Öz babasıyla evlendi

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
MichaeL
F E N E R B A H Ç E
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 118,574

Tarih: 19 Ocak 2015, 09:58 Tek mesaj gösterimi1

Ayrı kaldığı babasıyla 17 yıl sonra bir araya gelen genç kız babasıyla arasında bir çekim olduğunu söyleyerek ilişki yaşamaya başladı. Ardından öz babasıyla evlenen genç kız ilk cinsel deneyimini de babasıyla yaşadı.

ABD'de New York Magazine'e hikayesini anlatan ismini açıklamayan bir kadın, babasıyla yaşadığı ilişkisinin ayrıntılarını paylaştı. Babasıyla 10 yıla yakın bir süre iletişim kurmadan yaşayan kız, 17 yaşında babasına ulaştı.

İnternet üzerinden chat yapan ikili, aralarında bir çekim hissetti. Şu an 18 yaşında olan kız hissettiklerini şöyle aktardı: "Çok garip ve kafa karıştırıcı bir durumdu. Babamı çok uzun süre sonra ilk kez gördüm ama onu görünce bir anda, çok yakışıklı göründüğünü düşündüm. Onu babam olarak görüyorum ama öte yandan internet üzerinden tanıştığım, iyi iletişim kurduğum ve çekici bulduğum bir erkek olarak hissettim." Babasında kalmaya giden kız, ilk 5 gün birbirlerini nasıl çekici bulduktan sonra ilk kez ilişkiye girdiler. Üstelik bu kızın ilk cinsel deneyimi idi. Şimdi bir çift olarak yaşayan çift, evlendi ve çocuk sahibi olmayı planlıyor.

"ANNEM UMARIM ZİYARETİMİZE GELİR"

Ensest ilişkilerin suç olmadığı New Jersey eyaletine taşınan çift, çocuk konusunda olası genetik problemleri bildiklerini belirtiyor. "Eğer genetik bir problem olma ihtimali varsa, çocuk yapmam" diye konuşan kız, bir gün annesinin kendisini ve torunlarını ziyarete gelmesini umuyor.

http://www.milliyet.com.tr/gunun-en-igrenc-haberi/...efault.htm

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
efex61
Hamiş
TurkBoard Fan

Üye No: 60,954

Tarih: 19 Ocak 2015, 10:41 Tek mesaj gösterimi2

Başlığı okuyucunca tıklamak istemedim! Yine de engel olamadım kendime.
İnsan ne diyeceğini şaşırıyor.
Başlık "İğrenç, Rezil Rüsva Haberler" bölümüne taşınmalı bence.

eci
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 82,236

Tarih: 19 Ocak 2015, 13:36 Tek mesaj gösterimi3

aklım almıyor bu denli sapkınlığı,
dünyanın sonu da bi gelemedi gitti,
gelsin çabuk.

Cry StaL

Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
_sSs_
BordoMavi !
TurkBoard Fan

Üye No: 59,368
Gizli

Tarih: 19 Ocak 2015, 13:39 Tek mesaj gösterimi4

Allah sonumuzu hayır etsin..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
tequila

Üye No: 97,743

Tarih: 19 Ocak 2015, 14:01 Tek mesaj gösterimi5

Şok

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
tekinalma

Üye No: 200,127

Tarih: 19 Ocak 2015, 16:01 Tek mesaj gösterimi6

İnsanlar bu denli geniş olabiliyor demekki. Bir erkek olarak iğrendim gerçekten.
Kelebeğin Günlüğü
Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan

Üye No: 14,299

Tarih: 19 Ocak 2015, 16:33 Tek mesaj gösterimi7

Açma-kapatma düğmesi filan yok mu bu dünyânın? Sistem epey hatâ veriyor, belki yeniden başlatsak filan bi' kendine gelir. (Her şeye en baştan başlarsak ateşi ben bulacağım, ona göre. Siz de gidin bir şeyler seçin kendinize, netîcede zilyon tâne keşif olmuş. Füüü üüü üü )

tey teyy :P
Editör

Üye No: 55,156

Tarih: 19 Ocak 2015, 16:37 Tek mesaj gösterimi8

dün bu haberi bir yerde okumuştum habere midem bulanmış asabım cidden bozulmuştu hele ki son cümlesin okuyunca bir gün annesinin kendisini ve torunlarını ziyarete gelmesini umuyor. kelimeler yetersiz kalıyor vereceğim tepkiye Of yaa

Emektar
Emektar

Üye No: 167,535

Tarih: 20 Ocak 2015, 03:38 Tek mesaj gösterimi9

« La vié » demiş ki:

aklım almıyor bu denli sapkınlığı,
dünyanın sonu da bi gelemedi gitti,
gelsin çabuk.

kesinlikle katılıyorum.
marem37

Üye No: 200,342

Tarih: 08 Nisan 2015, 18:09 Tek mesaj gösterimi10

rezillik
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz