2006 Yılı Falınız

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
ButterflyyKayıt: 23.07.2005
Üye No: 20,529
Şehir: Kelebekler Diyarı
Offline
Tarih: 26 Ocak 2006, 13:08 Tek mesaj gösterimi1


KOÇ (21 Mart-19 Nisan)

Dürüst olmalısınız

İŞ HAYATINIZ:
Ocakta Mars 6. evde olacak ve çalışkanlığınız artacak. İçinde riskler olan konuları seçerken dikkatli oyun.

Martta organizasyonlardan ve detaylardan hoşlanmayacaksınız. Deneyim bu ay sizin için çok önemli, eksik kaldığınızda danışın, destek alın. 29 Mart'taki önemli Büyük Güneş Tutulumu burcunuzda, hayati kararlarınızı bu Tutulum'un bir hafta öncesi ve sonrasında almayın.

Nisanda hırs ve enerjiniz daha çok paraya yönelik. İş konuları yoğunlaşıyor. Tutumlu olun ve ama bu biriktirici demek değildir, hırsla harcamaktan kaçının.

Mayısta Mars hâlâ 3. evde, yani dikkatinizi uzun süreli toplamakta zorlanacak, detaylardan bu ayda da hoşlanmayacaksınız.

Haziranda aileniz için maddi yüklere katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

Temmuzda para gelebilir, daha güçlenebilir ve daha önemli arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ağustosta 10. evdeki burcunuz, sizi daha hırslı yapıyor.


AŞK HAYATINIZ:
Aile içi ilişkilerde dikkatli olun, sorumluluklara dikkat edilmeli, zaman zaman tedirginlik hissedecek ve kimi zaman şüpheci davranışlar göstereceksiniz.

Şubatta gezegeniniz Mars 5. evde yani aşk ve fiziksel zevkler için isteklisiniz.

Nisanda kızıl saçlı Koçlar'da iletişim ve ilişki sorunları olabilir, evliler eşleriyle, sevgililer sevgilileriyle ilişkilerinde daha özenli ve titiz olmalılar. Duygularınızı anlatmaya ihtiyacınız var. Erkekseniz tanışacağınız bir kadınla aranızda tıpkı masallardaki gibi ani bir aşk doğabilir fakat karşı cinse çabuk inanmamanız gerektiğini aklınızdan çıkartmamalısınız.

Mayısta aşkta küçük aldatmalar olabilir.


SAĞLIK:
Ocakta yüksek tansiyona, ateşlenmeye ve strese karşı hazırlıklı olunmalı. Ve ayın bir diğer önemli uyarısı zaman zaman tembellik olasılığı.

Şubatta oburluğa dikkat edin, daha zevkli giyinmeli ve güzel görünmelisiniz. Sağlık durumunuz iyi.

Mayısta psikolojik ve ruhsal gelişim konularına önem vermelisiniz.

Sağlığınız Aralıkta önemli olabilir. 6. evden geçecek olan Ay, sağlık konularını hassaslaştırıyor ve sabit bir sorun olabilir. Dış görünümünüze ve fiziğinize bu aralar, her zamankinden biraz daha fazla özen göstermelisiniz. Belki yepyeni bir saç modeli, belki son moda giysiler.
BOĞA ( 20 Nisan-19 Mayıs)

Beklediğiniz şans kapınızda

İŞ HAYATINIZ:
Ocakta olaylar üzerinize geliyor. Fakat aslında iyi idare ediyorsunuz. Konsantrasyonunuzu ve temponuzu bozmadan biraz daha direnin. Acelecisiniz, başkalarının paralarını rahat ve müsrifçe harcayabilirsiniz. Şansınız size yardımcıdır fakat spekülasyon ve borsa oyunlarda kaybedebilirsiniz.

Şubatta sosyal statünüzde düşüş olması riskiyle karşı karşıya kaldığınızı hissediyorsunuz. Tutulup kalmak yerine düşünerek hareket etmeyi denerseniz, kaybettiğinizi düşündüğünüz itibarınızın ellerinizden kayıp gitmediğini fark edeceksiniz.

Martta yaratıcılık ve stres, zihninizde dengeli şekilde güçlenmiş durumda.

Mayısta kendinizi beğenmiş tavırlardan vazgeçmelisiniz.

Ekimde hayatınıza maddi, manevi dengeler kazandırmaya uygun bir dönemdesiniz. Uzun zamandır istediğiniz bir şansa ulaşma fırsatı yakalayacaksınız. Gereken enerjiyi bulmak için hayatınızda biraz yer açmanız gerekecek. Bozuk giden işleriniz varsa bu ay onların düzeldiklerini görmeniz olasıdır.


AŞK HAYATINIZ:
Ocakta ercihlerinizi gözden geçirin. Uzun süredir düşman veya belki de rakip bellediğiniz birisinden göreceğiniz şaşırtıcı jest ve anlayış, sizi mutlu edecek.

Şubatta basit şeylerden tatmin olmanız oldukça zordur, bazen aşağılık kompleksi duyabilirsiniz ya da duygularınızı kontrol edememeniz sizi zor durumlara düşürebilir.

Nisanda yalnız olmanızda fayda var.

Mayısta karşı cinsten biri size yaklaşmak istiyor fakat fazla cesareti yok. Kadınsanız, karşı cins ilişkilerinde tereddütlerinizi bir kenara bırakıp, sizin harakete geçmeniz gerekiyor.

Temmuzda sevgilinizi aldatma istekleri duyabilir ya da onu aşırı kıskanabilirsiniz. Çevrenize yabancılaşabilir, bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Bazı sert ve ani meyilleriniz olabilir. Bu etkiler, sizde olmadık maceralar yaşamak şeklinde ortaya çıkabilir.

Eylülde karşı cins ilişkileriyle ilgili bir üzüntü yaşayabilirsiniz. Hayalci yapıdasınız. Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz.

Kasımda sevdiğinizle daha rahat itetişim kurabileceksiniz. Beraber çok mutlu anlar paylaşabilirsiniz.

Aralıkta süregelen bir ilişkiniz ya da evliliğiniz bile olsa, başka birisine kafanızın takılması mümkündür.


SAĞLIK:
[b]Temmuz ayındaki Mars-Uranüs transiti sizin için özellikle sinirsel anlamda ya da psikolojik çizgide önemli olabilir. Yoğun streslerden kaçınmaya çalışın.İKİZLER (20 Mayıs-20 Haziran)

Değişiklikler yapmak zorunda

İŞ HAYATINIZ:
Ocakta değişik fikirler ve düşünceler sizi etkileyebilir. Hatta kendi fikirlerinizi başkalarına aktarmak isteyebilirsiniz.

Şubatta eğer birilerine borç vermişseniz bu borçları geri almakta güçlük çekebilir bu nedenle parasız kalabilirsiniz.

2-6 Nisan arasındaki Mars-Merkür transitinde, zekanız her zamankinden daha canlı ve uyanık, ruhsal enerjiniz güçlü, planlarınızı gerçekleştirebilecek enerjiye sahipsiniz. Keskin zekası ve dili olan kimselerden acımasız eleştiriler alabilirsiniz.

Haziranda para alanlarında dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar olabilir. Önemli bir karar vermek durumunda kalmanız ya da bir sınavdan geçmeniz olasıdır. Eskiden yatırımını yaptığınız bir şeylerin karşılığını görebilirsiniz.

Temmuzda Venüs ile Satürn arasındaki ilişkide, gösterdiğiniz fedakarlıklar değerli fırsatlara dönüşebilir. Yaşlı ve tecrübelilerden gelen fırsatlar olacaktır.

Ağustosta şansınızın da desteği ile işlerinizin pekişmesi ve bunun yanında maddi konularda da yeni gelişmelerin olması sizi oldukça sevindirecektir. Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız oldukça yüksek olacaktır. Sorumluluk hissinizin de artması mümkün.

Eylülde yeni tanışmalar ve gelişmeler sizin için doğal olacak. Bir yakınınızın çevrede dolaşan sözleri taşıması canınızı sıkabilir.


AŞK HAYATINIZ:
Ocakta sevdiğiniz kimsenin yapacağı hoş sürpriz ilişkiniz açısından oldukça verimli olacaktır. Birbirinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız. Ama aşk hayatınız biraz durulabilir. Aşk hayatınız, eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa, çeşitli flörtlerle dolu olacaktır.

Şubatta kuraldışı aşk ilişkilerine girmeye meyillisiniz. Çevrede baştan çıkartıcı kimseler bulunabilir. Şubatta hislerinize bağlı olarak davranmanız olasıdır.

Nisanda duygusal ilişkileriniz veya evliliğiniz de, bir yalanın ortaya çıkması yüzünden bozulabilir.

Mayısta karşı cinsle yeni gelişen bir arkadaşlığınız varsa, bu arkadaşlık bu dönem yoğun ve ciddi bir hale gelebilir.

Temmuzda sevdiğinizle birlikte ani ve önemli karar alacak, degişiklikleri yapacak ve bu yeni kararlarınızı uygulamak isteyeceksiniz. İkinizin de beklentileri oldukça fazla.


SAĞLIK:
Ocakta ruhsal sağlığınız gerçekten dingin bir durumda. Bu durumdan yararlanarak bir konuda sezgilerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

14-28 Mart arasındaki Mars-Uranüs transitinde, sinirlilik ve iç huzursuzluğu görülebilir, ruhsal gerginlikleri atlatma isteğiniz, sizi sınırlamalardan kurtarabilir, sinirlerinize hakim olamayabilirsiniz. Kaza ve yaralanmalara eğilimlisiniz.

Mayısta sağlık olarak hassas durumdasınız. Ani değişiklikler yaşamak zorunda da kalabilirsiniz.

Ağustosta oldukça sağlıklısınız.

Aralıkta kişisel arzularınızın birden artması, gerçekleşmesi zor isteklerde bulunmanıza neden olabilir. Bu tür gereksiz huzursuzluklara karşı önlem almalısınız. Bunların dışında rahatlık duygusunaYENGEÇ ( 21 Haziran-21 Temmuz)

Eylül ayında planlarınızın ilk adımı gerçekleşebilir


İŞ HAYATINIZ:
Ocakta maddi ve manevi açıdan elinizdeki değerlerle yetinememeniz, yeniliklere ve yeni ilişkilere sürüklenmenize sebep olacak. Ayrıca bunun yanında maddi hırsınız da oldukça yoğun görülüyor.

Şubatta acelecilik ve kişilere karşı önyargılı davranışlarınız, sorunların ana kaynağı olacaktır.

Martta doğabilecek bir tartışmayı yumuşak bir konuşma havasına sokabilirseniz, beklenmedik bir şekilde onun güvenini dahi kazanabilirsiniz.

Nisanda beraber çalıştığınız kimselerden, yapabileceklerinin üstünde bazı isteklerde bulunmanız sorunlara neden olacaktır.

Mayısta iş hayatınızda çevreden gelen baskılarla kıstırıldığınızı hissedebilirsiniz. Bu daha çok iş çevreniz tarafından gelecektir. Mars, Jüpiter ve Uranüs'le iyi konumda, olayların içinden kolaylıkla çıkabilirsiniz.

Haziranda şansınız yanınızda olacak.

Ağustosta aşırı hassas davranmanız, çözümleri geciktirebilir.

Eylülde belki de planlarınızın ilk adımını gerçekleştiriyorsunuz.

AŞK HAYATINIZ:
Ocakta olaylar, sizin kontrolünüzden çıkıyor fakat sizin yerinize olayları ele alacak bir yakınınız çıkacaktır. Ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor.

Şubatta eğer siz bir kadınsanız çevrenizde dolaşan ve yeni tanıdığınız erkeklere fazla güvenmemeniz gerekiyor. Zaten yakında onun gerçek yüzünü göreceksiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olası.

Nisanda yeni tanışacağınız kişiler konusunda dikkatli olup, iyi düşünmelisiniz.

Temmuzda ihtiraslı ve enerji dolusunuz.

Ekimde aşkta ilham gücünüz yüksek olacak. Sosyal paylaşımlarda ve eylemlerde onunla beraber hareketli olacak ve yaşamı daha farklı yaşayacaksınız. Kalbiniz boşsa, ne olursa olsun bu ay için ciddi ilişkilerden uzak durun.

Kasımda eğer yalnızsanız şansınızın daha az olduğunu bilmelisiniz. Eşinizi kıskandırmamaya gayret edin.

Aralık ayı sevdiğinizle aranızda sorun olduğunu zannettiğiniz şeyleri halletmenin zamanıdır.

SAĞLIK:
Geçen günlerin yorgunluğunu üzerinizde hissedeceksiniz. Bedensel açıdan ise daha sakin bir döneme giriyorsunuz.

Haziranda psikolojik yorgunluklarınız olabilir. Temmuzda eklemlerinizde çıkabilecek ağrılarla karşılaşabilirsiniz.

Ağustosta ayrıntıları aklınızda tutmaktan hoşlanmayacaksınız ama mizah duygunuz mükemmel. Güzel ve estetik olan her şey ilginizi çekecek.ASLAN (22 Temmuz-22 Ağustos)

Yanlış anlamalara karşı dikkatli olun

İŞ HAYATINIZ:

Ocakta Satürn/Neptün karşıtlığında, tehlikeli düşünceler üretebilir ve soğuk sosyal davranışlar gösterirsiniz. Hilelerle karşılaşmanız, paranoyaya ve hayal kırıklığına uğrama ihtimali fazladır.

Şubatta mesleki alandaki çalışmalarınızda daha gerçekçi bir tutum izlemeniz, başarılı girişimlerde bulunmanızı sağlayacaktır. Kariyeriniz açısından olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

Martta hayattaki hedefleriniz doğrultusunda bazı atılımlarda bulunabilirsiniz; ki bunlar istediginiz şekilde gelişecektir. Buna karşın kendinizi toparlamanız ve iş hayatınızdaki olumsuzlukları halletmeniz gerekecek. Bunun için de, işe hoşlanmadığınız kimselerle aranızı düzeltmekle başlamanız yararınıza olacaktır. Bu konuda aile içinden birisinin desteğini de göreceksiniz.

Haziranda çevrenizdeki insanları sevmeseniz bile, onlarla iş yapmanız gerektiğini kabul etmenizde fayda var.

Temmuzda Mars/Satürn birleşimi ve Neptün karşıtlığında otorite tarafından, yapmak istedikleriniz ile yapmaya zorlandığınız şeyler arasında anlaşmazlıklar olabilir.

Ağustosta ek kazanç sağlayabileceginiz işler gündeme gelebilir.

Eylülde kendinize ve gücünüze olan inancınızı kesinlikle yitirmemeli ve bir şeyler yapmak istediğiniz zaman bunu tekrarlamalısınız.

Ekimde mesleki ihmalkarlığınız maddi kayıplara neden olabilir.

Aralıkta maddi açıdan önemli bir sorununuz yok.

AŞK HAYATINIZ:
Ocakta duygusal ilişkinizde yenilikler ve romantizmin yaratacağı tazeliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın yanında kendinizi mutlu hissettiğiniz sürece aranızdaki aşk son derece iyi bir şekilde gelişebilir. Kalbiniz sahipli değilse, Aslanlar'la karşılaştığınızda onların üzerinde olumlu etkiler bırakacakasınız.

Nisanda sevdiğiniz kimse ile sık sık birlikte olabilecek ve güzel anılar yaşayabileceksiniz. Fakat çevreniz ile olan ilişkilerinizin olumsuzluğu, özel ilişkinizi de etkileyecektir.

Mayısta eğer serbestseniz, geniş bir ilişki çerçevesinde devamlı uyarıcı ilişkiler arayacaksınız, örneğin bir Yay size uyabilir.

Temmuzda sevdiğinizle birlikteyken kafanızı kurcalayan soruların etkisi altında kalarak davranış biçiminizi değiştirebilir ve soğuk bir ortam yaratabilirsiniz. Ancak bu durum onun sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Böyle bir uzaklık sizi derinden etkileyebilir.

Eylülde eğer siz bir erkekseniz bu dönem hava grubu bir kadınla yeni başlayan bir ilişkiniz oldukça uyumsuz hale girebilir. Karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlamanız ve bile bile tersleşmeniz olasıdır. Gerçi ilişkinizin büyük bir kavgayla noktalanması fazla olası değildir fakat devamlı olarak artan bir asabi gerginlik içinde olabilirsiniz.

Kasımda yakınlık içinde bulunduğunuz insanı küçük görmeye başlamanız olasıdır. Bu klasik bir astro etkidir ama size aynı sorunu tekrarlatabilir.

Aralıkta girilmemesi gereken ilişkilere girme eğilimlerinde olmanız ve ani kararlarla, maceralara atılmanız olasıdır.

SAĞLIK:
Martta sağlık açısıdan da temkinli olmanız gerekiyor. Umulmadık ve ani gelişebilecek rahatsızlıklara karşı açık olacaksınız.

Nisanda dikkatsiz davranışlarınız küçük de olsa kazalara neden olabilir. Kesik ve yaralara dikkat etmelisiniz.

Temmuzda bulaşıcı rahatsızlıklara karşı zayıfsınız. Alkole ve uyuşturucu maddelere karşı dikkatli olmalısınız.BAŞAK (23 Ağustos-21 Eylül)

14 Mart'ta önemli bir karar almaktan kaçının

İŞ HAYATINIZ:
Ocakta maddi açıdan yargılarınızın zayıf olacağı bir dönemdesiniz. Çeşitli hatalar yapmanız ve sonucunda kayıplara uğramanız mümkün olabilir.

Şubatta para ve iş olarak herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sık sık gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz. Koşulları değerlendirmenin size büyük yararı olacaktır.

14 Mart'taki Ay tutulmasını aklınızda tutun ve o dönem hatta ertesi dönem önemli kararlar almamaya çalışın, her konuda yanılabilir, yanlış yargılara varabilir veya aldatılabilirsiniz.

Nisanda uzun zaman önce yapmaya başladığınız çalışmaları bir kez daha gözden geçirmekte yarar var. Kar ve zarar gibi somut durumları gözden geçirdikten sonra kazancınızı artırmanın koşullarını araştırabilirsiniz.

Mayısta yeni kimselerle tanışabilir ve bulunduğunuz ortamda son derece güzel vakit geçirebilirsiniz.

Haziranda eski bir dostunuzla buluşmanız mümkün.

22 Eylül gününde parçalı Güneş tutulumu burcunuzda gerçekleşecek. Uzun yolculuklar yapmaktan kaçının.


AŞK HAYATINIZ:
Ocakta cazibenizi ve çekiciliğinizi kullanarak yeni bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız birisi ile bu dönemde yakınlaşabilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz.

Martta eğer evli bir insansanız eşinizle bazı sorunlarınız olabilir. Alıngan ve huysuz olmamaya gayret etmelisiniz.

Nisanda duygusal ilişkilerinizde de inişli çıkışlı birtakım gelişmeler sizi bekliyor.

Mayısta duygusal konularda dikkatli olmalısınız. Özellikle yalnız bir insansanız yeni bir ilişkiye girmeden önce duygularınızdan emin olmalısınız.

Haziranda duygusal zenginliğiniz sosyal ilişkilerinizde bazı olumsuzluklara sebep olabilir. Kasımda duygusal ilişkilerinizin fazla üzerine gitmemelisiniz.


SAĞLIK:
Temmuz ayında alkollü içeceklere karşı, her zamankinden daha fazla düşkün olabilirsiniz. Aman aşırıya kaçmayın.

Kasım ayında ise beslenmenize özen göstermenizde fayda var. Çünkü kilo ve kolestrol sorunları yaşayabilirsiniz.TERAZİ (22 Eylül-22 Ekim)

Dargınlıklar artık sona eriyor


İŞ HAYATINIZ:
Ocakta dikkat edeceğiniz tek şey, şımarmamak ve ayaklarınızı yere sağlam basmaktır. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız. Dikkatli olmalı, ani kararlardan kaçınmalısınız.

Nisanda özellikle insanlar hakkında olumsuz kararlar vermeden önce bir süre düşünmeniz iyi olur. Uzak bir yerden can sıkıcı haberler alabilirsiniz.

Mayısta Venüs 12. evde, ulaşım ve iletişim konularında da aynı derecede şanssızsınız. Dargın olduğunuz ya da aranızda soğukluk olan kimselerle barışmaya veya aranızdaki ilişkiyi tekrar ılımlı hale getirmeye uygunsunuz.

Haziranda önümüzdeki günler için plan yapmayı bırakıp, dönemi yaşamaya çalışmanız ve biraz da çevrenizdekilerin isteklerine uymanız iyi olacaktır. Kredi kartı ve benzeri şeylere güvenmemeniz gereken bir dönemdesiniz.

Eylülde arzularınıza kavuşabilmeniz için bir süre daha bekleyin.

23 Ekim-2 Kasım arasındaki Merkür-Jüpiter transitinde, acele işler veya tanışmalar yaşanabilir. Ama bu açı aynı zamanda da güvensizliğin ve abartıların da habercisi olabilir. Kasımda başkalarının etkisi altında kalarak herhangi bir karar vermekten de kaçınmalısınız.

AŞK HAYATINIZ:
Ocakta ani patlamalar, yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir. Yeni beraberlikler için uzun zaman emek harcayarak oluşturduğunuz yapıları yıkmamaya özen göstermelisiniz. Bu ay ayrıca karşı cinsle yeni arkadaşlıklar kurmaya da açıksınız.

Martta beraberliklerinizde gerginlikler gündeme gelebilir. Bu durum değişiklik yapmak isteğinizden kaynaklanabileceği gibi kıskançlık ve kavgaya neden olabilir. Eşiniz veya sevgilinizle aranızda çıkabilecek sürtüşmelerde, çözümsüz olduğunu düşündüğünüz bir noktaya varacak olursanız zorunlu kopuşlar olabilir.

Nisanda çevrenizdeki kadınların bazı ters davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz sizden olmadık bir şey isteyebilir. Yalnız başınıza sokakta bulunmaktan da kaçınmalısınız olmadık tacizlerle karşılaşmanız olasıdır.

Mayısta eski aşklardan kaçmanız ve ne olursa olsun ilişkinizi canlandırmaktan uzak durmanız gerekir.

Haziranda biraz hayal kurun.

Ekimde duygusal hayatınızda yeniliklere açıksınız. Yalnızsanız önemli teklifler alabilirsiniz fakat bunları düşünmeden kabul ederseniz size bazı sıkıntılar da getirebilirler. Önce karşınızdaki kimseyi tam olarak tanımalısınız.

Aralıkta gerçekçi ve mantıklı kararlarınız sevdiğiniz tarafından yanlış anlaşılacaktır, önemli kararları ertelemeli doğru zamanı beklemelisiniz. Karar verirken aceleci olacağınızı unutmayın.

SAĞLIK:
Ocakta fiziksel olarak güçlü ve haraketlisiniz. Hemen hemen her durumda çok fazla aceleci davranabilir ve bu aceleciliğinizle olmadık sakarlıklara sebep olabilirsiniz.

Martta fiziksel olarak kendinizi dinç hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz ve hareketsiz kalmak sıkıntı verebilir.

Temmuzda başlayabilecek bir hastalıktan kurtulabilmeniz, normalden çok daha uzun zaman gerektirebilir.AKREP (23 Ekim-21 Kasım)

Bir tanışmadan çok olumlu sonuçlar çıkacak

İŞ HAYATINIZ:
Ocakta maddi ve manevi olarak tatminkar sonuçlara ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Çok detaylı düşünmediğiniz takdirde hatalı kararlar verebilirsiniz.

Şubatta Ay'ın yaptığı ters etkiler evlilikle ilgili sorunlar getirebilir.

Martta her konuda başlangıç noktalarında zorlamalar olacak fakat sonra işler iyi gelişecek.

Nisanda elinize bir miktar para geçebilir.

Mayısta acele etmeniz gereken bir durum yok ve sakin davransanız da bir şeyi kaçıracak değilsiniz. Bu yüzden kendinizi frenlemeli ve soğukkanlı düşünmelisiniz.

Haziranda kârlı zannettiğiniz şeylere para yatırmak için harakete geçmeniz hatalı olur.

Eylülde duygusal olayları değerlendirirken yanılabilirsiniz.

Ekimde sözlerinize dikkat etmezseniz sonradan pişman olabileceğiniz kayıplarınız olabilir. Bir tanışmadan çok uyumlu sonuçlar çıkacak ve söz konusu kimseyle pek çok ortak nokta bulacaksınız.


AŞK HAYATINIZ:
Kendinizi anlatmada başarılı olduğunuz söylenemez. Siz daha söylemeden sizi anlayacak birisi yanınızda olmayabilir ve bu da çok normal. Bu tip biriyle birlikteyseniz şanslı olduğunuzu unutmayın.

Şubatta Ay'ın yaptığı ters etkiler evlilikle ilgili sorunlar getirebilir.

Martta eşiniz veya sevgilinizle ilgili sorunlu bir konu çözüme ulaşacak.

Ağustosta duygusal ilişkilerinizde egoistleşme, sadece kendinizi düşünme eğilimindesiniz.

21 Aralık'tan sonra daha rahat ilişkiler kurabileceksiniz.


SAĞLIK:

Jüpiter, Ocakta Satürn ve Neptün'le iyi konumda olmadığından aşırı duygusallıklardan kaçının.

Martta dış görünümünüze önem verin.

Jüpiter Mayısta 8. evde. Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz. En azından fiziksel olarak belli bir gevşekliğe ulaşmalısınız.

Temmuzda sağlığınızla ilgili bazı küçük problemleriniz olabilir.

Eylülde fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. İstirahat düzeninizi korumanız ve düzenli beslenmeye dikkat etmeniz gerekiyor.YAY (22 Kasım-20 Aralık)

İşinizi şansa bırakmayın riskleri mutlaka hesaplayın

İŞ HAYATINIZ:
Kararsız ve dağınık yapıdasınız. Herhangi bir konuda karar vermeniz gerektiğinde dikkatli düşünmelisiniz. Gerçekler ve dürüstlük sizin için önemli olacak. Kendi yargılarınıza güvenmelisiniz.

Martta Pluto 11. evde. Bir süreden beri başlamayı bir türlü göze alamadığınız bir iş varsa ona başlamanızın zamanı artık gelmiştir.

Nisanda karışık düşünceler işlerinizi engelleyebilir. Dikkatli olmalısınız. Şüpheciliğinizi en aza indirgemezseniz planlarınızın bozulması veya ertelenmesi olası.

Mayısta hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri hesaplayın ancak o zaman başarılı ya da avantajlı olabilirsiniz. İş yerinizde sizden kaynaklanmayan ama sizi de etkileyen bir huzursuzlukla karşılaşabilirsiniz.

29 Aralık'taki Pluto/Galaktik Merkez buluşumu son derece önemli... Bu nedenle, bu yıl tüm yaşamınızı değiştirebilir.

AŞK HAYATINIZ:
Ocakta kısa süreli fakat heyecanlı aşk ilişkilerine meyillisiniz.

Martta uyumlu olmaya verdiğiniz önem, sorunlardan uzak kalmanızı sağlayabilir.

Nisanda sezgilerinizin öne çıkması size bazı avantajlar sağlayabilir. Ama bunları doğru zamanlama ile kullanabilmeniz bu dönem için zor.

Mayısta tereddütte kaldığınız bir konuda heyecan verici gelişmeler olabilir. Bugünlerde yeni teşebbüslerden kaçınmanız gerekir.

Haziranda aşk anlayışınızda yükselme var. Uzun zamandan beri haber alamadığınız eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir.

Temmuzda fiziksel enerjiniz artınca duygusal istekler harekete geçiyor.

Ağustosta beğendiğiniz biri varsa sonuca ulaşabilir. Hatta o kişiyle uzun sürecek bir beraberliğin ilk adımlarını atabilirsiniz.

Eylülde Pluto 5. evde ters harekete geçiyor. İlişkileri daha fazla ilerletmek için çevredeki insanları ustaca kullanmak zorundasınız.

Ekimde kıskanç olmayın. Kontrolü elde tutmak istiyorsunuz ama inadına ilişkilerinizde sert ve katı kurallar, yöntemler uyguluyorsunuz.

Kasımda beklenmedik gelişmelere açıksınız. Şayet yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz hiç hesapta olmayan birisi aklınızı çelebilir.


SAĞLIK:
Nisanda bitkinlikler duymanız olasıdır.

Mayısta aile büyükleriniz arasında hastalık ya da herhangi bir sıkıntı verici durum olabilir.

Kasımda üzerinizde olabilecek uyuşukluk hali sizi rahatsız edecektir. Bunun sebebi geçici bir tembellik isteği gibi görünse bile aslında fiziksel bazı rahatsızlıklarınız olabilir.OĞLAK ( 21 Aralık-21 Ocak)

Mayısta bütçeye dikkat

İŞ HAYATINIZ:
Ocakta çıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz. Harcamalarınızın karşılığını istediğiniz şekilde göreceksiniz.

Şubatta genel olarak gergin bir yapı içine girebilirsiniz. Sadece zekânız sayesinde olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

Nisanda atacağınız her adımı iyi hesaplamalı, baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. O zaman hata yapma oranını azaltacaksınız.

Mayısta fikir ayrılıklarının oluşturacağı çatışmaları fazla büyütmemeniz gerekiyor. Bu arada maddi konulardaki yargılarınızın zayıf olması mümkündür.

Haziranda bilinçli bir şekilde hedeflerinizi takip ettiğinizde başarı oranınızın artığı sizi de şaşırtabilir.

Temmuzda bütçenizi kontrolden geçirmeden alışverişlerinizi yapmamalısınız.

Ağustosta dostluğuna güvendiğiniz kişilerle bir arada olmaya çalışmalı ve tartışma ortamlarından uzak kalmalısınız.

Ekimde size değer verdiğini zannettiğiniz bir erkeğin aslında sizi hiç de ciddiye almadığını öğrenerek sinirlenmeniz de olasıdır.

Aralıkta özellikle zekâsı kıt kimselerle kontak kurmaktan kaçınmalısınız aksi takdirde sadece kendinizi yormuş olursunuz.


AŞK HAYATINIZ:
Ocakta bozuk giden ilişkinizi düzelmek için harekete geçmelisiniz. Duygusal açıdan Oğlak erkekleri daha şanslı bir ay geçirebilirler.

Şubatta çevrenizin iyi duygularını ve dikkatini cezbedersiniz. Gösterdiğiniz fedakârlıklar iyi fırsatlara dönüşebilir.

Martta eski ateşler canlanabilir veya akla gelebilir tabii eğer ortada ateşli bir aşk varsa... Öte yandan aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler olabilir. Evliyseniz, ailenize karşı olan tutumlarınızda olumlu değişiklikler görülebilir.

Mayısta birlikte olduğunuz kimsenin ailevi sorunları yüzünden moralinizin bozulacak.

Ağustosta duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle, yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız. Bu ara evden kısa bir ayrılık var.

Eylülde çocukça davranışlarda bulunmaz veya engellerseniz, tatsızlıkları önleyebilirsiniz. Kalbiniz boşsa, kasımda yeni bir ilişkiyi gündeme getirin. Ancak sadece duygularınızla hareket etmeyin.

SAĞLIK:
Hazirandan sonra sinirli ve saldırgan hareketlerden vazgeçmeye bakın. Çünkü heyecanlı oluşunuz, duygusal reflekslerinizi kontrol edememenize sebep olabilir.

Ekimde eğer siz bir erkekseniz fiziksel olarak, burcunuzun kadınlarından daha tembel ve bitkin olmanız mümkündür. Siz bir kadınsanız fiziksel olarak fena sayılmazsınız fakat psikolojik gerilimleriniz olabilir.

Kasımda kendinizi yormamaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde aşırı hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz.KOVA (22 Ocak-19 Şubat)

Aradığınız eşi ağustos ayında bulacaksınız


İŞ HAYATINIZ:
Ocakta daha gerçekçi ve dengelisiniz. Öğreneceğiniz bazı şeyler sizi sevindirebilir. Sevmediğiniz birisinin kötü bir durumda olduğu haberini de alabilirsiniz.

Şubatta yakınlarınızın tavsiyelerini yabana atmayın. Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz.

Martta çalışkanlığınız ve kendinize hakim tutumunuzla pek çok şeyi halledebilir ama bazı engeller zaafa düşme tehlikesini getiriyor.

Nisanda yakın olduğunuz bazı kimselerden bir şeyler saklamanız mümkün.

Mayısta kimsenin etkisinde kalmadan, mantığınızdan çok duygularınıza güvenerek kararınızı, içinizden geldiği gibi vermeniz gerekiyor.

Haziranda uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harakete geçebilirsiniz.

Temmuz ayı, sizin için yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma ayı olabilir.

Ağustosta yatırım amaçlı bir girişiminiz nedeniyle oldukça büyük paralar kaybedebilirsiniz.

Ekimde fazla kendinize güvenmeyin. En güvendiğiniz durumlarda bile tökezleyebilirsiniz.

Kasımda ayrıntıları takip etmekte zorlanabilirsiniz.

Aralıkta maddi konularda hesapsız davranmayın.


AŞK HAYATINIZ:
Şubatta ilişkilerinizde, anlamsız detaylara girebilir veya önemli detayları önemsemeyebilirsiniz.

Martta duygusal ilişkilerinizde de yatırımlarınızın karşılığını alacaksınız.

Nisanda kararsızlık nedir bilmiyorsunuz, ne istediğini bilen bir yapıda bitmez tükenmez bir enerjiyle etkinliklerde bulunacaksınız.

Mayısta süregelen bir ilişkinizi mutlu bir sonuçla noktalamak isteyebilirsiniz.

Haziranda aşkta dikkafalı davranışlarınız yüzünden sürtüşmelere girebilirsiniz ama temmuzda yeni gelişmeler olacak.

Ağustosta hiç ilgisi olmayan bir yer ve zamanda aniden aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

Eylülde hangi cinsiyetten olursanız olun, iki farklı konuda tereddütte kalabilirsiniz.

SAĞLIK:
11-14 Mart arasındaki Venüs-Merkür transiti sağlığınız çok önemli olmasa da bozulabilir.

Kasımda üzerinizde olan ve bu aya kadar zaman zaman ortaya çıkan baş ağrısı, sinir bozukluğu, uyku düzensizliği gibi rahatsızlıkların son günlerini yaşıyorsunuz.BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Aranızdaki buzlar aralıkta eriyecek

İŞ HAYATINIZ:

Ocak ayında hayat görüşünüzde değişmeler olabilir. Sakin günler geçirmeye hazırlanın. Fakat gelişmeler sizi haraketlendirecektir. Kalabalık ortamlarda bulunmanız ve dinlenme fırsatı bulamamanız olasıdır.

Şubatta durmadan engeller çıkan ve sizi bezdiren bir konu bu ay çözülebilir. Ailenizle ilgili bazı masraflar yapmanız gerekebilir bu ay para açısından tedarikli olmalısınız. Bu dönemde hayallerniz ve fantezileriniz oldukça yoğun olacak.

Martta insanlara fazla iyimser ve samimi davranmaktan vazgeçmelisiniz.

Nisanda tecrübeli olmadığınız konularda şanslı değilsiniz. Şans oyunları ve benzeri şeylerde ise şansınız açık.

Haziranda olayları takip etmeyi ve ilerisi için hazır olmayı ihmal etmemelisiniz. İlişkilerinizin sağlığı açısından daha kararlı tutumlara girmenizde fayda var.

Temmuzda kendinizi denetlemenin yararı olacaktır.

Ağustosta kim ne düşünürse düşünsün aldırmayın. Olayları farklı kişilerden soruşturup, ona göre karar vermelisiniz.

Eylülde tembelliğinizi yendiğiniz takdirde çok şey başarabilirsiniz. Uzun zamandan beri sanki batağa saplanmış işleriniz birdenbire yürümeye başlayabilir.

Ekimde kararsız davranmayıp, her şeye hazır ve hakim olduğunuzu karşınızdaki kimselere hissetirmelisiniz.

Aralıkta daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sokmamaya dikkat ederseniz imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz.


AŞK HAYATINIZ:
Ocakta duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. İşleriniz ya da başka nedenlerden dolayı kısa bir zaman ayrı kalabilirsiniz.

Şubatta eğer yalnız bir insansanız karşı cinsle aranızda karşılıklı bir çekim olabilir.

Martta bazı başarısızlıklar yaşayabilirsniz. Ama enerjinizi kamçılayacak gücü bulacaksınız. 7 Mart'taki Ay Tutulması, sizi çok romantik, seksi ve dayanılmaz yapacaktır ama önemli kararlardan sakının.

Nisanda Ay sizi engelleyebilir.

Mayısta sevgilinizle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Yumuşak başlı davranırsanız işiniz kolaylaşacaktır.

Temmuzda dışarıdan bakınca uygunsuz gibi görünse bile çok güzel bir duygusal ilişkiye başlayabilirsiniz. Özel hayatınız hakkında gevezelik etmeseniz iyi olur.

Ağustosta kendinizi fazla sıkmayın ve olayları gözünüzde büyütmeyin.

Ekimde duygusal ilişkiniz bitti bitecek derken karşı tarafın özverili tutumuyla düzeliyor.

Kasımda desteğe ihtiyacınız varken bazı olaylar sizi üzebilir, ama bunları düşünmeyin. Eğer evliyseniz, aralıkta eşinizle aranızdaki buzlar eriyecek.

SAĞLIK:
Ocakta nedeni olmayan sinir gerilimleriniz olabilir. Fiziksel enerjiniz yüksek olmakla beraber zaman zaman, çabuk geçen bitkinlikler duymanız olasıdır.

Ekimde sizin için en kötü şey tembellik ve haraketsizliktir.

Aralıkta çevrenizde bazı kazalar ya da çeşitli aksilikler olabilir. Etkisinde kalmamaya gayret etmelisiniz.

_________________
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
abuzer_karpuzyer
Turk Board Müptelası


Kayıt: 21.06.2005
Üye No: 15,447
Şehir: Melekler Şehri
Gizli
Tarih: 31 Ocak 2006, 11:04 Tek mesaj gösterimi2

teşekkürler Butterflyy
_________________
__________________
|^^^^^^^^^^^^^^|
|_abuzer-karpuzyer__|''|";, ___
|____...______=====|'|__|..., ]
"(@ )'(@ )***|(@ )(@ )*****(@ )
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
KrizanteM
H ü z ü n b a z
Admin


Kayıt: 16.11.2005
Üye No: 36,755
Offline
Tarih: 31 Ocak 2006, 13:49 Tek mesaj gösterimi3

çok iyi oldu bu yaaaaa..
iyiki yapmışın,ellerine sağlık..
_________________Bazen ben kelimeleri değiştiriyorum yazı oluyor, bazen kelimeler beni değiştiriyor, yazık oluyor..


 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
OutlookBJKKayıt: 01.02.2006
Üye No: 47,528
Offline
Tarih: 16 Şubat 2006, 13:24 Tek mesaj gösterimi4

Teşekkürler, Hakkımızda hangisi hayırlıysa öyle olsun.
_________________
..Artık yokum, Kendinize iyi bakın. Allah'a emanet olun..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz