Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 28 Haziran 2006, 23:11 Tek mesaj gösterimi1

29 Haziran 2006 - Perşembe
Koç
Sorunlar ve çözümler için uygun bir gündesiniz. Beklenmedik ve sıra dışı arkadaşlıklara girebilirsiniz. Hayatınızın merkezine kendinizi oturtacağınız günler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler.

Aşk Yaşamı: Hislerinizde değişimler olabilir. Dengenizi korumalısınız. Bugün, birlikte olduğunuz insanları tatlı dilinizle kolayca etkileyebileceksiniz.

İş Yaşamı: Gereksiz bulduğunuz bazı işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir gün.

Dikkat: Yakınlarınıza karşı anlayışlı ve yapıcı davranmalısınız.Boğa
Enerjinizi doğru kullanarak, adım adım ilerlerseniz beklediğniz hedeflere ulaşacaksınız. Bazı konularda seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz ancak ani karar vermemeye çalışmalısınız. Bazı endişeleriniz ya da sizi huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Alacağınız bazı kararlar sizin için olumlu olacaktır.

Aşk Yaşamı: Yumuşak yaklaşımınız ve hayır denemeyecek tekliflerinizle günü ve geceyi siz belirleyebilirsiniz. Hayal gücünüz iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.

İş Yaşamı: Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılar konsantrasyonunuzu bozabilir.

Dikkat: Yerinizde saymayın. Harekete geçmelisiniz.İkizler
Genel bir kaygısızlık içine girebilirsiniz ancak ayrıntılara olan ilginizi kaybetmiyorsunuz. Geleceğe yönelik boş hayallere kapılıp, gereksiz yere yanlış kararlar vermemeye dikkat edin. İlginç teklifler alabilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Yumuşak yaklaşımınız ve hayır denemeyecek tekliflerinizle günü ve geceyi siz belirleyebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız ve faaliyetlerinizin artması yaşamınızda sizin için önemli olacaktır.

İş Yaşamı: İki konuyla birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Farklı beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.

Dikkat: Paniğe kapılmadan hareket etmeye çalışın.Yengeç
Çevrede olup bitenlerin farkında olmanız, günün getireceği fırsatların gözünüzden kaçmamasını sağlayacaktır. Düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacaksınız. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Sağlıklı düşünmeye çalışmalı ve hayatınızı şekillendirebilecek teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.

Aşk Yaşamı: İlginç tesadüfler yaşayabilir, kendinizi ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Duygusal ve zihinsel geriliminizi kontrol altına almalısınız.

İş Yaşamı: Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız. Yoğun çalışmalarınızın karşılığını şu sıralar alabilirsiniz.

Dikkat: Geçmişi değerlendirmeden gelecek konusunda karar vermemeye çalışın.Aslan
Bazı önemli işlerinizle bugün ilgilenebilirsiniz. Sorunlarınızı gizlemek yerine, arkadaşlarınızla paylaşarak çözüm yoluna gitmelisiniz. İsteğiniz dışında olabilecek gelişmelerden olumsuz etkilenmemeye çalışmalısınız. Çevrenize karşı anlayışlı ve duyarlı davranacaksınız ancak tam olarak anlaşılamayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. İlişkiniz hakkında rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler olabilir.

İş Yaşamı: Çalışmalarınızda doğru bir yol izleyerek isteklerinize ulaşabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz planları uygulamak için uygun bir gün.

Dikkat: İçinizden geldiği gibi davranmak çevrenizdekileri incitebilir.Başak
Bugün sosyal aktivitelerinizin oldukça arttığı bir gün olacak. Kendi halinizde olmaktan oldukça zevk alabileceğiniz günler. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz. Kendinizi toparlamayı ve yeni amaçlara yönelmeyi başaracaksınız.

Aşk Yaşamı: Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. İsteğiniz dışında olabilecek gelişmelerden olumsuz etkilenmemeye çalışmalısınız.

Dikkat: Otoriter tavırlardan kaçının.Terazi
Herkesi tatmin edebilecek yapıcı çözümleriniz, arkadaşlarınızın kötü enerjilerini boşaltmalarına yardımcı olacaktır. Çocuklarla ilgili küçük bir problem yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızın sizi takdir etmesi güveninizin artmasını sağlayacak. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir.

Aşk Yaşamı: Mutlu bir beraberlik, yaşamın her alanında tatmin olmanıza yardımcı olacaktır. Kafanızdaki bazı soru işaretleri ve şüpheler sizi yanıltıyor olabilir.

İş Yaşamı: Zorlandığınızı düşündüğünüz zamanlarda arkadaşlarınızdan yardım almalısınız. İnsanları eleştirirken sert olmanız çevrenizden tepki almanıza neden olabilir.

Dikkat: Sizi gerçek dünyadan uzaklaştırabilecek maddelere karşı bilinçsiz yaklaşmayın.Akrep
Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalısınız. Başkalarının hislerine ve gereksinimlerine karşı ilgisizlik duyabilirisiniz. Herhangi bir konuda başa geçebilir ve kafanızdaki hayalleri gerçekleştirebilirsiniz. Küçük ayrıntıları kaçırmamaya ve yeni bir alanda yatırım yapmamaya dikkat etmek sizi karlı çıkaracaktır.

Aşk Yaşamı: Duygusal beklentilerinizin artacağı bir gündesiniz. Eski sevgilinizle ilgili duygusal baskı hissedebilirsiniz.

İş Yaşamı: Zihinsel yorgunluğunuzu dindirmek için hayatınızda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün önemli olan bazı işleri rayına oturtmak için ilk adımları atacaksınız.

Dikkat: Gözünüzün önündeki güzellikleri farketmelisiniz.Yay
Sosyal alanda hareketlenme olabilir. Yeni beklentilerle beraber planlarınız da değişebilir. İyi niyetinizi suistimal etmek isteyenler olabilir. İnsanlara fazla cömert davranırsanız, sizi olduğunuzdan güçlü görebilirler.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacaktır. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir.

İş Yaşamı: Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık davranacaksınız. Alacağınız bir teklif karşısında kararsız kalabilirsiniz.

Dikkat: Sabırlı ve seçici olmanızda fayda var.Oğlak
Yeni kararlar alabilir ve hızlı bir şekilde uygulamak isteyebilirsiniz. Moral iniş çıkışları yaşayabileceğiniz gibi konuları istediğiniz gibi net düşünemeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Bugün, çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz kadar siz de çevrenizi etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama gitmek ve çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatında bulacağınız huzur, iş hayatınızı da olumlu etkileyecektir. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak.

İş Yaşamı: Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir. Mesleki açıdan duygularınızı harekete geçirecek gelişmeler olabilir.

Dikkat: Sinirlerinize hakim olmaya çalışın.Kova
Olayların gelişimi istediğiniz gibi olmayabilir ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Beklediğiniz ödülleri, istediğiniz zamanda olmasa bile, kısa sürede elde edebilirsiniz. Duygularınız güçlü ve düşünceleriniz üzerinde etkili olacaktır. Kendinize her konuda hakim olmaya çalışacağınız ve duygularınızı kontrol altında tutacağınız bir gün.

Aşk Yaşamı: Düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacaksınız. Duygusal ve zihinsel geriliminizi kontrol altına almalısınız.

İş Yaşamı: Olayları bütün olarak ele alabilmeniz ve bu doğrultuda iş dağılımı yaparken zorluk yaşamamanız, üstlerinizin de gözünden kaçmayacaktır. Yoğun çalışmalarınızın karşılığını şu sıralar alabilirsiniz.

Dikkat: İlişkilere başlamadan önce, karşınızdaki insanı daha fazla tanımaya çalışın.Balık
Duygusal açıdan hissettiğiniz çelişkileri çözmek için çaba sarfetmelisiniz. Duygularınızla hareket ederken gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınız gün içinde değişiklik gösterebilir.

Aşk Yaşamı: Duygusal konularda abartılı davranmamalısınız. Alacağınız bir teklif karşısında kararsız kalabilirsiniz.

İş Yaşamı: Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız. Bugün yeni bir projeyle ilgili çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat: Başkalarının hatalarını yüzlerine vurmaktan kaçınmayın.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Equ!NoX
Emektar
Emektar


Kayıt: 09.03.2005
Üye No: 635
Offline
Tarih: 28 Haziran 2006, 23:18 Tek mesaj gösterimi2

Fal için teşekkürler eva
Umarım tutar (:

_________________
Vazgeç Gönül!Görmesen bile denizi,
Yukarıya çevir gözü:
Deniz gibidir gökyüzü...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mavigibiyim
Canın Sağolsun
Canın Sağolsun


Kayıt: 26.12.2005
Üye No: 42,192
Şehir: Yitik Zamanlar
Offline
Tarih: 28 Haziran 2006, 23:31 Tek mesaj gösterimi3

Dikkat: Sabırlı ve seçici olmanızda fayda var.

bak bu çok doğru

 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
katedralin
Bir çiçek yılı sonra


Kayıt: 01.06.2005
Üye No: 12,401
Şehir: kiev..ankara..
Gizli
Tarih: 28 Haziran 2006, 23:56 Tek mesaj gösterimi4

Herkesi tatmin edebilecek yapıcı çözümleriniz, arkadaşlarınızın kötü enerjilerini boşaltmalarına yardımcı olacaktır. (töbe töbe yahu)

Aşk Yaşamı: Mutlu bir beraberlik, yaşamın her alanında tatmin olmanıza yardımcı olacaktır.
(bi tatmindir gidioruz bakalım)
_________________
things you own end up owning you...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 00:17 Tek mesaj gösterimi5

bugun guzel bi gun.. bugun ozel bi gun.. Öpücük
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
katedralin
Bir çiçek yılı sonra


Kayıt: 01.06.2005
Üye No: 12,401
Şehir: kiev..ankara..
Gizli
Tarih: 29 Haziran 2006, 01:06 Tek mesaj gösterimi6

hiç bir gün güzel olmıcak...
_________________
things you own end up owning you...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
HuzunKovanKusuKayıt: 18.05.2006
Üye No: 60,574
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 11:47 Tek mesaj gösterimi7

Balıkk burcuuu olmaktan dolayıııı kendimle ve burcumla gurur duyuyorum:)
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Pocahontas
Fahri İnsan


Kayıt: 06.02.2006
Üye No: 48,036
Şehir: Markasi
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 13:02 Tek mesaj gösterimi8

Düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacaksınız.

bugünmü!!!!
bu imkansıız
bugün olmaz
_________________
Anlamaz olgun adamdan ham adam
Söz hem az , hem öz gerek vesselam
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sevangelic
küçük çocuk gibi...


Kayıt: 25.01.2006
Üye No: 46,761
Şehir: gri ankara
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 13:09 Tek mesaj gösterimi9

banada hiç uymuyor "ikizler"
_________________
küçük bir çocuğun sevinci gibi avuçiçi kadar mutluluk yeter.
çok mu?
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
eskici
HiÇ


Kayıt: 18.11.2005
Üye No: 36,875
Şehir: seyir halindydi
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 15:54 Tek mesaj gösterimi10

erdiniz mi siz kuzum. bugün hemen hepsi de oldu. inanacam yakında bu fallara Gülücük
_________________
hasmından birşey öğrenemeyenin, hısmına faydası olmaz
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM YIM MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz