gereksiz tartışmalara girmeyin.ASLAN
Karşınızdaki insanı incitmemeye çalışın ve açık olun. Enerjinizi doğru kullanarak, adım adım ilerlerseniz beklediğniz hedeflere ulaşacaksınız. Yakın çevrenizden dengesiz davranışlar görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama gitmek ve çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Beraber daha fazla vakit geçirmenin yollarını bulmalısınız. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır.

İş Yaşamı: Sizden daha deneyimli kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. Gereksiz endişelere kapılmamaya ve kendinizi yormamaya çalışmalısınız.

Dikkat: Kendinizle çok uğraşmayın.BAŞAK
Kalıplarınıza sığamayabilir, küçük bir seyahat önerisini düşünebilirsiniz. İnsanlardan uzaklaşma ve düşüncelerinizi paylaşmama eğilimine girebilirsiniz. Çevrenizde sizi ilgilendiren olaylara şaşırtıcı tepkiler verebilirsiniz ve hızlı bir şekilde çözüm yolları bulmanız gerekebilir. Kafanızı kurcalayan konularda sevgilinizle konuşmayı geciktirmemelisiniz.

Aşk Yaşamı: Çevrede olup bitenlerin farkında olmanız, günün getireceği fırsatların gözünüzden kaçmamasını sağlayacaktır. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız ve faaliyetlerinizin artması yaşamınızda sizin için önemli olacaktır.

İş Yaşamı: Düşüncelerinizi hızlı ve etkin bir şekilde ifade edebileceksiniz. Karşınıza çıkacak zorluklarla yılmadan mücadele etmeniz, sizi daha da güçlendirecektir.

Dikkat: Sabırlı ve seçici olmanızda fayda var.TERAZI
Özellikle yakın çevrenize vereceğiniz tepkilerde yumuşak ve anlayışlı olmalısınız. İlişkilerde risk almak konusunda cesaretli davranabilirsiniz. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Amaçlarınıza ulaşmanız kolay yoldan olmayacaktır ancak mücadele etmeyi bırakmayın.

Aşk Yaşamı: Bazı değişikliklere özlem duyacaksınız ancak girişimde bulunmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Tepkilerinizdeki aşırılık sonradan pişman olmanıza neden olabilir.

İş Yaşamı: Gün boyunca performansınızda azalma hissedebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız ve faaliyetlerinizin artması yaşamınızda sizin için önemli olacaktır.

Dikkat: Harcamalarınızda tutumlu, duygularınızda cömert davranmalısınız.AKREP
Dürüst olmanız iç huzurunuzun daimi olmasını sağlayacaktır. Günün getireceklerine karşı hazırlıklı olmanız, keyifli bir günün garantisi anlamına gelecektir. Gizemli konulara merak duyabilir, araştırma yapabilirsiniz. Çeşitli zararlara karşı dikkatli olmakta ve fikirlerinizi sessizce hayata geçirmeye çalışmakta fayda var.

Aşk Yaşamı: Duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız. Çevrenizden gizleyeceğiniz ilişkilere girebilirsiniz.

İş Yaşamı: İletişim konusunda herşey planladığınız yönde olabilir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Dikkat: Doğrularınızı sorgulamaktan çekinmeyin.YAY
Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir ya da siz adım atmayı deneyebilirsiniz. Başkalarının hislerine ve gereksinimlerine karşı ilgisizlik duyabilirisiniz. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Karşılaşabileceğiniz problemlerle mücadele etmek size zor gelmeyecektir. Duygusal hassasiyeniz karşı cinsle aranıza girebilir.

İş Yaşamı: Endişelerinizden sıyrılabildiğiniz andan itibaren verimli bir gün yaşayabilirsiniz. Düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız.

Dikkat: Her şeyin mükemmel olmasını beklemekten vazgeçmelisiniz.OĞLAK
İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz. Kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişimlerinizde tedbirli davranacaksınız. Sanat ve kültür faaliyetlerinde bulunabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Tutarlı davranışlarla hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

İş Yaşamı: Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirmek istemeyebilirsiniz. Şu sıralar yoğun iş temponuzdan dolayı, yorgun günler yaşayabilirsiniz.

Dikkat: Bencil davranışlarınız ilişkilerinizi sarsabilir.KOVA
Bugün sosyal aktivitelerinizin oldukça arttığı bir gün olacak. Kendi halinizde olmaktan oldukça zevk alabileceğiniz günler. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz. Kendinizi toparlamayı ve yeni amaçlara yönelmeyi başaracaksınız.

Aşk Yaşamı: Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. İsteğiniz dışında olabilecek gelişmelerden olumsuz etkilenmemeye çalışmalısınız.

Dikkat: Otoriter tavırlardan kaçının.BALIK
Bir süredir devam eden gerginliğinizden kurtulmaya başlayacaksınız. Yaratacağınız rahat ve konforlu ortamlara arkadaş bulmakta zorlanmayacaksınız. Sizin için önemsiz olsa bile, çevrenizde yaşanacak gerginlikler canınızı sıkabilir. Kafanızı meşgul eden konuları çözmek için yavaş davranırsanız, zarar görebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri hesaplayın. Beklediğiniz ilgiyi siz de sevgilinize veremiyor olabilirsiniz.

İş Yaşamı: Düşünceleriniz sizin için akılcı ve doğru olacaktır. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Dikkat: Yapmanız gereken işleri ihmal etmeniz sonradan daha uğraştırıcı olabilir.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz