Yeni sezonda saç trendleri

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 82,236

Tarih: 23 Eylül 2012, 09:47 Tek mesaj gösterimi1

2012-2013 Sonbahar Kış sezonunda saçlar çok çeşitli, çok değişik. Aslında her tarza ve zevke uygun model var. Öne çıkanlar ise düşük at kuyrukları ve vintage toplamalar...

Düşük at kuyruğu

Ensede veya ensenin hafif yukarısında toplanmış sıkı at kuyrukları çok gözde. New York Moda Haftası'nda bu saç toplama biçimi en öne çıkan model oldu.

Doğal dalgalar

Doğal haline bırakılmış, ortadan ayrık "yıka-çık" tarzı saçlara bolca rastlayacağız. Duştan sonra nemli saça saç şekillendirici uygulayıp, saçlarınızı iri bir fırça ile kurutursanız bu görünümü elde edersiniz.

Fransız topuzu

Bu elegan saç modelini hatırladınız mı? Grace Kelly'nin en çok kullandığı topuz şekillerinden biriydi.

Yarım toplama

Saçların üstten bir kısmını toplama, en çok tercih edeceğimiz saç şekillerinin başında gelecek.

Dağınık ve kabarık

Yataktan yeni çıkmış gibi görünen kabartılmış ve hafif dağınık saçlar kışın en "cool" görüntüsü olmaya aday...

Örgü

Örgü saç modelleri yine çeşitli versiyonlarıyla hayatımızda büyük yer kaplayacak. Üstten örgü, yandan örgü, enseden örgü, örgü topuzlar vs.

Cry StaL

Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 23 Eylül 2012, 09:50 Tek mesaj gösterimi2

Düşük at kuyruğu sevmiyom ya yow yow

digerleri guzel yakaladım

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz