Sahipsiz Tepsi

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
pileki

Üye No: 77,497

Tarih: 13 Kasım 2008, 23:52 Tek mesaj gösterimi1

Üniversite ikinci sınıftayken yaşadığım olaydır...

Bir cuma sabahı uyandım, uykumu fazlasıyla almışım off yine çok uyudum diye yataktan doğrulurken saatin sabahın sekizi olduğunu farkettim, bu sırada ayn odadan sesler gelince ev arkadaşımın da uyandığını farkettim ve yanına gittim. Sohbet muhabbet derken kahvaltıda ne yesek diye düşünmeye başladık, dolabımız mutfağımız dolu ama tembellik diz boyu üstelik bulaşık bile yıkanmadan hazırlıcaz (: neyse böyle böyle ne yapsak ne yeseklerle öğleni bulduk, dedik madem öğlen oldu cuma namazına gidelim sonra bakarız başımızın çaresine.
Camiye doğru yürürken ev arkadaşıma ula şöyle dumanı üstünde peynirli maydonozlu bi börek olsa ne güzel giderdi beee dedim o da hakket ne süper olurdu dedi, namazı kıldık çıktık abi aklım halen börekte dedim ev arkadaşıma yine... Daha sonra eve giderken lahmacun söyleme fikrinde karar kıldıktan sonra eve girerken peynir eritmeye karar verdik (: ben mutfağa o odasına gitti ben çay suyunu koydum zil çaldı kapıyı açtım bi çocuk beze sarılı bişe uzattı abi bunu annem yaptı yolladı dedi ve gitti, elime alınca sıcaklığı hissettim ama açmaya cesaret edemiyorum fakat kokusu geliyor burnuma zor bela kendime gelerek bezi açtım bir tepsi dolusu dumanı üstünde peynirli börek, nutkum tutuldu, basiretim bağlandı... O sırada ev arkadaşım kimdi diye geldi ben holde dikiliyorum öylece... noldu abi o ne diye sordu cevap veremedim sadece bezi kaldırıp gösterdim, o da öylece kala kaldı... kendimize gelip konuşuncaya kadar çay kaynadı bir güzel yiyip duamızı ettik gönderenden allah razı olsun ve allaha şükürler olsun...

Not: İkinci sınıfta iken üç senedir o mahallede oturuyordum ve iki sene daha o mahallede oturdum, o çocuğu bir daha göremedim tepsi ve bez halen evde saklıyorum...
Bu olayı bizzat yaşadım alıntı veya aktarım değildir...
Buna benzer bir kaç olay daha yaşadım, onları da inşallah ilerleyen zamanlarda paylaşırım artık...

PhiLLamon
'PapiLLon'
Geyik Takımı

Üye No: 43,078

Tarih: 13 Kasım 2008, 23:58 Tek mesaj gösterimi2

İlginç..

Teşekkürler paylaşımına.

Üye No: 25,270

Tarih: 20 Aralık 2008, 22:57 Tek mesaj gösterimi3

başka bişi isteseymişin olacakmış walla Çok Mutlu

neymiş düzen değişecekmiş!!!
agam düzen hayatından memnun
düzülen ne zaman değişecek?
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz