Hayvanlarin Hissi .... ? ! ?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
Benimyaw
Birgün gelecek Dönence....Biliyorum

Üye No: 68,590

Tarih: 03 Aralık 2007, 11:39 Tek mesaj gösterimi1

Benim yaklasik 4 senedir Collie cinsi bir Köpegim var. 2007 nin 4ncü aylarinda ikinciside geldi, Adi Diavolo. Bize geldiginde yaklasik 4 Aylik felandi eeeeeee tabiki bu yasta daha cok Gezip oynamak isterler. Günde 4-5 kere Diavoloyu cikarirdim disari, nedeolsa yavru Cisini felan cok tutamiyorlar o yasta.

Bizim Karsimizda uzuuuuuuuun bir Yol var genelde bu yolda baskalarida ya Köpegini gezdirir ya Kosu yapan Insanlar yada Bisiklet turuna cikan Insanlar olur. Tam bu yolun Karsi tarafinda kücük bir Sirket var, Tahta Isleri yapiyolar nebileyim Cati Büyük Insaatlar felan. Diavolo onun yanindan her gectigimizde Agressiflesip eve Havlardi, hatta okadar abartirdiki yolumu belirli bir zaman sonra baska yöne cevirip o evin önünden gecmemeye calistim. Kendi Kendime diyordum hep belkide Evin Renginimi begenmedi yada Kapinin önündeki lambanin Modelimi hosuna gitmedi diye.... ama bitürlü neden Havladigini pek anlamiyodum

Birgün Komsum ile Muhabbet ederken o karsidaki Sirketin Sahibinin lafi gecmeye basladi (Kendisi Tek yasiyormus). Ordan burdan derken benim Komsu dediki;
´´Biliyormusun Osman o Adamin Annesini bundan yaklasik 15 sene evvel Kapinin önünde bicakladilar.....`` Bu Konusmayi o an pek ciddiye almadim.

Aksama evde otururken Komsunun dedikleri aklima geldi ;
Orasi Tam Diavolonun Arka ayaklarinin üzerinde durarak Agresif bir Sekilde Hirlayip Havladigi yerdi....

Vallah Ogün bugündür düsünüyorum, Hayvan aceba Hismi ediyordu diye. Belkide baska bir Mantikli aciklamasi vardir ama benim aklima hic birsey gelmiyor......

Nedendir bilmem , Nezaman ergenlik cagina girmeye basladi bu davranisida günden güne azaldi. Simdi Rahatlila geciyorum ordan.

Laf Aramizda
Not-Not: 
( geceleri pek yaklasmiyom oraya... nemelazim)

Pır Pır Kelebek
Admin

Üye No: 3

Tarih: 03 Aralık 2007, 14:50 Tek mesaj gösterimi2

15 sene evel biçakladilar ya sonra? Vefaat etmi$ mi kadin?...
Eger böyle bir$ey olduysa filmlerde bile yer aliyor acaba orada ruhu felan var ve Diavolo onu mu hissediyor Of yaa ürpertici hakatten.

Not-Not: 
Resmi varmi Diavolo'nun? Merak ettim... Melek ama.. Hıhı

Üye No: 68,590

Tarih: 03 Aralık 2007, 16:29 Tek mesaj gösterimi3

Evet GülPembe, Kadin bu Bicaklamada Hayatini kaybetmis.....

Diavolo simdi Essek Kadar oldu ama 6-7 Aylikken felan bir Resmi var ....:

Hamiş
TurkBoard Fan

Üye No: 60,954

Tarih: 13 May 2008, 21:11 Tek mesaj gösterimi4

Valla çok garip bir olay...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz