Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 27 Haziran 2006, 23:11 Tek mesaj gösterimi1

28 Haziran 2006 - Çarşamba
Koç
Olaylara ve kişilere karşı tepkilerinizde sakin olmaya çalışmalısınız. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. Evinizde ve günlük yaşamda kısıtlı ve donuk davranabilrsiniz. İnsanlarla iletişimde zorlanabilir, kendinizi yabancı hissedebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: İlişkilerinizde çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haber varsa, bugün ulaşabilirsiniz.

İş Yaşamı: Düşüncelerinizi hızlı ve etkin bir şekilde ifade edebileceksiniz. Düşüncelerinizi açıklamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Dikkat: Ne istediğinizden emin olmalısınız.Boğa
Kendi halinizde olmaktan oldukça zevk alabileceğiniz günler. Olayları abartmama doğrultusunda vereceğiniz çabalar, mutlu olmanızı sağlayacaktır. Yaşlılarla anlaşmakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak zorluklarla yılmadan mücadele etmeniz, sizi daha da güçlendirecektir.

Aşk Yaşamı: Duygusal hayatınızda dalgalanmalar olabilir. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz.

İş Yaşamı: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Keyifli, rahat bir gün geçireceksiniz.

Dikkat: Başkaları için yaşamaktan vazgeçmelisiniz.İkizler
Duygusal anlamda, etkileneceğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama çok hızlı uyum sağlayabiliyorsunuz. Aceleci davranmamanızda fayda var. Planlarınız değişebilir ve fikirleriniz etrafınızdakiler tarafından fazla uçuk karşılanabilir.

Aşk Yaşamı: Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olmalısınız. Kafanızı meşgul eden konuları çözmek için yavaş davranırsanız, zarar görebilirsiniz.

İş Yaşamı: Karşılaşabileceğiniz problemlerle mücadele etmek size zor gelmeyecektir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Dikkat: Bir anda parlamanız mümkün.Yengeç
Sizin için önemsiz olsa bile, çevrenizde yaşanacak gerginlikler canınızı sıkabilir. Doğruluğuna inandığınız konularda başkalarının olumsuz tavırlarının sizi engellemesine izin vermememlisiniz. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmalı ve olumsuz etkilerden uzak durmalısınız.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatında bulacağınız huzur, iş hayatınızı da olumlu etkileyecektir. Küçük bazı fedakarlıklarınız sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

İş Yaşamı: Çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Kafanızdaki bir fikri hayata geçirecek enerjiye sahip olmanıza rağmen, sizi engellemek isteyen dış güçler olabilir.

Dikkat: İlişkilerde herşeyi karşı taraftan beklemekten kaçının.Aslan
Yaratacağınız rahat ve konforlu ortamlara arkadaş bulmakta zorlanmayacaksınız. Birtakım görüşlerinizde değişiklikler olabilir ve yeni hedeflere yönelebilirsiniz. Değişikliklere daha kolay uyum sağlayabileceksiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir.

Aşk Yaşamı: İlişkiniz hakkında rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler olabilir. Duygusal olarak ilginç olaylar yaşamak sizi şaşırtmasın.

İş Yaşamı: İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin. Olayları değerlendirirken önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.

Dikkat: Sinirlerinize hakim olmaya çalışın.Başak
İlginç tesadüfler yaşayabilir, kendinizi ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Endişelerinizden sıyrılabildiğiniz andan itibaren verimli bir gün yaşayabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır, ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. İsteğiniz dışında olabilecek gelişmelerden olumsuz etkilenmemeye çalışmalısınız.

Aşk Yaşamı: İletişim konusunda herşey planladığınız yönde olabilir. Olayları abartmama doğrultusunda vereceğiniz çabalar, mutlu olmanızı sağlayacaktır.

İş Yaşamı: Düşündüğünüz şeyleri uygulamak için vakit kaybetmeyin. İş yerinde uyumlu davranmanız size şans getirecektir.

Dikkat: Kendinizi kısıtlamayın.Terazi
Bir süredir devam eden gerginliğinizden kurtulmaya başlayacaksınız. Yaratacağınız rahat ve konforlu ortamlara arkadaş bulmakta zorlanmayacaksınız. Sizin için önemsiz olsa bile, çevrenizde yaşanacak gerginlikler canınızı sıkabilir. Kafanızı meşgul eden konuları çözmek için yavaş davranırsanız, zarar görebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri hesaplayın. Beklediğiniz ilgiyi siz de sevgilinize veremiyor olabilirsiniz.

İş Yaşamı: Düşünceleriniz sizin için akılcı ve doğru olacaktır. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Dikkat: Yapmanız gereken işleri ihmal etmeniz sonradan daha uğraştırıcı olabilir.Akrep
Yeni beklentilerle beraber planlarınız da değişebilir. Kararlarınızı verirken uygun zamanları kollamalısınız. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir. İnsanlara fazla cömert davranırsanız, sizi olduğunuzdan güçlü görebilirler.

Aşk Yaşamı: Yaratabileceğiniz ateşli ve gizemli ortamlara, beklediğinizden de çok katılım olabilir. Duygusal yaşamınızda bazı güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz.

İş Yaşamı: Araştırmaya olan ilginizden mesleki hayatta da faydalanacaksınız. Bilgilerinizi ve becerinizi kullanırken düzenli ve verimlisiniz.

Dikkat: Yaşayabileceğiniz üzüntü fiziksel sağlığınızı da etkileyebilir.Yay
Bir süre için kafanızdaki sorunlardan uzaklaşıp değişik konularla ilgileneceksiniz. İlişkilerinizde dikkat çekici yakınlaşmalar gündeme gelebilir. Bugün, evinize ve yakın çevrenize yönelik uğraşlar içinde bulunmak sizi keyiflendirecektir. Duygusal olarak ilginç olaylar yaşamak sizi şaşırtmasın.

Aşk Yaşamı: İhtiyaçlarınız ve istekleriniz birbiriyle çelişebilir. İşinizin ön planda olması aşk hayatınızda durgunluğa neden olabilir.

İş Yaşamı: Harcamalarınızda kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Anlık arzularınız maddi anlamda sizi sarsabilir. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve bu girişimler size maddi kazanç olarak geri dönecektir.

Dikkat: Sağlığınız hakkında ihmalkarlık yapmayın.Oğlak
Zihninizin çok iyi çalışacağı bir gün geçirebilirsiniz. Para konusunda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir dostunuzla karşılaşabilir veya bu kişiden bir haber alabilirsiniz. Hayal gücünüz iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.

Aşk Yaşamı: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Hayatınızın merkezine kendinizi oturtacağınız günler yaşayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık davranacaksınız. Çalışmalarınızda doğru bir yol izleyerek isteklerinize ulaşabilirsiniz.

Dikkat: Sabırlı, dikkatli ve ılımlı olmalısınız.Kova
Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalısınız. Aşırı duygusal yaklaşımlarınız gününüzü etkileyecektir. Yeni geliştireceğiniz bir fikir yardımıyla küçük bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Beklediğiniz bir haberin gecikmesi sinirlerinizi gerebilir.

Aşk Yaşamı: Enerjinizi yanlış kullanmamaya özen gösterin. Normal zamanlarda fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir.

İş Yaşamı: Çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Açık olmanız ve pozitif enerjiniz bugün size önemli bir kapı açabilir.

Dikkat: Gözleriniz konusunda daha hassas davranmalısınız.Balık
Gücünüzün farkındasınız ve istekleriniz doğrultusunda kullanmaktan sakınmayacaksınız. Uygulamaya yönelik tavırlarınızda bir yavaşlık olabilir. İnsanları eleştirirken sert olmanız çevrenizden tepki almanıza neden olabilir. Şansa dönük konularda başarılı olabileceğiniz bir gün.

Aşk Yaşamı: Bugün sevdiğinizle birlikte çevre gezilerine çıkabilir, toplantılara katılabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeye çalışırken hatalar yapabilirsiniz.

İş Yaşamı: Üstlerinizi şaşırtacak yapıcı önerileriniz sayesinde, uzun vadede kariyer yatırımı yapabilirsiniz. İşlerinizde genel anlamda bir duraksama söz konusu olabilir.

Dikkat: Yakınlarınıza sert çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 03.04.2005
Üye No: 4,058
Gizli
Tarih: 28 Haziran 2006, 03:47 Tek mesaj gösterimi2

Tesekkürler ! Bu saatte ilk fal okuyanda benim galiba Şok
_________________
Ben alışılmamış bir insanım biliyorum,
Bir karanlıktır ben de pırıl pırıl zamanlar..
Mağrur kalbim her yerde asi ve yalnız,
Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..


Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
anadolurock
O Şimdi Asker
O Şimdi Asker


Kayıt: 18.07.2005
Üye No: 19,831
Offline
Tarih: 28 Haziran 2006, 03:50 Tek mesaj gösterimi3

hergün aynı şeyler yazıo beya okusan nolur okumasan nolur yok venüs bu tarafa yok günş bu tarafa hep aynı ya Çok Mutlu
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
katedralin
Bir çiçek yılı sonra


Kayıt: 01.06.2005
Üye No: 12,401
Şehir: kiev..ankara..
Gizli
Tarih: 28 Haziran 2006, 12:25 Tek mesaj gösterimi4

Yapmanız gereken işleri ihmal etmeniz sonradan daha uğraştırıcı olabilir
bişi olmaz...
_________________
things you own end up owning you...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
*JoY*
Sevinc


Kayıt: 28.08.2005
Üye No: 26,530
Şehir: Bakı
Offline
Tarih: 28 Haziran 2006, 16:21 Tek mesaj gösterimi5

« koraycndmr » demiş ki:
Yapmanız gereken işleri ihmal etmeniz sonradan daha uğraştırıcı olabilir
bişi olmaz...
ben de teraziyim ama olur derim valla işlerin birikmesnden nefret ederim cunku biz terazıler bu işleri yapmak zorunda oldugumuzda hep baskı hıssederiz
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 03.04.2005
Üye No: 4,058
Gizli
Tarih: 28 Haziran 2006, 18:26 Tek mesaj gösterimi6

Ben oğlağım o işi yapmam diyosam yapmam Hehehehe
_________________
Ben alışılmamış bir insanım biliyorum,
Bir karanlıktır ben de pırıl pırıl zamanlar..
Mağrur kalbim her yerde asi ve yalnız,
Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..


Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz