Günlük Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 23:07 Tek mesaj gösterimi1

30 Haziran 2006 - Cuma
Koç
Karşılaşabileceğiniz problemlerle mücadele etmek size zor gelmeyecektir. Zamanınızı faydasız, boş ve gereksiz işlere harcama eğilimi gösterebilirsiniz. Duygusal ve zihinsel geriliminizi kontrol altına almalısınız. Maddi anlamda girişimlerde bulunurken, olayları kısa vadede ele almamanızda fayda var.

Aşk Yaşamı: Etrafınızdaki hoşlanacağınız birinden kolayca etkilenebilirsiniz. Bugün aşk yaşamınızda şanslı etkiler altında olacaksınız.

İş Yaşamı: Enerjinizi yanlış kullanmamaya özen gösterin. Emeğinizin karşılığını alamayabilir ve kendinizi kullanılmış hissedebilirsiniz.

Dikkat: Elinizde olanların değerini bilmelisiniz. Daha fazlası, herkese mutluluk getirmez.Boğa
İlginç tesadüfler yaşayabilir, kendinizi ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Denge ve dengesizlik arasındaki çelişki ile başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Olaylara karşı gergin tutumlar alabilir ve çevrenize karşı kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Duygusal açıdan hissettiğiniz çelişkileri çözmek için çaba sarfetmelisiniz.

İş Yaşamı: Maddi konular yüzünden etrafınızdakileri kırmamaya özen göstermelisiniz. Yeni tanışacağınız birtakım kişilerle iş ortaklığı yapabilirsiniz.

Dikkat: Yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir.İkizler
Maddi açıdan rutin bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizden destek isteyebilir, olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Hayatınızı tamamen değiştirebilecek, beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Cesursunuz ve mücadele etmek konusunda kendinizi güçlü hissediyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Beklediğiniz bazı sonuçların istediğiniz doğrultuda olması güven hisssetmenizi sağlayacak. İlişkilerinizde çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. İş ortamında küçük gerginlikler olabilir, ancak soğukkanlı tutumlarınızla bunları aşabilirsiniz.

Dikkat: Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz.Yengeç
Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla sonlandırabiliyorsunuz. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Alacağınız bazı kararlar sizin için olumlu olacaktır. Küçük bazı fedakarlıklarınız sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Aşk Yaşamı: Gönül ilişkilerinizle iş hayatınızı karıştırmamanızda fayda var. İçinizde biriken bazı olumsuz duygular bugün sert çıkışlarla ve duygusal patlamalarla ortaya çıkabilir.

İş Yaşamı: Maddi kazanımlarınızın performansınızla doğru orantılı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Duygularınız gün içinde değişiklik gösterebilir.

Dikkat: Olayları gurur meselesi haline getirmeyin.Aslan
Konsantrasyonunuzu bozmadığınız takdirde, yapacaklarınızın rahatça üstesinden gelebilirsiniz. Harcama konusundaki dengesizliğiniz zaman zaman sizi zor duruma düşürebilir. Hayatınıza girecek yabancılar ve sizi meşgul edecek yeni uğraşlar sözkonusu olabilir. Etkileneceğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Yapacağınız jestler ve küçük sürprizlerle partnerinizin kalbini fethedebilir, ilişkinize yeni heyecanlar katabilirsiniz. Alacağınız bazı kararlar sizin için olumlu olacaktır.

İş Yaşamı: Projelerinizi ele alırken fazla dağılmamaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki koşullar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir.

Dikkat: Kendinizi yeniden ispat etmeye çalışmayın.Başak
Hislerinizde değişimler olabilir. Dengenizi korumalısınız. Olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirecektir. Çevrenizle uyum halinde olmanız ilişkilerinizi güçlendirecektir.

Aşk Yaşamı: Beklediğiniz bazı sonuçların istediğiniz doğrultuda olması güven hisssetmenizi sağlayacak. Bekarsanız, hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.

İş Yaşamı: Kendinizi uzun vadede güvende hissedebileceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz. Çeşitli zararlara karşı dikkatli olmakta ve fikirlerinizi sessizce hayata geçirmeye çalışmakta fayda var.

Dikkat: Ailenize daha fazla zaman ayırmalısınız.Terazi
Sorunlar ve çözümler için uygun bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirmek istemeyebilirsiniz. Hayatınıza girecek yabancılar ve sizi meşgul edecek yeni uğraşlar sözkonusu olabilir. Parasal konularla ilgili düşüncelere yoğunlaşabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizde dikkat çekici yakınlaşmalar gündeme gelebilir.

İş Yaşamı: Kafanızdaki bir fikri hayata geçirecek enerjiye sahip olmanıza rağmen, sizi engellemek isteyen dış güçler olabilir. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız.

Dikkat: Yerinizde saymayın. Harekete geçmelisiniz.Akrep
Genel olarak iyi hissedeceksiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri hesaplayın. Düşüncelerinizi açıklamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. İç dünyanızda yoğun bir değişim isteği içindesiniz ancak buna gerçekten hazır olup olmadığınıza karar vermelisiniz.

Aşk Yaşamı: Etrafınıza yaydığınız güven duygusu, sizi aranılan kişi yapacak. Duygusal ilişkilere girmekte zorlanabilirsiniz.

İş Yaşamı: Akılcı yaklaşımlarınız sayesinde, ihtiyacı olanlara çözüm üretebileceğiniz aktif bir gün. Kendinizi iyi ifade edecek ve düşüncelerinizi olumlu olarak yansıtabileceksiniz.

Dikkat: Gereksiz tartışmalara girmeyin.Yay
Olayları bağımsız değerlendirmeye çalışmalısınız. Maddi açıdan rutin bir dönemdesiniz. Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalısınız. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirecektir.

Aşk Yaşamı: Sizin için çarpan kalpleri gözardı etmemelisiniz. Enerjinizi yanlış kullanmamaya özen gösterin.

İş Yaşamı: Sizden daha deneyimli kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız.

Dikkat: Elinizde olanların değerini bilmelisiniz. Daha fazlası, herkese mutluluk getirmez.Oğlak
Sizin için çarpan kalpleri gözardı etmemelisiniz. Kimin için para harcadığınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Kafa karışıklığı hafızanızda sorun yaratabilir. Kendinizi çevrenizdeki koşullara ve sizin dışınızdaki değişkenlere bağımlı hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Aşk Yaşamı: Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aşk grafiğiniz, gün boyunca, inişli çıkışlı olabilir.

İş Yaşamı: Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Daha çok yeni yöntemlerle çalışacaksınız ve yeniliklere kendinizi tamamen açmış durumdasınız.

Dikkat: Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz.Kova
Bugün ani tepkiler vermekten ve duygusal konularda girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizdeki olaylarla yakından ilgilenebilir, sorunlara karşı akılcı çözüm yolları üretebilirsiniz. Bugün eş, aile ya da işvereninizden görebileceğiniz destekler sizi sevindirecektir. Zihinsel yorgunluğunuzu dindirmek için hayatınızda ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Duygusal olarak çelişki içinde olabilirsiniz. Evliyseniz, aşkınızın gücünü artıracak güzel gelişmeler sizi bekliyor.

İş Yaşamı: Konsantrasyonunuzu bozmadığınız takdirde, yapacaklarınızın rahatça üstesinden gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi hızlı ve etkin bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Dikkat: Kendinizi fazla yormamaya çalışmalısınız.Balık
Yeni beklentilerle beraber planlarınız da değişebilir. İnsanlarla iletişimde zorlanabilir, kendinizi yabancı hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle beraber olabilir, hoş sohbetler yapabilirsiniz. Bugün insanlara tahammülünüzün çok az olduğu bir gündesiniz.

Aşk Yaşamı: Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler. Duygularınızla düşünceleriniz arasında denge kurmayı başaracaksınız.

İş Yaşamı: Düzenli ve titiz çalışmanız yerinizin sağlamlaşmasına yardımcı olacaktır. İş konusunda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Dikkat: Gerçek dostlarınızı fazla uzakta aramanıza gerek yok.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
yoshimiiKayıt: 24.10.2005
Üye No: 34,116
Şehir: istanbul
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 23:09 Tek mesaj gösterimi2

Sizin için çarpan kalpleri gözardı etmemelisiniz. Kimin için para harcadığınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Kafa karışıklığı hafızanızda sorun yaratabilir. Kendinizi çevrenizdeki koşullara ve sizin dışınızdaki değişkenlere bağımlı hissedebileceğiniz bir gündesiniz.tesekkürler yine umutlu bir güne basladım
_________________
www.tegv.orgS3^DA
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mavigibiyim
Canın Sağolsun
Canın Sağolsun


Kayıt: 26.12.2005
Üye No: 42,192
Şehir: Yitik Zamanlar
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 23:11 Tek mesaj gösterimi3

bugünkinde bana göre bişey yok Of yaa
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 29 Haziran 2006, 23:13 Tek mesaj gösterimi4

« yoshimii » demiş ki:
Sizin için çarpan kalpleri gözardı etmemelisiniz. Kimin için para harcadığınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Kafa karışıklığı hafızanızda sorun yaratabilir. Kendinizi çevrenizdeki koşullara ve sizin dışınızdaki değişkenlere bağımlı hissedebileceğiniz bir gündesiniz.tesekkürler yine umutlu bir güne basladım


cok hizlisin yoshimii (:
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Equ!NoX
Emektar
Emektar


Kayıt: 09.03.2005
Üye No: 635
Offline
Tarih: 30 Haziran 2006, 00:43 Tek mesaj gösterimi5

Umarım bugünkü fal tutar. Ellerine sağlık Eva
_________________
Vazgeç Gönül!Görmesen bile denizi,
Yukarıya çevir gözü:
Deniz gibidir gökyüzü...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz