Herkes Okusun!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
aksi
Emektar
Emektar

Üye No: 22

Tarih: 31 Mart 2005, 14:32 Tek mesaj gösterimi1

Bu başlığın açılış sebebi;
boardımızda, fotoğraf sergileme ve eleştiri açığını kapatmak içindir.

Resim paylaşımı başlığında bu konu var, neden ayrıca burada olsun ki?

diye bir sorunuz olacak ise; resim paylaşımı başlığı altında, bizlere ait olmayan fotoğraf ya da görsel ögeler sergilenmektedir.
Ancak bu başlık ta ise bizzat Turkboard üyelerine ait olan fotoğrafları da görmek, paylaşmak, eleştirmek ve bilgi alış-verişinde bullunmak istedim. Umarım benim gibi düşünen ve fotoğraflarla uğraşan arkadaşlarımız vardır.
Fotoğraflarını sergilemek isteyen arkadaşlar, kendi nicklerini açtıkları başlığa eklesinler.
Görsel çalışmalar başlığındaki önceden eklenen fotoğraf sahibi arkadaşların kini ben açtım.
Başlık sahibi arkadaşlar kendilerine ait çalışmalarını, kendi nickinin olduğu başlıkta sergileyebilir.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
extacy

Üye No: 52

Tarih: 31 Mart 2005, 15:58 Tek mesaj gösterimi2

aksi cok iyi bir is olmus ugrasip isimlere gore ayirdigin icin cok tesekkurler, sanirim GulPembe nin fikriydi bu onada ayrica tesekkur ederim.

Emektar

Tarih: 31 Mart 2005, 16:00 Tek mesaj gösterimi3

Evet unutmadan bende söyleyeyim, GülPembe fikrin ve bize vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
auksp

Üye No: 1,089

Tarih: 07 May 2005, 23:34 Tek mesaj gösterimi4

ben de sizleri kutluyorum bence de iyi bir fikir olmuş ayrıca eline sağlık aksi
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Altas01
TB BJK TEAM
TurkBoard Fan

Üye No: 980

Tarih: 15 Haziran 2005, 10:38 Tek mesaj gösterimi5

Bencede bu güzel oldu........
ADoLF

Üye No: 12,027

Tarih: 15 Haziran 2005, 10:42 Tek mesaj gösterimi6

Gülücük helal Gülücük gidersem bugün bu evden bu can bu hayat düşer gözümden ben sana deli divane hayranım... dermişim...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
phsyco
Show Must Go On

Üye No: 116
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 20 Haziran 2005, 22:50 Tek mesaj gösterimi7

teşekkürler

objektif_06

Üye No: 22,374

Tarih: 04 Ağustos 2005, 14:17 Tek mesaj gösterimi8

marhaba Aksi güzel düşünce ama ben sana göndersem sen buraya eklesen olurmu ben çalışan birisiyim fazla vaktim yok elimde çok güzel fotolar var istersen gönderebilirim ama diyorum ya benim hiç vaktim yok bu işlerle uğraşmak için sen yardımcı olursan olur

aksi
Emektar
Emektar

Tarih: 05 Ağustos 2005, 16:15 Tek mesaj gösterimi9

« objektif_06 » demiş ki:
marhaba Aksi güzel düşünce ama ben sana göndersem sen buraya eklesen olurmu ben çalışan birisiyim fazla vaktim yok elimde çok güzel fotolar var istersen gönderebilirim ama diyorum ya benim hiç vaktim yok bu işlerle uğraşmak için sen yardımcı olursan olur

Ben şu an tatildeyim, bitince bir hal yolunu buluruz. Ama anlamadığım, bana yollayacağın vakti buraya ekleyerek harcarsan pek kaybın olmaz diye düşünüyorum !
tdemircan

Üye No: 2,335

Tarih: 01 Eylül 2005, 07:31 Tek mesaj gösterimi10

teşekkürler arkadaşım.
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz