macahel karadenizde saklı cennet

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
twester

Üye No: 419

Tarih: 13 Ocak 2013, 14:31 Tek mesaj gösterimi1

Artvin’in ilçesi Borçka’ya bağlı doğal güzelliklerini korumuş altı köyden oluşan yöreye Maçahel denmektedir.

Maçahel Ulaşım: Artvin’in ilçesi Borçka’ya bağlı, doğal güzelliklerini korumuş altı köyden oluşan yöre Maçahel olarak tabir edilmektedir. Camili Artvin ‘in Borçka ilçesinin kuzeydoğusunda Türkiye Gürcistan sınırında bulunuyor. Borçka’ya 45 km Artvin’e 75 km dir. Borçka Trabzon havaalanına 230, Erzurum Havaalanına 280 km mesafede bulunmaktadır. THY’nin Gürcistan ile yaptığı anlaşma sonucunda Batum iç hat ağına dahil edildi. THY yollarının uçakla önce İstanbul’dan Batum’a oradan da otobüsle Hopa’ya gidilebilir. vize ve çıkış harcı ödenmiyor ve nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Hopa’dan da Borçka’ya ve Camili’ye ulaşabilirsiniz. Borçka’dan Camili’ye köy minibüsleriyle ulaşmak mümkün. Beyazsu yaylası’na gitmek için ise yaylaya giden bir minibüsü yakalayacak yada birkaç kişi birleşerek bir minibüs kiralayacaksınız. Yol uzun ama sıkılayacağınızı zannetmiyorum. Harika doğanın içinde kayboluyorsunuz gibi oluyor. Bir tur katılmadıysanız bu güzergahlardan birini kullanabilirsiniz. Biyotematur Maçahel ve Batum’a uğrayan turlar düzenleniyor.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
beni benimlebir

Üye No: 200,633

Tarih: 18 Temmuz 2015, 06:29 Tek mesaj gösterimi2

Teşekkürler. Emeğine sağlık. Bay Bay
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz