kan damlıyor yüreğime

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
yuxexes20

Üye No: 11,123

Tarih: 22 Aralık 2005, 21:59 Tek mesaj gösterimi1

Merhaba! diyorum ama sesim titriyor içim burkuluyor. kan damlıyor yüreğime. deli bir kedi yapışmış yüreğime öyle derinden geçirmiş ki tırnaklarını vahşice tırmalıyor, sancının her arttığı uçurum saatlerde yüreğimden bir şeyler ölüme biraz daha yaklaştırıyor beni...kimse bilemez ve anlayamaz... yaram derin kapanmaz...

Öyle uçurum kenarı saatlerdeyim ki kelimeleri yazan içimdeki fırtınaları anlatan ben değilim. göz pınarlarımdan akıp,yanaklarımda izler ve kanallar açarak akışıyla geçtiği her noktacığı bir sığır çobanı edasıyla dağlayan göz yaşlarım...şu lanet makinenin tuşlarına kan olup damlıyor da dinmiyor acım katlanıyor, kabarıyor dinmiyor azalmıyor acım...

Az önce dışarı çıkıp dolaştım...gece uyku tutmayacağı için yalnızlığıma yoldaş sigaramı ve içkimi almaya çıktığımda...neyi fark ettim biliyor musun?ruhumla bedenim birlikte değiller...ayrılmışlar ayrı düşmüşler...kim bilir belki bugünden sonra hiç bir araya gelemezler yada gelmek istemezler...kim bilir...

Yalnızlığın ve ağlama nöbetlerinin beni çıldırtmasından korkuyorum...aklımın beni terk etmesinden ve delirmekten...aşkımın delirtmesinden...beynime isyan ediyorum nasıl böyle bir aşk yarattı diye sorguluyorum sürekli...mantığımı yitirdiğimi görüyorum ve ağlama nöbetlerim daha da uzuyor...uzuyorrr...uzuyorrrrrr...kan damlıyor gözlerimden.
.Günlerden hangi gün hangi çarşamba yada perşembe bilmiyorum.hoş bilsem ne değişecek ki!neyi değiştirebileceğim?O kadar acizim ki...kendimi ancak yalnızlıklarıma çekebiliyorum...

Gece, ışıl ışıldı gökyüzü. Önce her yıldıza senin adını verdim, yetmedi. Hiç biri senin gözlerin gibi değildi. Ben yalnız senin gözlerini yıldız bildim. Herkes altında sarhoş olacağı yıldızı ararken, ben senin gözlerinde bitirdim içki kadehlerini.

Konuk oldum uykularına, gördüğün her rüyanın içindeydim. Gördüğün denizmiydi ben o denizin martısıydım.Bir ormanda mı yürüyordun, en ulu ağacıydım. Sen bir dağın tepesinde görürken kendini , ben doruklarında beyazlığıydım. Sonsuz hasret ateşiydim ben her gece kapında yanan. Sen bile söndüremezsin beni. Çünkü hasretin sen varken bile dinmeyenindendi. Kolaydı sevmeler ben imkansızı seçdim. Ne kadar yakınsam o kadar uzaktın bana. Elimi uzatsam tutabilirdim ama bir o kadarda ulaşılmazdın. Kaçanlardan değildim ben, kaçmadım. Ne zaman vazgeçmeye kalsam yüreğim o kocaman haliyle dikildi karşıma. Ben yüreğimin sesini dinledim. Ve yüreğim aslında sendin.

Seninle konuşurken, gözlerine bakarken, hatta sen yanımda yokken, seni düşündüğümde bile gürül gürül bir ırmak akıyor yüreğimden.Her damlasında mutluluk ve heyecan taşıyan bir ırmak bu.Şu yalan dünyada ölüm kadar gerçeksin benim için.

Yaşamak kadar tutkulu.Pılımı pırtımı toplayıp acılardan, gideceğim tek adressin. Sen benim dönüşü olmayan yolumsun.Seni tanıdığımdan beri, tebessüm etmekle, içtenlikle gülmek arasındaki farkı anladım.Sen benim dudağımdaki gülücüksün.Gelmiş ve gelecek tüm sıkıntılara, dertlere attığım kahkahasın.

İkinci baharı yaşıyorum diyemem.Çünkü sen ilkbaharsın. Geç kalmış ilkbaharımsın. Senden önce sadece karakışlar vardı ömrümde. Kaybetmekten korktuğum tek hazinesin. Saklı kalmış mutluluğumsun

Eğer günün birinde beni istemezsen, sana gitme diyemem. Ama sunu bilmeni isterim bebeğim, giderken, özümü de beraberinde götüreceksin.Ruhundan arınmış bir beden bırakacaksın ardında.Sözlerimde hiçbir abartı yok sevdiğim. Sadece eksik var. Senin yüreğime yazdıklarının yanında, benim yazdıklarım hiçbir şey

Dil konuşmazken gözler nasıl anlatır ,sevgi nasıl yaşanır,ben onu öğrendim ,bir çok şeyi öğrendiğim gibi senin yanında....

Her sözcüğü denedim aslında seni anlatmak için. Her sözcüğün üzerinde durup bin kere düşündüm. Ya onlar anlatamadı seni ya sen onlara yetmedin. Sözcükler yetmedi ya, renklere sarıldım bende. Bir tek mavi anlattı seni. Maviye yakışan yalnız sendin. Ne kendimi sakladım ne de sözlerimi. Duygularım içtendi. Seni kendimi sever gibi sevdim. Tutkuyla bağlıydım sana ama sevdam senin tutsağın değildi. Ben özgürlüğüme düşkündüm ve özgürlüğümde sendin. Dinle ey yar, sana bağımlı olmadan büyüttüm ben bu sevdayı içimde. Sen olsanda büyümeye devam edecek olmasanda. Sevmişim bir kere seni kurtuluşun yok sevgimden. Seni özlemeyi en çok ben bilirim. Hiç yakınmadım seni özlemekten. Üsteklik kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dikilip dururken. Sana dokunamamak yüreğimi böyle acıtırken. Bil ki ben yüreğimi kanatan bu acıya inat dokunmadan tenine saatlerçe sevişebilirim seninle...

Seni İstiyorum sensiz kalmış hayallerime...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
_hazal_

Üye No: 31,076

Tarih: 22 Aralık 2005, 22:06 Tek mesaj gösterimi2

kelimelerin tıkandığını düşünürdüm aşkı tarif edemez diye,tek cümle derdim sevipte kavuşamamak aşktır,kelimeleri o kadar anlamlı bütün haline dizmişsin ki tebrik etmeden geçemedim

teşekkürler arkadaşım

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Callanarchy
anti flag - no wAr

Uzaklaştırıldı
Üye No: 28,574

Yasaklandım

Tarih: 22 Aralık 2005, 22:55 Tek mesaj gösterimi3

""Dinle ey yar, sana bağımlı olmadan büyüttüm ben bu sevdayı içimde. Sen olsanda büyümeye devam edecek olmasanda. Sevmişim bir kere seni kurtuluşun yok sevgimden. Seni özlemeyi en çok ben bilirim. Hiç yakınmadım seni özlemekten. Üsteklik kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dikilip dururken.""

Teşekkür ederim arkadaş...

Üzgünüm

Bu hayat yordu beni.
Emektar

Üye No: 11,370

Tarih: 22 Aralık 2005, 23:38 Tek mesaj gösterimi4

"Dil konuşmazken gözler nasıl anlatır ,sevgi nasıl yaşanır,ben onu öğrendim ,bir çok şeyi öğrendiğim gibi senin yanında.... "

Eline yüreğine sağlık...

Soysuz sopsuz bayraksızlar

Ülkemin askerinin polisinin şehit olmasına sebep olanlar da aynı acıları yaşasınlar.
İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Fatih307

Üye No: 32,194

Tarih: 23 Aralık 2005, 00:12 Tek mesaj gösterimi5

bazı anlarımız olurya kendimizi ifade edemediğimiz
içimizde bir çok şey vardır dişarıya haykırmak için
konuşmak isteriz boğazımız düğümlenir, boğuluruz
nedir bu içimizdeki sır
bu sırrı sen iyi çözümlemişsin yuxexes20
teşekkür ederim sana
tebrikler Elvis

thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 23 Aralık 2005, 00:44 Tek mesaj gösterimi6

eline saglik.. cok guzel.
izninle Yazım Çalışmaları'na tasiyorum..

yuxexes20

Üye No: 11,123

Tarih: 07 Haziran 2008, 18:40 Tek mesaj gösterimi7

Çok teşekkürler Arkadaşlar

It Has Been Said That Something As Small As The Flutter Of A Butterfly's Wing Can Ultimately Cause A Typhoon Holfway Around The World.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Scrat
Show Must Go On

Uzaklaştırıldı
Üye No: 99,069

Yasaklandım

Tarih: 07 Haziran 2008, 18:42 Tek mesaj gösterimi8

çok iyi. yüreğine sağlık

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz