Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 26 Haziran 2006, 23:08 Tek mesaj gösterimi1

27 Haziran 2006 - Salı
Koç
Sizin için çarpan kalpleri gözardı etmemelisiniz. Düşüncelerinizi uygularken sakin olmaya çalışmalısınız. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Yakınlarınızla ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir ve bu nedenle sıkıntı duyabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olmalısınız. Kafanızı meşgul eden konuları çözmek için yavaş davranırsanız, zarar görebilirsiniz.

İş Yaşamı: Maddi sorununuz varsa, temkinli hareket etme yolunda olacaksınız. Bir süredir uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz.

Dikkat: Önyargı, sizin, olayları tam tersi açıdan ele almanıza sebep olabilir.Boğa
Hayatınıza girecek yabancılar ve sizi meşgul edecek yeni uğraşlar sözkonusu olabilir. Fazla iyimser ve saf davranışlarınız, başkaları tarafından yüzüstü bırakılmanıza sebep olabilir. Çevrenizdeki bazı insanların yaklaşımları hoşunuza gitmeyebilir ve tepkinizi açıkça ifade edebilirsiniz. Küçük ayrıntıları kaçırmamaya ve yeni bir alanda yatırım yapmamaya dikkat etmek sizi karlı çıkaracaktır.

Aşk Yaşamı: Sizi izleyen gözlere karşı tepkisiz kalmamalısınız. Karar vermede zorlanacağınız teklifler alabilirsiniz.

İş Yaşamı: Endişelerinizden sıyrılabildiğiniz andan itibaren verimli bir gün yaşayabilirsiniz. Tembellik hissedebilir ve enerjinizi kısıtlayabilirsiniz.

Dikkat: Davranışlarınızda aşırı kontrollu olmak yerine ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var.İkizler
Çevrenize uyum sağlamakta ve kendinizi zaptetmekte zorlanabilirsiniz. Sorunlar ve çözümler için uygun bir gündesiniz. Yaratacağınız rahat ve konforlu ortamlara arkadaş bulmakta zorlanmayacaksınız. Çevrenizden alacağınız destek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Aşk Yaşamı: Bekarsanız, hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Güzel ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle iletişim sağlayabilirsiniz.

İş Yaşamı: İş ortamında olabilecek bazı sorunları büyütmemelisiniz. Sizin için keyifli olabilecek haberler alabilirsiniz.

Dikkat: Düşüncesiz davranışlar zarar verici olabilir.Yengeç
Etrafınıza yaydığınız güven duygusu, sizi aranılan kişi yapacak. Dışınızda gelişen olaylardan fazla etkilenmeden, kendinizi dinleyerek yapacağınız davranışlar size kazandıracaktır. Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz.

Aşk Yaşamı: Karşı cinse düşünceli ve sevgi dolu yaklaşımlarınız, mutlu bir beraberlik sağlayacaktır. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınız da değişim gösterecektir.

İş Yaşamı: İnsanları eleştirirken sert olmanız çevrenizden tepki almanıza neden olabilir. Karşınıza çıkacak fırsatları görmeye ve iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Dikkat: Sabırlı, dikkatli ve ılımlı olmalısınız.Aslan
Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir ya da siz adım atmayı deneyebilirsiniz. Sizi izleyen gözlere karşı tepkisiz kalmamalısınız. Güzel olanı görme yeteneğiniz sayesinde, birçokları arasından size uygun gözleri yakalamakta zorlanmayacaksınız. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.

Aşk Yaşamı: Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz Güzel ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle iletişim sağlayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Zihinsel olarak çok daha güçlü ve çabuk karar verebilir yapıda olacaksınız. Bugün işlerden uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Dikkat: Başkalarında öğrenebileceğiniz çok şey olduğunu unutmayın.Başak
Hayata güleryüzlü yaklaşmanız güzel sonuçları beraberinde getirecek. Günlük sorunlardan uzaklaşmak için hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılığınız sayesinde, istediğiniz hedeflere doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Gün boyunca bir çok sorunla aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu durum sizi psikolojik olarak etkileyecektir.

Aşk Yaşamı: Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz Duygusal hassasiyeniz karşı cinsle aranıza girebilir.

İş Yaşamı: Bilgilerinizi ve becerinizi kullanırken düzenli ve verimlisiniz. Çalışma arkadaşlarınıza anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz.

Dikkat: Sinirlenmemeli, sakin bir kafayla düşünmeli ve pratik davranmalısınız.Terazi
Değişim arzusu içine girebilirsiniz ve ufak tefek hoş değişimler yapabilirsiniz. Gün içinde değişik ruh hallerine girebilirsiniz. Bugün yetenekleriniz aniden dikkati çekebilir ve önemli bir yerden, sizi başarıya ulaştırabilecek bir teklif alabilirsiniz. Çevrenizle uyum halinde olmanız ilişkilerinizi güçlendirecektir.

Aşk Yaşamı: Bugün ani tepkiler vermekten ve duygusal konularda girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınız da değişim gösterecektir.

İş Yaşamı: İnsanları eleştirirken sert olmanız çevrenizden tepki almanıza neden olabilir. İş yerinde uyumlu davranmanız size şans getirecektir.

Dikkat: Her şeyi sezgilerinizle değerlendirme eğilimine kapılmayın.Akrep
Zihinsel yorgunluğunuz enerjinizi kesebilir ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için isteksiz olabilirsiniz. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Elinize, çoktandır görmediğiniz dostlarınızı görme fırsatı geçebilir. Küçük bazı fedakarlıklarınız sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Aşk Yaşamı: Geçmişte kalmış bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. Günün sonuna doğru alacağınız bir haberle kafanız biraz karışabilir.

İş Yaşamı: İş performansınız sizi tatmin ettiği sürece para konusunda endişelenmeyeceksiniz. Çevrenizde gelişen olaylara içinizden geldiği gibi tepki verebilirsiniz.

Dikkat: Sinirli ve ani tepkiler vermekten kaçının.Yay
Gelişmelere karşı duygusal tepkiler verebileceğiniz bir gündesiniz. Gücünüzün farkındasınız ve istekleriniz doğrultusunda kullanmaktan sakınmayacaksınız. Sosyal alanda hareketlenme olabilir. Eğlenceli ortamlara girebilir, gündelik sorunlardan uzaklaşma imkanı bulabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: İlginç tesadüfler yaşayabilir, kendinizi ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalısınız.

İş Yaşamı: Kendinizi iyi ifade edecek ve düşüncelerinizi olumlu olarak yansıtabileceksiniz. Çalışmalarınızın karşılığını almaktan mutluluk duyacaksınız.

Dikkat: Çok küçük sebeplerden dolayı etrafınızdakilere zarar verebilirsiniz. Kontrollü davranın.Oğlak
Sorunlarınızı gizlemek yerine, arkadaşlarınızla paylaşarak çözüm yoluna gitmelisiniz. Alacağınız bazı haberlerden sıkıntı duyabilir, harekete geçmek isteyebilirsiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir. Bugün, etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak hareket etmeyi başarırsanız, oldukça rahat edebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Beklentilerinize ulaşmak için sabrınızı kaybetmeyin.

İş Yaşamı: Projelerin detayları için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Önem vermediğiniz detaylar ve günlük işler sizi yorabilir.

Dikkat: Kendinizi etrafınızdan soyutlamak size birşey kazandırmayacaktır.Kova
Karşınızdakini dinlemek, sizi olgunlaştıracak, ilişkinizi de vazgeçilmez kılacaktır. Normal zamanlarda fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir. Arkadaş ilişkilerinizde küçük meseleleri büyütmemeye özen gösterin. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir.

Aşk Yaşamı: İletişim konusunda herşey planladığınız yönde olabilir. Karar vermede zorlanacağınız teklifler alabilirsiniz.

İş Yaşamı: İşlerinizi zamanında bitirebilmeniz için biraz konsantre olmanız yeterli olacak. Çevrenizdeki koşullar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir.

Dikkat: Düşüncelerinizi maddi konulardan biraz da olsa uzaklaştırmalısınız.Balık
Sorunlar ve çözümler için uygun bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirmek istemeyebilirsiniz. Hayatınıza girecek yabancılar ve sizi meşgul edecek yeni uğraşlar sözkonusu olabilir. Parasal konularla ilgili düşüncelere yoğunlaşabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizde dikkat çekici yakınlaşmalar gündeme gelebilir.

İş Yaşamı: Kafanızdaki bir fikri hayata geçirecek enerjiye sahip olmanıza rağmen, sizi engellemek isteyen dış güçler olabilir. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız.

Dikkat: Yerinizde saymayın. Harekete geçmelisiniz.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
katedralin
Bir çiçek yılı sonra


Kayıt: 01.06.2005
Üye No: 12,401
Şehir: kiev..ankara..
Gizli
Tarih: 27 Haziran 2006, 12:39 Tek mesaj gösterimi2

Bugün yetenekleriniz aniden dikkati çekebilir ve önemli bir yerden, sizi başarıya ulaştırabilecek bir teklif alabilirsiniz. Çevrenizle uyum halinde olmanız ilişkilerinizi güçlendirecektir.

yetenek 0 hahahahaha
_________________
things you own end up owning you...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mavigibiyim
Canın Sağolsun
Canın Sağolsun


Kayıt: 26.12.2005
Üye No: 42,192
Şehir: Yitik Zamanlar
Offline
Tarih: 27 Haziran 2006, 12:44 Tek mesaj gösterimi3

Mavi daha çok yakışıyordu sana


« fal » demiş ki:
Dikkat: Çok küçük sebeplerden dolayı etrafınızdakilere zarar verebilirsiniz. Kontrollü davranın.


Peki
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz